Maastricht School of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

59092_SchoolProfile_logos.PNG

126328_AMBA-logo-Acc-Colour.jpg

1952 yılında kurulan Maastricht School of Management ( MSM ), Hollanda'daki en eski ve en uluslararası işletme okullarından biridir. MSM uluslararası kabul görmüş MBA programları sunmaktadır - tam zamanlı MBA, yarı zamanlı Executive MBA, Online MBA - ve İşletme Derecesi Yüksek Lisans ve daha birçok kısa süreli mesleki ve yönetici kursları.

Yürütme kursları, açık kayıt programları ve kamu ve özel sektördeki kuruluşların gereksinimlerini karşılamak için ısmarlama programlar olarak sunulmaktadır.

MSM , Avrupa'nın tam kalbinde, Hollanda'nın güzel tarihi kenti olan Maastricht'te bulunmaktadır. M MSM tam zamanlı MBA’i 2019 Eduniversal Ranking’e göre Batı Avrupa’nın ilk 10’unda Hollanda’da 2. sırada yer almaktadır. MSM , 2019 CEO Dergisi Global MBA Sıralamasında Global Tier One MBA derecesini korudu. MSM Online MBA programı, 2019 CEO Dergisi Sıralamasında dünyanın en iyi 4. Online MBA programı olup Hollanda'daki en iyi Online MBA'dir. Aynı sırada MSM Executive MBA, dünyanın en iyi 6. Executive MBA programıdır.

Konumlar

Maastricht

Maastricht School of Management (MsM)

Address
Maastricht School of Management
Endepolsdomein 150


6229 EP Maastricht, Limburg, Hollanda
Telefon
+31 43 387 0808

Akreditasyonlar