Maastricht University, Campus Venlo

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

genel bakış

Maastricht Üniversitesi (UM) Hollanda'nın en uluslararası üniversitesidir ve 16.300 öğrenci ve 4.300 çalışanı ile hala büyümektedir. Üniversite, yenilikçi eğitim modeli, uluslararası karakter ve araştırma ve eğitime çok disiplinli yaklaşımıyla dikkat çekiyor.

Yüksek kaliteli araştırma ve çalışma programlarının yanı sıra, sosyal bağlılık konusuna güçlü bir şekilde odaklanan UM, sağlam bir üne kavuşmuştur. Bugün dünyanın en iyi genç üniversitelerinden biri olarak kabul ediliyor.

Hızlı gerçekler

  • Hollanda'nın en genç ve uluslararası üniversitesi
  • 16.300 öğrenci, 4.300 personel, 65.000 mezun
  • Dünyanın en iyi genç üniversitelerinden biri (THE, QS)
  • Dünya Üniversiteler Ağı (WUN) ve Genç Avrupa Araştırma Üniversiteleri Ağı (YERUN) Üniversitesindeki tek Hollanda üniversitesi

Kampüs Venlo

Kampüs Venlo'da gıda, beslenme ve lojistik üç ana odak noktasıdır. Araştırma ve eğitim konuları, gıda yeniliğinden ve yeme psikolojisinden lojistik optimizasyonuna kadar uzanmaktadır. Campus Venlo'da yapılan araştırma, üç araştırma hattında disiplinler arası bir şekilde yapılmaktadır. Bu Campus'un yanında Venlo üç çalışma programı sunmaktadır: bir lisans programı ve iki yüksek lisans programı.

Konumlar

Venlo

Address
P.O. Box 616
6200 MD Maastricht

Venlo, Limburg, Hollanda

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin