Resmi açıklamayı okuyun

Sınırlarınızı genişletmek, her şeyden ibarettir, inandığımız şey budur. Dünya ayakların altında ve herşeyi başarabilirsin. Yeteneklerini keşfetmek ve geliştirmek için öğrencilerimize, çalışanlarımıza ve ortaklarımıza sürekli olarak meydan okuyoruz. Profesyonel alan ve yakın çevre ile işbirliği yaparak inovasyona yol açan yoldur.

NHL Stenden Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde tüm çalışma programları Hollanda-Flaman Akreditasyon Organizasyonu (NVAO) tarafından akredite edilmiştir. Bu sayede, uluslararası eğitim standartlarını karşılayan yüksek kaliteli bir eğitim almanız sağlanır.

Hollandalı kökleri olan ancak güçlü bir uluslararası odak ile çok merkezli bir uygulamalı bilimler üniversitesiyiz. Bu nedenle 'Büyük Turumuz' kapsamında Bali, Katar, Güney Afrika ve Tayland'da uluslararası şube kampüslerine sahibiz. Eğitim, araştırma ve profesyonel dünyadaki son gelişmeleri entegre etmenin yeni yollarını bulmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimiz, öğretim görevlileri ve araştırmacılar, gerçek hayattaki vakalarda küçük takımlarda birlikte çalışırlar. Yenilikçi fikirlerini pratikte test ediyorlar. Kurslarımız tüm sektörlerde ve ulusal düzeyde ve uluslararası düzeyde trendleri ve gelişmeleri içermektedir.

Gelecek girişimci ve becerikli profesyoneller için çağrıda bulunur. Bilgisini yenilikçi çözümlere nasıl çevireceğini bilen profesyoneller. Kendi profesyonel alanlarının ötesine bakmak için ihtiyaç duydukları vizyona ve cesarete sahip olacaklar.Ana çalışma programlarımızda çift diploma

Bir ustayı başarıyla tamamladıktan sonra, bir Çift Diploma derecesi kazanacaksınız: İngiliz Sanat Yüksek Lisans Derecesi ve Hollandaca Yüksek Lisans Derecesi.
Yüksek lisans programları hem Hollanda hükümeti hem de Londra Metropolitan Üniversitesi tarafından akredite edilmiştir.

Eğitim kavramı: Tasarım Tabanlı Eğitim

Tasarım Tabanlı Eğitim (DBE) ile fikirleri pratik çözümlere dönüştürür. Küçük, disiplinler arası takımlarda, öğrenciler gerçek müşterilerin atamalarında çalışırlar. Gelecek için hazırlanmak için en iyi yol budur. Bu çalışma şekli, öğrencilerimizin kişisel gelişimine odaklanıyor; kendi öğrenme yollarından sorumludurlar. Yeni eğitim konseptimiz, Eylül 2018'den itibaren 32 kursumuzda kullanılacaktır. Gelecek yıllarda kalan çalışma programlarında da uygulanacaktır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

NHL Stenden University of Applied Sciences

Bu, uzman içerik ve medya stratejisti olmak isteyen öğrenciler için 1 yıllık bir ana programdır. Bu kursta, medya içeriğinin kuruluşlara ve paydaşlarına nasıl katkıda bul ... [+]

Bu, uzman içerik ve medya stratejisti olmak isteyen öğrenciler için 1 yıllık bir ana programdır. Bu kursta, medya içeriğinin kuruluşlara ve paydaşlarına nasıl katkıda bulunabileceğini ve kuruluşların iletişim hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için etkili içerik ve medya stratejileri geliştirmeyi öğreneceksiniz.

Sürekli değişen dijital iletişim alanı ve tüketici davranışlarındaki değişiklikler nedeniyle geleneksel iletişim artık yeterli olmuyor. Bu yüzden NHL Stenden bu tür bir ustalık programı geliştirdi. Mezun olduktan sonra, yüksek lisans düzeyinde medya yönetimi ve iletişim uzmanı olacaksınız. İçerik ve medya stratejilerini en üst düzeyde geliştirir ve iletirsiniz. Stratejik olarak medya içeriğini kullanarak organizasyonel hedeflere katkıda bulunan analitik bir profesyonelsiniz.... [-]

Hollanda Leeuwarden
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NHL Stenden University of Applied Sciences

Uluslararası Eğlence, Turizm ... [+]

Uluslararası Eğlence, Turizm

Turizm yöneticileri senaryo planlama ile nasıl çalışılacağını biliyor. Bu kursta dinamik bir kariyere kapı açmayı öğreneceksiniz. Örneğin (uluslararası) bir politika yapıcı veya bir otel zinciri veya tema parkının yöneticisi olarak. Diğer kariyer seçenekleri danışmanlık, planlama ve araştırma ve geliştirmedir.

Gerçek dünyadaki araştırma projeleri üzerinde çalışma fırsatınız olacak. Avrupa Turizm Gelecekleri Enstitüsü'nün (ETFI) bir parçası olarak, akademik ve uygulamalı araştırmaları birleştiriyorsunuz. Bu, teorik becerileri öğreneceğiniz, ancak uygulamalı projelerde işbirliği yapacağınız anlamına gelir.... [-]

Hollanda Leeuwarden
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NHL Stenden University of Applied Sciences

Hizmet odaklı, kritik ve meraklıysanız ve her zaman müşterinizin ilgisini çekiyorsanız, bu yüksek lisans derecesi sizin için mükemmeldir. Sürekli değişen konukseverlik en ... [+]

Bu kurs sizi heyecan verici ve karmaşık bir sektörde kilit bir yönetim pozisyonuna hazırlar. İşlerde 2022 yılına kadar beklenen% 30 artışla, dünya çapında en hızlı büyüyen endüstrilerden biri. Bu nedenle, stratejik yönetim uzmanlarına çok ihtiyaç var.

Genel müdür ve araştırma müdürü arasında çok çeşitli kariyer olanaklarına sahip olacaksınız.

Bu çalışma programı ile, 14 ay içinde iki yüksek dereceli ve saygı duyulan iki yüksek lisans derecesi elde edeceksiniz: Hollanda Yüksek Lisans Derecesi ve İngiliz Yüksek Lisans Derecesi.

Hollandalı yüksek lisans derecesi 'Hollanda'da Ağırlama dalında en yüksek lisans derecesi' ödülünü aldı (Keuzegids Masters, 2016 ve 2017). Ayrıca Hollanda ve Flanders Akreditasyon Kurumu tarafından diğer ödüller ve akreditasyonlar arasında üçlü 'iyi' notu aldı.... [-]

Hollanda Leeuwarden
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
14 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

NHL Stenden University of Applied Sciences (English) Guided Tour 2018

About Leeuwarden

Design Based Education

Location address
Stenden Leeuwarden
Rengerslaan 8

Leeuwarden, Friesland, 8917 DD NL
Location address
Stenden Groningen (Dutch programs)
Phebensstraat 1

Groningen, Groningen, 9711 BL NL
Location address
Stenden Emmen
Van Schaikweg 94

Emmen, Drenthe, 7811 KL NL
Location address
Stenden Meppel (PABO-course, in English)
Van der Duyn van Maasdamstraat 1

Meppel, Drenthe, 7942 AT NL
Location address
Stenden Assen (Dutch programs)
Zeemanstraat 1

Assen, Drenthe, 9406 BZ NL