The Hague University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Etrafınızdaki dünyaya açık gözlerle bakmak: The Hague University of Applied Sciences bu sadece bir norm. Sonuçta, uygulamalı bilimler üniversitesinin toplumun merkezindeki yerini alabilmesi gözlerini açık tutuyor. Öğrencilerin her gün daha hızlı değişen küresel bir toplumda güvenle işlev görmelerine yardımcı olmak için kendine özgü bir müfredat geliştirmesi.

Dünyanın her köşesi

Uluslararasılaşma The Hague University of Applied Sciences öne çıkan bir özelliğidir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, Lahey'in “Barış ve Adalet Şehri” olarak uluslararası ününden ilham alan dört kampüsümüzden birinde Lisans ve Yüksek Lisans programlarına kaydolmak için geliyorlar.

Sıcak bir karşılama

The Hague University of Applied Sciences , çeşitli ve uluslararası öğrenci birimlerinin, öğretim üyelerinin ve çalışanlarının kendilerini güvende ve güvende hissetmelerini sağlamak büyük önem taşımaktadır. Kurum, uluslararası öğrenci kuruluşuna, uygulamalı Bilimler Üniversitesi düzeyinde (özelleştirilmiş bir müfredat geliştirmeyi gerektirse bile) bir çalışma programını başarıyla tamamlama ve fakültesine daha fazla profesyonelleşme için yeterli fırsatlar sağlamayı amaçlamaktadır.

Bağlantı kurma

Başlıca amacı The Hague University of Applied Sciences yüksek kaliteli eğitim vermektir. Araştırma buna katkıda bulunur ve kurumun araştırma grupları öğretim, uygulama ve uygulamalı araştırma arasında bağlantılar kurarak önemli bir rol oynar. Öğrencilerimiz bu yaklaşımdan faydalanmaktadır çünkü bilgi çalışanı olarak mezun olmaktadırlar. Sadece bu değil, öğrenme ve kendi kendine öğrenme kapasitelerine istekli olmaları ile teşvik edilen dünya vatandaşları olarak da mezun oluyorlar. Bilgi kurumumuzdan mezun olan öğrenciler, dünyayı açık gözlerle görmeyi öğrendiler.

Konumlar

Lahey

The Hague University of Applied Sciences

Address
The Hague University of Applied Sciences
The Hague Graduate School
Johanna Westerdijkplein 109 (Poseidon building)

2521 EN Lahey, Güney Hollanda, Hollanda
Telefon
+31 70 - 445 8888

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin