Maastricht University, School of Business and Economics

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Maastricht Üniversitesi (UM)

Hollanda'daki en uluslararası üniversite öğrenmeye yenilikçi ve uluslararası bakış açısı ile dikkat çekiyor. Maastricht Üniversitesi, 16.000 öğrenci ve 4000 personeli ile hepsi en iyisini ortaya çıkarmak için tasarlanmış geniş akademik program seçenekleri sunuyor.

Maastricht Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Yüksek Okulu (UMSBE)

Dünyada tanınmış bir yüksek lisans istiyorum. Ve sizi ileri eğitim veya başarılı bir kariyer için hazırlayacak beceri ve tecrübe istiyor olursunuz. Maastricht Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Yüksek Okulu'nda (UMSBE), hepsini ve daha fazlasını bulacaksınız.

Yenilikçi ve dinamik

Probleme Dayalı Öğrenme (PBL), ünlü olduğumuz metodolojidir. Bu, küçük öğretici gruplar, öğretmenlerinizle yakın temas ve oldukça interaktif öğrenme tarzı anlamına gelir. PBL sizi aktif ve bağımsız bir katılımcı olarak eğitir. Bu beceriler, günümüz iş piyasasında büyük bir artı.

Pratik ve mesleki

İşverenler, mezunlarımız gibi, kendilerini ve ekibinizi idare ederek, yapıcı eleştiri vererek, son tarihleri ​​görüşerek, somut sonuçlar üreten ve sorumluluk alarak, aynı zamanda risk alarak değerli, gerçek yaşam becerileri konusunda eğitim almışlardır. Sizi uluslararası iş piyasasına hazırlamak için, çeşitli uluslardan oluşan ekiplerde çalışmayı öğreneceğiniz Uluslararası Sınıf Geliştirme Programı'nı başlattık. Aynı zamanda sizi staj, işe alım olayları ve şirket ziyaretleri yoluyla işverenlerle doğrudan temas kuruyoruz. Kariyer hizmetleri tüm programlara dahil edilmiştir. Ayrıca mezun çevrelerimiz düzenli ağ oluşturma fırsatları organize ediyor.

Araştırma ve itibar

SBE'de, en iyiden öğrenirsiniz. Araştırmalarımız, ulusal akran değerlendirmelerinde sürekli olarak birinci veya ikinci olarak derecelendirilmiştir. Dahası, prestijli Triple Crown akreditasyonunu (EQUIS, AACSB ve AMBA) alan 52 işletme okulumuz arasında yer alıyoruz. Ayrıca Hollandalı, Alman ve uluslararası sıralamalarda da sürekli övgüler alıyorlar.

Buradan başlayın ... her yere git

Kısacası SBE en üst düzeyde eğitim ve bir sonraki adıma atak sağlar. SBE ustalarınızdan gelen bilgi, beceri ve tecrübenin sizi mümkün olan en iyi yere getireceğini göreceksiniz. Sizi burada ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinin

Konumlar

Maastricht

School of Business and Economics

Address
Maastricht University, School of Business and Economics
Minderbroedersberg 4-6

6211 Maastricht, Limburg, Hollanda
Telefon
+31 43 388 3676

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar