Maastricht School of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

59092_SchoolProfile_logos.PNG

126328_AMBA-logo-Acc-Colour.jpg

1952 yılında kurulan Maastricht School of Management ( MSM ), Hollanda'daki en eski ve en uluslararası işletme okullarından biridir. MSM uluslararası kabul görmüş MBA programları sunmaktadır - tam zamanlı MBA, yarı zamanlı Executive MBA, Online MBA - ve İşletme Derecesi Yüksek Lisans ve daha birçok kısa süreli mesleki ve yönetici kursları.

Yürütme kursları, açık kayıt programları ve kamu ve özel sektördeki kuruluşların gereksinimlerini karşılamak için ısmarlama programlar olarak sunulmaktadır.

MSM , Avrupa'nın tam kalbinde, Hollanda'nın güzel tarihi şehri Maastricht'te yer almaktadır. M MSM tam zamanlı MBA'si 2019 Eduniversal Sıralamasına göre Batı Avrupa'da ilk 10'da yer alarak Hollanda'da 2. sırada yer alıyor. MSM , 2019 CEO Dergisi Global MBA Sıralamasında Global Tier One MBA sıralamasını korudu. MSM Online MBA, 2019 CEO Dergi Sıralamasında dünyanın en iyi 4. Online MBA programıdır ve Hollanda'daki en iyi Online MBA'dir. Aynı sıralamada MSMs Executive MBA dünyanın 6. en iyi Executive MBA.

Konumlar

Maastricht

Maastricht School of Management (MsM)

Address
Maastricht School of Management
Endepolsdomein 150


6229 EP Maastricht, Limburg, Hollanda
Telefon
+31 43 387 0808

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar