Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Rotterdam University of Applied Sciences 36.000'den fazla öğrencisi ve 3.500'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Tarım sektörü hariç tüm eğitim sektörlerinden seçilebilecek çok çeşitli programlar vardır. Eğitimimiz Rotterdam'ın büyükşehir bölgesindeki gelişmelerle yakından bağlantılıdır.

Görevimiz

Rotterdam University of Applied Sciences öğrencilerimizi topluma değerli katkılar yapan bir profesyonel olma konusunda eğitiyoruz. Bunu Rotterdam'da yapıyoruz; uluslararası ve büyükşehir ortamı.

Yaptığımız her şeyde temelimiz eşitliktir. Karşılıklı saygıyı teşvik ediyoruz ve özgürleşmeye odaklanarak çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Her öğrenci mümkün olan en iyi yüksek öğrenimi hak eder. Öğrencilerin kabul edildiği ve tanındığı, eşit fırsatlara sahip olduğu ve ulaşılabilir en yüksek hedefe ulaşması için eğitim almaları zorunludur. Öğretim üyesi ekipleri fark yaratır. Öğretmenler, araştırmacılar ve alan uzmanları, öğrencilere güncel ve zorlu eğitim materyalleri sağlamak için birbirlerinden ve birbirleriyle öğrenirler. Rotterdam University of Applied Sciences diploma ile her öğrenci yarının dünyasına hazırdır.

Eğitim Vizyonu

Rotterdam University of Applied Sciences kapsayıcı, yüksek kaliteli eğitim anlamına gelir. Eğitimimizi bağlam açısından zengin olacak şekilde düzenliyoruz. Çalışma çalışması ortamında birlikte çalışan öğrenciler, öğretim görevlileri, araştırmacılar ve profesyoneller.

Rotterdam University of Applied Sciences eğitim vizyonunda, eğitimimizin özelliklerini ve temel ilkelerini belirliyoruz. Bu vizyonun içeriği ve uygulaması öğretim üyesi ekiplerinin elindedir. Öğrencileri için uygun eğitimi, eğitim aldıkları mesleği ve kendi özel çalışma programlarının kimliğini gerçekleştirir ve organize ederler.

Uygulamalı Araştırma Vizyonu

Araştırma merkezleri ve çalışma programları arasındaki işbirliği, eğitim ve uygulamalı araştırma arasındaki bağı şekillendirmektedir.

Mesleki uygulamalarla birlikte, alandaki geleceğe dair ortak bir vizyon geliştiriyorlar. Mesleki alanda karşılaşılan zorlukları ele alan bir vizyon; Mevcut ve gelecekteki profesyonelleri etkileyecek zorluklar. Bu vizyon eğitimin gelişimi ve araştırmanın programlanması için yön sağlar.

Aşağıdaki animasyon, uygulamalı araştırma konusundaki vizyonun ve okulun politikasının ana hatlarını çizmektedir.

119827_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Rotterdam University of Applied Sciences

Geçmiş, şimdi ve gelecek izlenimi

Tarihimize kuş bakışı

Rotterdam University of Applied Sciences 1 Ocak 1988'de, Rotterdam, Delft ve Dordrecht'teki on dokuz eğitim kurumu kurulunun bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

Rakamlarla RUAS

Okulun 36.000 öğrencisi ve 3.500'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Okulun on beş lokasyonu, doğuya yakın, Rotterdam'ın batı metro hattına, aynı zamanda kentin bilgi ekseni olarak da bilinir.

Çalışma planı

WORKplan ortak değerlerimizi ve anlaşmalarımızı açıklar: uygulama ve uygulamalı araştırma ile güçlü bir bağı olan yüksek kaliteli, kapsayıcı bir eğitim sunmak. Eğitimin nasıl şekilleneceği, çalışma programı ekiplerinin sorumluluğundadır. Ekipler, eğitimin yönü, uygulanması ve organizasyonuna kendileri karar verir.

Neden Hollanda'da öğrenim görmelisiniz?

Hollanda olarak da bilinen Hollanda, küresel hizmetler sunan ve dünyanın geri kalanına karşı açık bir tutumu olan bir ülkedir. Sosyal ve kültürel olarak da açık, iş yürütmeye açıktır. Bu, Hollanda'yı, yurtdışında eğitim alarak bilgilerini zenginleştirmek isteyen kişileri almak için ideal kılar.

 • Rekabetçi bir fiyat için yüksek kaliteli eğitim alıyorsunuz.
 • Tamamen İngilizce olarak verilen lisans ve yüksek lisans programlarını okuyabilirsiniz.
 • Hollanda, uluslararası ticarette harika.
 • Kişisel ilgi ve öğrenme desteği.
 • Uluslararası öğrenciler için güvenli bir ortamdır.
 • Çevredeki ülkelere kolay erişimle Avrupa'nın kalbinde yer alıyoruz.
 • Hollanda çok kültürlü bir topluma sahiptir.
 • Yüksek yaşam kalitesi.
 • Hollanda, inovasyona ve yaratıcı endüstrilere büyük yatırım yapmaktadır.
 • Hollandalılar, birçok alanda öncü olmak için çaba göstermektedir.
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Rotterdam University of Applied Sciences

Bir yıllık Müşavirlik ve Girişimcilik Yüksek Lisansı sayesinde, işletmeleri derinlemesine anlayacak ve müşterileri nasıl etkili bir şekilde tavsiye edeceğinizi ya da kend ... [+]

Bir yıllık Müşavirlik ve Girişimcilik Yüksek Lisansı sayesinde, işletmeleri derinlemesine anlayacak ve müşterileri nasıl etkili bir şekilde tavsiye edeceğinizi ya da kendi işinizi nasıl yönlendireceğinizi öğreneceksiniz.

Temel olarak bir yönetim danışmanı, kuruluşların performanslarını iyileştirmelerine ve başarılarını artırmalarına yardımcı olan bir kişidir. Sistematik olarak tanı koymak, analiz etmek, değiştirmek, dönüştürmek, iletmek ve ikna etmek her yönetim danışmanı için temel becerilerdir. En iyi sonuçları elde etmek için, danışman / müşteri ilişkisinin parametrelerini açıklarken ve ortak tuzaklardan kaçınan ve somut sonuçlar üreten bir yapı sağlayarak müşteriyi kendi iş ortamında derinlemesine anlamak da gereklidir. Girişimci, temel olarak, bir iş kurma veya yönetme konusunda inisiyatif alan bir kişidir. Girişimcinin uyanıklığı, ele geçirilmeyi bekleyen fırsatları tanımalarını sağlar. Riskleri aşmak ve "kazan-kazan" çözümlerine gelmek için keskin iş zekası ve iş dinamikleri anlayışı kullanırlar.... [-]

Hollanda Rotterdam
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Rotterdam University of Applied Sciences

Finansta Usta ... [+]

Finansta Usta

Herhangi bir işletmenin amacı, paydaşları için değer yaratmaktır. Doğru finansal kararların alınması, kuruluşların mümkün olan en iyi sonuçları alması ve gereksiz risklerden kaçınmaları için esastır. Finans ve Muhasebe Yüksek Lisansı, kurumları başarıya yönlendirmeyi amaçlayan finansal karar vermede uzman olmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve analitik becerileri geliştirmenizi sağlar.

Bir yıllık Finans ve Muhasebe Yüksek Lisansı sırasında, bir işletmenin başarılı olması için gereken tüm gerekli finansal bilgileri nasıl toplayacağınızı ve açacağınızı, paydaşlarınızla nasıl iletişim kuracağınızı ve süreçte nasıl liderlik edeceğinizi öğreneceksiniz. Bir işletmenin, aşırı veya öngörülemeyen olaylara karşı koyabilme yeteneğini nasıl geliştirebileceği, avantaj kazanmasına ve açılma fırsatlarına güvenle yanıt vermesine izin verileceği öğretilecektir. Sonunda, organizasyonları, verilerini, insanlarını ve süreçlerini bağlama becerilerini edineceksiniz.... [-]

Hollanda Rotterdam
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Rotterdam University of Applied Sciences

Lojistik bilginizi alın ... [+]

Lojistik bilginizi alın

Lojistik ve Tedarik Zinciri yöneticisi, tedarik zincirinde yalnızca belirli bir alanda usta değildir; Kaynak bulma, planlama, taşıma, dağıtım, depolama, stok yönetimi, müşteri hizmetleri ve stratejik liderlik dahil olmak üzere tüm alanlarda uzmandır. Bir yıllık yoğun programımız, kendinizi çok yönlü bir Lojistik ve Tedarik Zinciri Yöneticisine dönüştürmek için gereken bilgi ve becerileri sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yoğun birleştirilmiş sınıf içi öğrenme programına, şirket projelerine ve kendi kendine yürütülen projelere katılacaksınız. Bu ortamda, Lojistik konusundaki teorik bilgilerinizi hem genişletecek hem de derinleştireceksiniz.... [-]

Hollanda Rotterdam
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Kralingse Zoom 91 3063 ND
Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda
Address
G.J. de Jonghweg 4 - 6 3015 GG
Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda
Address
Blaak 10 3011 TA
Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda
Address
Lloydstraat 300 3024 EA
Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda
Address
Max Euwelaan 71 - 81 3062 MA
Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda
Address
Museumpark 40 3015 CX
Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda
Address
Pieter de Hoochweg 129 3024 BG
Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda
Address
Posthumalaan 120 3072 AG
Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda
Address
RDM-kade 59 3089
Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda
Address
Rochussenstraat Rochussenstraat 198 3015 EK
Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda
Address
Wijnhaven 61 3011 WN
Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda
Address
Wijnhaven 99 3011 WN
Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda
Address
Wijnhaven 103 3011 WN
Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda
Address
Wijnhaven 99 - 107 3011 WN
Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda