The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Master Institute, Hollanda'nın güneyinde, Hertogenbosch şehrinde yer alan St. Joost Güzel Sanatlar ve Tasarım Okulu'nun bir parçasıdır. Avrupa ve Avrupa sanat ve tasarımının merkezinde yer alan enstitü, teori ve pratiğin geniş bir perspektifini sunar ve canlı bir uluslararası değiş tokuşa izin verir. Modern, 7/24 tesislerimiz ve açık stüdyo konseptimiz, zengin, çok disiplinli bir uygulamanın gelişebileceği verimli bir ortam yaratmaktadır.

Yüksek Lisans Enstitüsü, uygulamalı rehberlik disiplinlerarası araştırma Pathways konusunda öğrencileri teşvik eder ve destekler. Öğrencileri daha kapsayıcı, açık, yansıtıcı ve duygusal olarak değiştirebilecek hale getirmek için sabit varsayım ve referans kümelerinin referans çerçevelerini dönüştüren bir öğrenmeyi teşvik ediyoruz.

Öğrenme topluluğumuz kültürlerarasıdır; farklı kökenlerden gelen öğrenciler politik ve sanatsal konumlara farklı bakış açıları getiriyor. Çoğulluğu kucaklarız. Enstitü, programların belirli alanlarında ve öğretmenler ve araştırma profesörleri tarafından başlatılan araştırma gruplarında araştırma için canlı bir ortam sunmaktadır. Kendi kendine yönlendirme ve kendi kendine organizasyon anahtardır. Öğrencilerin, uygulamalarını bilerek, stratejik ve etik olarak şekillendirebilen profesyonellere dönüşmesine izin vermeyi taahhüt ediyoruz.

Avans Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Master Görsel Kültürler Enstitüsü (MIVC) ve St. Joost Güzel Sanatlar ve Tasarım Okulu, Avans Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nin bir parçasıdır. MIVC'nin tüm yüksek lisans programları, 's-Hertogenbosch şehrinin kalbine yakın, tek bir kampüs içinde yer almaktadır.

Konumlar

'ın Hertogenbosch

Address
Parallelweg 21-23
5223AL 'ın Hertogenbosch, Kuzey Brabant, Hollanda

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin