NHL Stenden University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sınırlarınızı genişletmek, her şeyden ibarettir, inandığımız şey budur. Dünya ayakların altında ve herşeyi başarabilirsin. Yeteneklerini keşfetmek ve geliştirmek için öğrencilerimize, çalışanlarımıza ve ortaklarımıza sürekli olarak meydan okuyoruz. Profesyonel alan ve yakın çevre ile işbirliği yaparak inovasyona yol açan yoldur.

NHL Stenden Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde tüm çalışma programları Hollanda-Flaman Akreditasyon Organizasyonu (NVAO) tarafından akredite edilmiştir. Bu sayede, uluslararası eğitim standartlarını karşılayan yüksek kaliteli bir eğitim almanız sağlanır.

Hollandalı kökleri olan ancak güçlü bir uluslararası odak ile çok merkezli bir uygulamalı bilimler üniversitesiyiz. Bu nedenle 'Büyük Turumuz' kapsamında Bali, Katar, Güney Afrika ve Tayland'da uluslararası şube kampüslerine sahibiz. Eğitim, araştırma ve profesyonel dünyadaki son gelişmeleri entegre etmenin yeni yollarını bulmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimiz, öğretim görevlileri ve araştırmacılar, gerçek hayattaki vakalarda küçük takımlarda birlikte çalışırlar. Yenilikçi fikirlerini pratikte test ediyorlar. Kurslarımız tüm sektörlerde ve ulusal düzeyde ve uluslararası düzeyde trendleri ve gelişmeleri içermektedir.

Gelecek girişimci ve becerikli profesyoneller için çağrıda bulunur. Bilgisini yenilikçi çözümlere nasıl çevireceğini bilen profesyoneller. Kendi profesyonel alanlarının ötesine bakmak için ihtiyaç duydukları vizyona ve cesarete sahip olacaklar.Ana çalışma programlarımızda çift diploma

Bir ustayı başarıyla tamamladıktan sonra, bir Çift Diploma derecesi kazanacaksınız: İngiliz Sanat Yüksek Lisans Derecesi ve Hollandaca Yüksek Lisans Derecesi.
Yüksek lisans programları hem Hollanda hükümeti hem de Londra Metropolitan Üniversitesi tarafından akredite edilmiştir.

Eğitim kavramı: Tasarım Tabanlı Eğitim

Tasarım Tabanlı Eğitim (DBE) ile fikirleri pratik çözümlere dönüştürür. Küçük, disiplinler arası takımlarda, öğrenciler gerçek müşterilerin atamalarında çalışırlar. Gelecek için hazırlanmak için en iyi yol budur. Bu çalışma şekli, öğrencilerimizin kişisel gelişimine odaklanıyor; kendi öğrenme yollarından sorumludurlar. Yeni eğitim konseptimiz, Eylül 2018'den itibaren 32 kursumuzda kullanılacaktır. Gelecek yıllarda kalan çalışma programlarında da uygulanacaktır.

Konumlar

Leeuwarden

Stenden Hogeschool Leeuwarden

Address
NHL Stenden Leeuwarden
Rengerslaan 8

8917 DD Leeuwarden, Friesland, Hollanda
Telefon
Tel: +31 58 244 1155

Groningen

Address
NHL Stenden Groningen (Dutch programs)
Phebensstraat 1

9711 BL Groningen, Groningen, Hollanda
Telefon
Tel: +31 58 244 1155

Emmen

Stenden hogeschool Emmen

Address
NHL Stenden Emmen
Van Schaikweg 94

7811 KL Emmen, Drenthe, Hollanda
Telefon
Tel: +31 58 244 1155

Meppel

Stenden Hogeschool Meppel

Address
NHL Stenden Meppel (PABO-course, in English)
Van der Duyn van Maasdamstraat 1

7942 AT Meppel, Drenthe, Hollanda
Telefon
Tel: +31 58 244 1155

Assen

Stenden hogeschool Assen

Address
NHL Stenden Assen (Dutch programs)
Zeemanstraat 1

9406 BZ Assen, Drenthe, Hollanda
Telefon
Tel: +31 58 244 1155

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin