Resmi açıklamayı okuyun

Geçtiğimiz 40 yıl boyunca, Erasmus Üniversitesi Rotterdam İşletme Okulu , Avrupa'nın önde gelen işletme okullarından biri olarak ününü kesin olarak belirlemiştir.

'Küresel', işletme eğitimi için önemli bir tanımlayıcı haline gelmeden çok önce, RSM'nin öğrencileri, öğretim üyeleri ve personeli, küreselleşen dünyanın çeşitliliğini yansıtıyordu.

Tıpkı ev sahibi ülkemiz gibi dünyanın en tanınmış uluslararası ticaret ülkelerinden biri olan RSM, Avrupa'nın en uluslararası ve yenilikçi işletme okullarından biri olarak statüsünü güçlendirerek genişlemeye ve uluslararasılaşmaya devam etti.

RSM kendine özgü bir entelektüel kültür sunar. Liderliğin entelektüel ve pratik bir mücadelenin bir kombinasyonu yoluyla öğretilebileceğine inanıyoruz. Farklı ekiplerde çalışırken karşılaşılan zorlukların iş dünyasında yaratıcı yeni yaklaşımlar geliştirdiğine inanıyoruz. Çok uluslu şirketlerle karşılıklı, destekleyici bir ilişki yaşıyoruz. Ticari uygulama ve araştırma konularında esnek, geniş ve bazen de ikonoklastik bir zihniyeti teşvik ediyoruz.

Bu belirgin yaklaşım, RSM'nin dünyanın en büyük ve en üretken yönetim fakültelerinden birisinin yanı sıra, en üst düzey programlardan oluşan bir portföy oluşturmasına yardımcı oldu.

18626_IMG_0011.jpg

RSM Yaklaşımı

RSM'de liderlik gelişimi, entelektüel ve kişisel potansiyelin gerçekleşmesi ile ilgilidir. Burada, entelektüel olarak en üst düzey akademik içerikten ve en keskin iş düşünürleri yönetimi altında olacaksınız: kuruluşlar için çalışan yılların deneyimini ve kendi araştırmalarından edindiği bilgileri kullanan fakülte. Bize meydan okuyacaksınız: gerçekleri sunuldukları gibi sorgulamak ve varsayımları eleştirel olarak değerlendirmek. Ve kendinize meydan okuyacaksınız: Sınırlarınızı aşmak, sınırları aşmak, davranışlarınızı ve başkalarının davranışlarını gerçekte neyin etkilediğini keşfetmek.

Önde gelen fikirleri iş dünyasında olağanüstü sonuçlara dönüştürebilmek için gerekli becerilerin geliştirilmesi eylem gerektirir. Tüm programlar, öğrencilere şirket ilişkilerinden stajlardan gerçek danışmanlık projelerine, uluslararası seyahatlere ve kulüplere ve öğrenci tarafından yönetilen konferanslara katılımına kadar gerçek veya benzetilmiş iş ortamlarında fikirlerini yerine getirme olanağı sağlar.

RSM'de çeşitlilik sadece değer vermekle kalmaz, aynı zamanda teşvik edilir ve geliştirilir. Eşsiz bir şekilde açık ve işbirliğine dayalı bir ortamda, yeni düşünme yöntemlerini, fikirlere meydan okuma ilhamını ve nihayetinde iş dünyasında kendi potansiyelinizi geliştirme potansiyelini keşfetme alanını bulacaksınız.

18627_IMG_0435.jpg

Gerçekler

Avrupa'nın en büyük uluslararası işletme okullarından biri olan RSM, program portföyü, hizmetler ve akademik faaliyetlerle geniş bir uluslararası geleceğe ve mevcut lider kitleye ulaşmaktadır.

Personel ve öğretim üyeleri, kurumsal misyonumuz doğrultusunda hem iş eğitimine hem de bilgi yaratmaya sürekli yeni yenilikler getirmektedir:

RSM mission

RSM'de şu iddiada bulunmaktan gurur duyuyoruz:

 • İşletme ve yönetim eğitiminde 40 yıldan fazla deneyim.
 • Avrupa'nın en iyi 3 araştırma tesisinden biri.
 • Avrupa'nın en iyi işletme okulları arasında tutarlı bir sıralama.
 • Triple Crown akreditasyonu ile dünya genelinde% 1 okulların arasında bir yer.
 • Her yıl 1200'ün üzerinde yöneticinin eğitimi.
 • 7.500 lisans ve lisansüstü öğrencisi.
 • Dünyada 29.000 mezun aktif.
 • Dünyanın en büyük ve en çok alıntı yapılan işletme fakültesi fakültelerinden biri: 250 kıdemli araştırmacı ve 100 doktora öğrenciler.
 • 30 araştırma merkezi ve girişimi.
 • 100 ortak okul.

18628_rotterdambynight.jpg

Program dili:
 • Ingilizce
 • Flemenkçe

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Finansal karar vermede yönetim perspektifi. Msc Finans ... [+]

Neden Msc Finans

Finansal karar vermede yönetim perspektifi. Msc Finans

Bu program kim?

İşletme, ekonomi, finans veya muhasebe bölümünden mezun olanlar için, bu bir yıllık (12 aylık) tam zamanlı Finans ve Yatırımlar Yüksek Lisans derecesi, finansal karar verme ile ilgili bir yönetim perspektifiyle ilgilenmektedir.

Bu program ne sunuyor?

Çok çeşitli konuları kapsayan bu alanda Avrupa'nın en iyi işletme okullarından birinde Avrupa'nın en saygın akademisyenleri tarafından verilmektedir. Program teorik ve pratik bakış açıları hakkında derinlemesine bilgi sunar. Çok sayıda seçmeli seçmeli ders, kendi müfredatınızı ilgi alanlarınıza uyacak şekilde yapılandırmanıza olanak sağlar. Mezun olduktan sonra, öğrenciler RSM'nin Finans yüksek lisans derecesini alacaklardır.... [-]

Hollanda Rotterdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Msc Küresel Işinde ... [+]

Program Açıklaması

Msc Küresel Işinde

Msc Küresel Işletme

Bu program kim?

Bu program, günümüzün iş dünyası ve toplumla ilgili sürdürülebilirlik zorluklarının çözümünün bir parçası olmak isteyen iddialı genç bekar mezunlar için tasarlanmıştır; iş stratejileri hakkında eleştirel düşünme ve gelecek için yeni sürdürülebilir iş modelleri geliştirme kapasitesine sahip yeni nesil liderler.

Bu program, öğrencileri kurumsal sürdürülebilirlik, dünya kuruluşları ve kar amacı gütmeyen sektörlerle dünya çapında öncülerle yakından temas ettirmektedir. Mezunlarımız çok çeşitli sektörlerde anlamlı bir etkiye sahip uluslararası bir iş kariyeri için donatılmıştır.... [-]

Hollanda Rotterdam
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Yüksek Lisans Stratejik Yönetim programı, genel müdür veya strateji danışmanı olarak pozisyon için gelişiminde size yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Daha b ... [+]

Neden Stratejik Yönetim?

Yüksek Lisans Stratejik Yönetim programı, genel müdür veya strateji danışmanı olarak pozisyon için gelişiminde size yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Daha büyük stratejik kararlara odaklanarak, büyük çok uluslu ve büyük danışmanlık firmalarında kariyerinizde bir iş lideri gibi düşünmeyi öğreneceksiniz.

Karmaşık stratejik kararlara nasıl yaklaşılacağını, gerçekleri analiz etmeyi ve stratejik seçenekler geliştirmeyi ve değerlendirmeyi keşfedeceksiniz. Ayrıca stratejik kararların nasıl alınacağını ve uygulanacağını da öğreneceksiniz.

Temel kurslar sırasında, birleşme ve satın almalar, inovasyon, inşaat ittifakları ve uluslararası genişleme gibi konulara odaklanacaksınız. Zorunlu derslerden sonra, çok çeşitli daha seçmeli seçmeli derslerden birini seçebileceksiniz.... [-]

Hollanda Rotterdam
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Rotterdam School of Management | Erasmus University

MSc International Management / CEMS, RSM'nin global CEMS organizasyonu ile olan ortaklığı sayesinde dünya standartlarında 18 aylık bir programda iki derece getiriyor. Yük ... [+]

Neden CEMS?

MSc International Management / CEMS , RSM'nin global CEMS organizasyonu ile olan ortaklığı sayesinde dünya standartlarında 18 aylık bir programda iki derece getiriyor. Yüksek kaliteli uluslararası öğretim ve üstün ağ oluşturma umutları sayesinde kariyerinize rakipsiz bir başlangıç sunar. Derslerin dikkatli bir şekilde seçilmesi ve tez konunuz üzerinde uzmanlaşabilirsiniz veya daha genel yönetim çalışmalarının bir yolunu seçebilirsiniz.

CEMS, Yönetim Eğitiminde Küresel İttifak, önde gelen işletme okullarının ve önde gelen çok uluslu kuruluşların stratejik bir ittifakıdır: dünya çapında 30'dan fazla dünya çapında akademik kurum, 70'in üzerinde kurumsal ortak ve 5 STK ile işbirliği yaparak uluslararası öğrencilere yüksek ve benzersiz bir karışım sunmaktadır. -kaliteli eğitim ve mesleki deneyim.... [-]

Hollanda Rotterdam
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Yüksek Lisans Yenilik Yönetimi entegre ve dinamik yenilik alanına adamıştır. Yenilik yönetimini, teorik perspektiflerin, vaka analizlerinin ve pratik deneyimlerin eşsiz b ... [+]

Program Açıklaması

Yüksek Lisans Yenilik Yönetimi entegre ve dinamik yenilik alanına adamıştır. Yenilik yönetimini, teorik perspektiflerin, vaka analizlerinin ve pratik deneyimlerin eşsiz bir karışımı ile araştıracaksınız. Bir inovasyon lideri olarak, yaratıcı fikirler üretebilir ve algılayabilir, bu fikirleri uygulayabilir ve kuruluşları, pazarları ve iş ekosistemlerini değiştirebileceksiniz.

Bu program aracılığıyla bir yenilik zihniyetine doğru düşünme şeklinizi değiştirin. Bu zihniyeti örgütler aracılığıyla yayma, direnişin üstesinden gelmeyi, müzakere etmeyi ve yeniliği gerçekleştirmeyi öğreneceksiniz. Sınıf arkadaşlarıyla, öğretim üyeleriyle ve şirket temsilcileriyle yenilikçilik zorluklarını araştıracaksınız. Bireysel ve ekip görevlerinin bir parçası olarak, bulgularınızı katılımcı firmalarda sınıfta veya yerinde düzenli olarak sunacak ve yürüteceksiniz.... [-]

Hollanda Rotterdam
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

RSM MBA alumni stories:

RSM Corporate video

Highlights of the Full-time MBA

Global Executive OneMBA – European residency

Location address
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, Güney Hollanda, NL
Social Media