Vrije Universiteit Amsterdam

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam , 1880 yılında kurulmuş uluslararası bir araştırma üniversitesidir. Üniversite, lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde 150'den fazla İngilizce eğitimini dünyanın her yerinden 23.000 öğrenciye sunmaktadır. Öğrenciler ve 130 milletten oluşan personel dinamik bir uluslararası akademik topluluk oluşturur.

Üniversite, dünyanın en çok kültürlü şehirlerinden biri olan, Hollanda'daki en büyük öğrenci yoğunluğu ve ikinci dilin konuşulduğu, hareketli Amsterdam kentinde yer almaktadır. Kampüs, 700'ün üzerinde şirketi barındıran Hollanda'daki en dinamik ve hızlı büyüyen iş bölgelerinden biri ile çevrilidir.

3,300'ün uluslararası olduğu 24.000'den fazla öğrenci ile üniversite, sosyal ve bilimsel öneme sahip problemlere en ileri düzeyde araştırma yapmaktadır. Üniversite, araştırma ve eğitim alanında dört disiplinlerarası tema ile ayrılmaktadır: İnsan Sağlığı ve Yaşam Bilimleri, Sürdürülebilirlik Bilimi, Bağlantılı Dünya ve Toplum için Yönetişim. Bir öğrenci olarak bu, bilimsel disiplinlerin sınırlarının ötesine bakmanıza ve daha iyi bir dünya için somut çözümler aramanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca Vrije Universiteit Amsterdam , ister kültür, ister inanç, ister milliyet isterse ön eğitim olsun, çeşitlilik, yenilik ve ilerleme kaynağı ve dolayısıyla da özel bir güç olarak değerlendirir.

Eğitim kalitesi

Vrije Universiteit Amsterdam (VU), öğretiminin iyi kalitesi için bir üne sahiptir. Etkileşim ve kişisel bir yaklaşım üzerinde önemli bir vurgu yapılan nispeten küçük gruplar halinde çalışıyorsunuz. Öğretim iyi organize edilmiş. Bu, örneğin, çalışma programlarının net yapısında yansıtılmaktadır.

Canlı Amsterdam

Üniversite, dünyanın en çok kültürlü şehirlerinden biri olan, Hollanda'daki en büyük öğrenci yoğunluğu ve ikinci dilin konuşulduğu, hareketli Amsterdam kentinde yer almaktadır. VU Amsterdam bir öğrencisi olarak, sermayenin sunduğu tüm avantajlardan yararlanmaya hazırsınız. Çok fazla mağaza, eğlence yerleri, parklar ve kaldırım kafeleri bulunan Amsterdam'ın canlı merkezinde, on beş dakikadan fazla bir süredir. Amsterdam güvenli ve İngilizce konuşuluyor.

Kişisel denetim

VU Amsterdam , kişisel çalışma tavsiyesine büyük önem vermektedir. Eğitiminizin başlangıcında, programınızın çalışma danışmanına tanıtılacaksınız. Bu kişi, eğitim kursunuzla ilgili herhangi bir sorunla ilgili tavsiyelerde bulunacak ve iş piyasasıyla ilgili soruları yanıtlayacaktır.

Benzersiz kimlik

VU Amsterdam , Hollanda'da, kiliseden veya devletten hiçbir müdahalesi olmayan, özel bir şahıs tarafından kurulan ilk üniversitedir. Bu miras hala kim olduğumuzun bir parçası: VU, Vrije Universiteit'i temsil ediyor ve tam anlamıyla 'Özgür Üniversite' anlamına geliyor. En başından beri, üniversite kendi araştırma alanlarını belirledi, kendi çalışma programlarını oluşturdu ve kendi didaktik yöntemlerini uyguladı.

Kolayca erişilebilir

Vrije Universiteit Amsterdam toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilir. Schiphol Havaalanı trenle sadece 8 dakika uzaklıktadır. Amsterdam Zuid İstasyonu, VU University Amsterdam’a yürüme mesafesindedir. Ayrıca Amsterdam Merkez İstasyonu'na veya Amsterdam Sloterdijk İstasyonu'na hızlı bir tramvay bağlantısı vardır ve sadece on altı dakikalık bir yolculuk süresi vardır. VU Amsterdam yöresel otoyoluna yakın bir konumda bulunan VU Amsterdam da arabayla kolayca ulaşılabilir.

üniversite kampüsü

Hemen hemen tüm öğrencilerimiz, personelimiz ve programlarımız kampüste bulunmaktadır: Amsterdam'ın iş bölgesinde tek bir bina kompleksi. Buna göre, çalışmalarınız sırasında, diğer disiplinleri tanımak çok kolaydır.

Akreditasyon

Vrije Universiteit Amsterdam , Hollanda Eğitim Bakanlığı tarafından bir araştırma üniversitesi olarak kabul edilmektedir. VU University Amsterdam'daki tüm diploma programları ya NVAO, Hollanda Akreditasyon Organizasyonu ve Flanders tarafından akredite edilmekte veya akredite edilmektedir. Bu organ uluslararası anlaşma ile kurulmuş ve çalışma programlarının akreditasyonu yoluyla Hollanda ve Flamanca konuşan Belçika'da yüksek öğrenim kalitesini garanti etmektedir.

Program türleri

VU Amsterdam dört çeşit program sunmaktadır:

  • Lisans programları (BA / LLB / BSc'ye giden)
  • Yüksek lisans programları (MA / LLM / MSc / MPhil'e giden)
  • Doktora / Doktora programları (Doktora / Doktora)
  • Derece olmayan programlar (Yurtdışı Eğitim

Burslar

Kendi bursumuz olan VU Burs Programı (VUFP) ile, mükemmel çalışma sonuçlarıyla yüksek motivasyona sahip öğrencilere üniversite tarafından sağlanan maddi destekle yüksek lisans derecesine ulaşmak için eşsiz bir fırsat sunuyoruz. VUFP bursu bir öğrenim ücreti feragatidir. Hollanda Burs Programı (HSP), Hollanda'daki bir Yüksek Lisans programını takip etmek isteyen Avrupa Ekonomik Alanı (AÇA) dışındaki öğrenciler içindir. VU Amsterdam çeşitliliğimizi eğitim, araştırma ve topluma katkımız için bir zenginleştirme olarak benimsiyor. Bu burs, özellikle kampüsteki çeşitliliğe katkıda bulunan mükemmel öğrenciler için tasarlanmıştır. VU Amsterdam öğrenim VU Amsterdam planlayan uluslararası bir öğrenci olarak, çeşitli hibeler ve burslar için başvurabilirsiniz. Burslar ve son tarihler hakkında ayrıntılı bilgi WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS VEYA WWW.GRANTFINDER.NL adresinde bulunabilir.

VU Burs Programı

VU Burs Programı (VUFP), yetenekli adaylara VU Üniversitesi'nde bir dizi yüksek lisans programına devam etmek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

organizasyon

VU Amsterdam , bir Yönetim Kurulu (üç üye) tarafından başkanlık edilen ve Yönetim Kurulu'nun hemen altında 10 fakültesi bulunan geleneksel bir Hollanda üniversitesidir. Her fakülte bir veya daha fazla lisans derecesi ve Yüksek Lisans programları sağlar ve araştırmalar yürütür. Hepsi farklı düzenlenmiş, ancak çoğu bir yönetim kurulu, merkezi bir kadro ve çeşitli bölümler ve yüksek okullar var. Üniversitenin ayrıca, Uluslararası Büro'nun da içinde bulunduğu bir dizi hizmet departmanı vardır ve burada bir dizi disiplinlerarası araştırma enstitüsü bulunmaktadır.

Özel mi yoksa halka mı?

VU Amsterdam , Hollanda Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan ve bu nedenle kısmen devlet tarafından finanse edilen 14 devlet üniversitesinden biridir. Hollanda sistemine göre, devlet tanınan üniversiteleri öğrenci sayılarına dayanarak destekler ve ayrıca bu üniversitelerin ücretlendirilmesine izin verilen öğrenim ücretleri için sınırlar ve yönergeler belirler. Bu, zengin ya da yoksul tüm Hollanda vatandaşları için kaliteli yüksek öğrenime erişim sağlar. VU Amsterdam , tüm geçmişlerden gelen başvuruları memnuniyetle karşılamaktadır.

VU Uluslararası Ofis Hizmetleri

  • Vize / ikamet izni

Vize / ikamet iznine ihtiyacınız olup olmadığını ve bunun nasıl düzenleneceğini öğrenin.

  • Konaklama

VU Amsterdam konaklama hakkında bilgi.

  • Belediyeye kayıt

Hollanda'ya geldiğinizde belediyeye kayıt olmalısınız. Ne yapman gerektiğini öğren.

  • Giriş etkinlikleri

Varışınızdan sonra VU Amsterdam çok sayıda tanıtım etkinliği düzenlenecektir.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek MA\'ler » Görmek MSc\'ler » Yüksek lisans programlarını görüntüle » Görmek Health Yüksek Lisans » Görmek Health Lisans » Görmek 1 Yıllık MBA\'ler » Görmek Law Hukuk Yüksek Lisansı (LLM) » Görmek Lisanslar »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Sanat ve Kültürde Usta: Çağdaş Sanat Tarihi

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Çağdaş Sanat Tarihi, 1960'lardan beri görsel, süreç tabanlı ve dijital sanat üzerine odaklanan bir uzmanlık alanıdır. Klasik sanat, resim, heykel ve grafik sanatlarıyla sınırlı olmaktan uzak, bugünün sanatı enstalasyon sanat ve mekana özel projeler, dijital veya yeni medya sanatı (interaktif enstalasyonlar, lokasyon medya çalışmaları, yazılım sanatı, ağ sanatı, elektronik sanat ve video sanatı), performatif ve aktivist projeler ve sanatsal araştırmalar. [+]

hakkında

Çağdaş Sanat Tarihi, 1960'lardan beri görsel, süreç tabanlı ve dijital sanat üzerine odaklanan bir uzmanlık alanıdır. Klasik sanat, resim, heykel ve grafik sanatlarıyla sınırlı olmaktan uzak, bugünün sanatı enstalasyon sanat ve mekana özel projeler, dijital veya yeni medya sanatı (interaktif enstalasyonlar, lokasyon medya çalışmaları, yazılım sanatı, ağ sanatı, elektronik sanat ve video sanatı), performatif ve aktivist projeler ve sanatsal araştırmalar.

Bu sanat biçimlerini birleştiren şey, bilgi teknolojilerinin ve küreselleşmenin giderek artan bir rol oynadığı günümüz toplumunun karmaşıklığına doğrudan yönelmeleridir; bu da, ulusal ve kültürel sınırları aşan ağa bağlı sanatsal uygulama biçimlerine yol açar. Aynı zamanda sanatçılar, sanat tarihinin üzerine inşa ettikleri, yorumladıkları veya yorumladıkları mirastan çok haberdarlar, çağdaş sanatı post-modern, post-post, post-medium gibi terimlerle tanımlamaya yönelik çeşitli girişimlere yol açıyorlar. ve son zamanlarda bile post-internet ve post-dijital - ve post-çağdaş ...... [-]


Sanat ve kültür usta: tasarım kültürleri

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

MA programına Tasarım Kültürler tüm geniş bir farklı kültürel bağlamda ürün tasarımı, grafik tasarım ve moda çalışmanın ilgili. Odak üzerinde ... [+]

Tasarım Kültürlerde Master

MA programına Tasarım Kültürler tüm geniş bir farklı kültürel bağlamda ürün tasarımı, grafik tasarım ve moda çalışmanın ilgili. Odak 'yazar' olarak tasarımcı ve tasarım çalışır ve birçok farklı anlamlar elde edildiği üretim, satış, tüketim ve eleştiri karmaşık zinciri hem üzerindedir. Tasarım Kültürler faaliyet gösterdiği kültürel ve maddi bağlamda detracting olmadan akademik ilgi çekirdek nesnesi olarak tasarımı geri yükler. Program tarihi ve teorisi üzerine net bir odaklanma ile tasarım bir genel, karşılaştırmalı bir yaklaşım birleştirir.

Kariyer olasılıkları

Tasarım Kültürler ders İngilizce olarak öğretilir. Bu gerçek hayat uygulamaları ile yakın bağları olan bir uluslararası odaklı bir derstir. Tasarımın kuramsal ve tarihsel arka planını okuyan yanı sıra, öğrencilerin tasarım dünyasının önemli oyuncular ile birlikte mezuniyet projesi yapmak için bir şans. Tasarım Cultures Öğrenciler kültür kurumlarında kariyer (editör, proje yöneticisi), müzeler (araştırmacı, küratör), medya (yazar, eleştirmen, yapımcı), hükümete (yönetici, danışman), tasarım ajansları için sabırsızlanıyoruz (araştırmacı, danışman) eğitim ve araştırma enstitüleri (öğretmen, araştırmacı).... [-]


MSc

Finansal piyasalarda ve yönetmelikte Duisenberg onur programı

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Finansal Piyasalarda & Yönetmelikte Duisenberg onur program, öğrencilere finansal piyasalar işlev nasıl geniş bir bakış açısı sağlar. Bu program disiplinler finans, muhasebe, hukuk ve düzenlemeyi birleştirir. Programın amacı size bu disiplinlerde sağlam bir topraklama vermektir. [+]

Finansal Piyasalarda & Yönetmelikte Duisenberg onur program, öğrencilere finansal piyasalar işlev nasıl geniş bir bakış açısı sağlar. Bu program disiplinler finans, muhasebe, hukuk ve düzenlemeyi birleştirir. Programın amacı size bu disiplinlerde sağlam bir topraklama vermektir. Bu profesyonel bir all-round finans gibi hızlı bir başlangıç ​​yapmanızı sağlayacaktır. Çok disiplinli eğitimli finans profesyonellerinin emek piyasasında iyi bir konuma sahip. Bu onur programı nedeniyle fazladan disiplinleri, ekstra dersler, ekstra zorlu ödevler ve ekstra liderlik programının zordur.

ÖZEL KABUL KOŞULLARI

Sen Kurumsal Finansman ileri kurslar, Finansal Yönetim, Finansal Piyasalar ve Kurumlar, İş İstatistikleri ve Muhasebe dahil (Hollandalı bir üniversite lisans derecesine eşdeğerdir), en az bir akredite Lisans derecesi, sahip olmalıdır. Bu program seçici olduğu önceki lisans programında ortalama performans gereklidir üzerindedir.... [-]


Uluslararası suçlar ve kriminoloji master (msc)

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Uluslararası Suçlar ve Kriminoloji benzersiz Yüksek Lisans Programı yaklaşık 25 öğrenci, gerekli entelektüel becerileri küçük bir grup öğretir ... [+]

Uluslararası Suçlar ve Kriminoloji (Msc) Master

Uluslararası Suçlar ve Kriminoloji eşsiz Yüksek Lisans Programı, bu yaklaşım için gerekli düşünsel becerileri yaklaşık 25 öğrenci küçük bir grup öğretir ve nasıl gerçek dünya durumlara bilgi ve uzmanlık uygulamak için onları eğitiyor.

Özetle program

Uluslararası Suçlar ve Kriminoloji bir yıllık, tam zamanlı bir programdır. Bu tamamen İngilizce olarak öğretilir. Program geniş bir çerçevede uluslararası suçlar ile ilgilenir. Odak bireyler, gruplar, devletler ve uluslararası toplumun rolü olduğunu. Sen örgütsel süreçlere kriminolojik teorileri hakkında bilgi almak, faillerin psikolojisi içgörü kazanmak ve uluslararası arenada siyasi konuları ele alınacak. Işkence, tecavüz ve soykırım gibi konular sınıf sırasında tartışılır. Bu duygusal zorlu olabilir, ama bizim nihai amaç gelecekte suçların bu tür önlemeye yardımcı olabilecek tedbirleri hazırlayacak için bu konulara bilimsel bir yaklaşım almaktır. İnsanların işkence (etiyoloji) kılan analiz öğrenmek ölçmek ve bu suçları (prevalans) araştırmak ve eleştirel geçiş dönemi adaleti (reaksiyon) modları yansıtmak için meydan nasıl eğitilir. Sen uluslararası ceza hukukunun önemli kavramları tartışmak ve uluslararası suçlar için, kriminolojik sosyolojik ve psikolojik teorileri uygulayarak bunu. programı öğrencileri akademisyenler ve profesyoneller hem olmak için eğitiyor. Programma bitirdikten sonra, objektif ampirik verileri değerlendirmek ve eleştirel teorik bir yandan kavramları ve taslak politikaları üzerine yorum önleyici stratejiler geliştirmek ve diğer saha çalışması yapmak mümkün olacak.... [-]


Yüksek Lisans

Arkeolojide ana: akdeniz arkeolojisi

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Master Akdeniz Arkeolojisi ile arkeologlar, arkeoloji profesyonel bir kariyer takip etmek son derece uygundur. Onlar sahip olacak ... [+]

Akdeniz Arkeolojisi Yüksek Lisans

UVA ve VU Amsterdam Paylaşılan gücü Akdeniz bölgesinde araştırma onların uzun bir gelenektir. Bu İtalya ve Yunanistan'da saha projelerinin büyük miktarda yanı sıra Allard Pierson Müzesi müze koleksiyonları görülebilir. etkileşim ve bağlantı için - - Ayrıca yaratıcıları ve kullanıcıları iki uzmanlık arkeoloji, nesnelerin temelinde çalışma ve dikkat içerir UVA ve VU Amsterdam uzun, ama çok akım, disiplin gelenekleri ile interlink.

İki uzmanlık

master programı Akdeniz Arkeolojisi iki uzmanlık sunmaktadır: Nesneler ve halkların Sorunlar

Gömü ve kutsal gelen seramik veya malzemenin farklı yönleriyle derinlemesine analiz insanlar ve geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir giriş olarak sayılır sayede maddi kültür, bu uzmanlık fırsatlar. öğretim modülleri temaları yakından UVA ve VU Amsterdam saha ile interlink. alanında değil, aynı zamanda kendi laboratuar araştırma sonuçları modüllerde ele alınmıştır. Nesneler ve halkların Sorunlar maddi kültürünün farklı yönlerini ele alınacak: teknik ve stil nesneler ve binaların toplumsal rolü. Bu uzmanlık maddi kültür çalışmaları, malzeme bilimleri ve müze arkeoloji yönlerini kapsamaktadır. Akdeniz ara bağlantılar... [-]


Arkeolojide ana: kuzey batı avrupa arkeoloji

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Kuzey Batı Avrupa Arkeoloji Yüksek Lisans Programı Yeniçağ döneme Geç Demir Çağı'na dönemi kapsamaktadır. İki uzmanlık ... [+]

Kuzey Batı Avrupa Arkeoloji Master

Kuzey Batı Avrupa Arkeoloji Yüksek Lisans Programı Erken Modern dönemde de Geç Demir Çağı'na dönemi kapsamaktadır. Bu programda iki uzmanlık Geç Demir Çağı ve Kuzey Batı Avrupa ve Orta Çağ ve Erken Modern arkeolojinin Roma arkeoloji vardır. Orta Çağ ve erken modern dönem arkeoloji de uzmanlık alanıyla biri iken Vrije Universieit Amsterdam, geç tarih öncesi ve Hollandalı arkeolojiye özel referans ile Batı Avrupa'da Roma dönemine ait, alanında araştırma ve öğretim yılında bir lider konuma sahiptir Amsterdam Üniversitesi. iki üniversite birlikte böylece Batı Avrupa arkeoloji 3000 yılını kapsamaktadır. Bu program yerleşim arkeolojisi, kutsal ve mezar siteleri, entegrasyon süreçlerinde Roma İmparatorluğu ve şehir merkezlerine ve maddi kültür çalışmalarının arkeolojisine büyük ilgi ayırıyor. Amsterdam'ın kalbindeki VOC (Hollanda Doğu Hindistan Şirketi) tersanelerinde güney Hollanda'da Roma villası manzara gelen yakın bütün bu alanlarda öğretim arasındaki bağlantıları ve son saha ve diğer devam eden araştırma sonuçları vardır.... [-]


Arkeolojide ana: peyzaj ve miras

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Yüksek Lisans Programı Arkeoloji: Peyzaj ve Miras coğrafi ya da kronolojik sınırları sabitlenmiş, ancak fırsatlar tematik arkeolojik ile değil ... [+]

Peyzaj ve Miras Master

Yüksek Lisans Programı Arkeoloji: Peyzaj ve Miras coğrafi ya da kronolojik sınırları sabit değildir, ancak birçok farklı toplumlarda arkeolojik manzara ve arkeolojik mirası ile tematik fırsatlar. Uzmanlaşma Arazi Arkeolojisi yılında kültürel peyzaj birçok açıdan ele alınacaktır. uzmanlık Arkeolojik Miras arkeolojik kalıntılar, modern toplumda alabilirsiniz anlamların çeşitleri üzerinde duruluyor.

Uzmanlıklar

Yüksek Lisans Programı Arkeoloji: Peyzaj ve Miras iki uzmanlık ayırt:

Arkeolojik Peyzaj arkeoloji iyi VU Amsterdam ve UVA geliştirilmiş bir uzmanlık olduğunu. Hollanda (büyük çaplı kazılar) ve Akdeniz (yüzey araştırmaları) saha yapılır hangi tarihsel manzaralar oluşturur ve odak noktaları Roma kuzeyindeki arkeoloji ve villa manzara CBS kullanımı hakkında devam eden araştırma projeleri için de vardır İmparatorluğu. Programda ana temaları şunlardır: insan ve manzara arasındaki ilişkinin ekolojik ve ekonomik boyutları; manzara tarihsel tabakalaşma; 'Geçmişte geçmiş'; peyzaj ve kimlik.... [-]


Beşeri Bilimler Araştırmalarında Usta: Felsefe: Bilgi ve Ahlakın Temelleri

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Bu program, bir felsefe araştırmacısı olarak kariyer için hazırlar. İnsan bilgisi ve ahlak ile ilgili temel sorulara odaklanır ve farklı yönlerde uzmanlaşmanızı sağlar. Tarihsel ve güncel perspektiflerin kombinasyonu, tüm programın önemli bir özelliğidir. [+]

hakkında

Bu program, bir felsefe araştırmacısı olarak kariyer için hazırlar. İnsan bilgisi ve ahlak ile ilgili temel sorulara odaklanır ve farklı yönlerde uzmanlaşmanızı sağlar. Tarihsel ve güncel perspektiflerin kombinasyonu, tüm programın önemli bir özelliğidir. Programımızın amaçları

Epistemoloji, ahlaki ve politik felsefe ile tarihsel kökleri hakkında en yeni tartışmalar ve tartışmalar hakkında derinlemesine bir bilgi edinmenize yardımcı olmak.Araştırma becerilerinizi geliştirmek için.Doktora yapmak için Yörünge.Sahte haberler ve komplo teorilerinin doğası, iklim kuşkuculuğu, özgürlük ve eşitlik arasındaki ilişki, kolektif sonuçlara yönelik bireysel sorumluluk veya piyasaların ahlakı gibi güncel konulara bilgi ve ahlak temellerinin tarihsel olarak bilinçli analizini uygulamanıza yardımcı olmak için .... [-]

Beşeri usta: dilbilim (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Dilbilim Araştırmaları Yüksek Lisans profesyonel bir araştırmacı haline sağlayacak bir iki yıllık bir programdır. Program dilbilim ile ilgilenir ... [+]

Dilbilim Usta (Araştırma)

Dilbilim Araştırmaları Master profesyonel bir araştırmacı haline sağlayacak bir iki yıllık bir programdır. Program en geniş anlamıyla dilbilim ile ilgilenir. Tüm öğrenciler ilk yıl dil araştırma alanında genel bir ders almak. uygun Dil Araştırma denilen ders, üç ya da dört öğretim üyesi, kendi uzmanlık perspektifinden dilbilim alanında araştırma tarihine ve kendi bireysel alanlarda kullanılan yöntem ve teknikler üzerinde dersler kimi her tarafından veriliyor. Buna ek olarak, size uzmanlaşmak istedikleri alanı seçecektir. Program süresince, mevcut yüksek lisans kursları listeden dört ders seçecektir. Kendi çıkarları ve devam etmek isteyen uzmanlık seçiminizi baz olacak. Uzmanlık alanlarımız sadece fonoloji ve sözdizimi dahil değil, aynı zamanda, dilbilim ve toplumdilbilim uygulamalı metinsel ve / veya tür analizleri, antropolojik dilbilim gibi konular. Program İngilizce öğretiliyor.... [-]


Beşeri usta: edebiyat ve itiraz alanlarda (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam Bu programın odak noktası edebiyat ve toplumsal değişim arasındaki ilişkidir. biz dünyayı şekilde şekillendirir, çünkü Kurgu önemli ... [+]

Edebiyat Çalışmaları Yüksek Lisans (araştırma)

Bu programın odak noktası edebiyat ve toplumsal değişim arasındaki ilişkidir. biz dünyaya bakışınızı, diğer insanları ve kendimizi şekillendirir, çünkü Kurgu önemli. Biz gerçeği değiştirmeye başlayabilir fantezi geçer. Bu programda size anlam, kültürel, etik, dini, bilimsel ve siyasi sistemlerin taşıyıcıları olarak metinlerin şekil, dil ve malzeme yönlerini analiz öğreneceksiniz. Sen literatür çalışmaları ve bu kültürel ve (post) sömürge geçmişi, çevresel ve dijital beşeri bilimler, küresel tarih ve görsel kültür gibi diğer disiplinlerle, edebiyat tarihinin bakış açılarını birleştiren araştırma tasarımı öğreneceksiniz.... [-]


Beşeri usta: Küresel tarih (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam Bu iki yılın programı tarihinin bir araştırma kariyer için yetenekli hazırlar. Sen uzmanlaşmak olabilir ... [+]

Tarih (Araştırma) Master

Bu iki yılın programı tarihinin bir araştırma kariyer için yetenekli hazırlar. Sen siyasi, (post) sömürge tarihi, küresel sosyal tarih veya kültür tarihinin uzmanlaşmak olabilir. Tarih grup bilgisi ve din, miras çalışmaları, duygular çalışmalar, maddi kültür ve çevre beşeri tarihinin alanlarındaki eşsiz uzmanlığı için alkışlanan. İnsanların, nesneler, boşluk ve fikirler gücü, sosyal ilişkiler, din ve duyguların rolü odaklanarak, kesiştiği karmaşık takımyıldızları araştırmalar yapacak. Program ayrıca, öğrencilerin keşfetmek ve dijital analiz becerilerini eğitmek ve gelişmekte olan dijital beşeri teknikleri olanakları yansıtmak imkanı sunuyor.... [-]


Beşeri usta: sanat ve kültürde kritik çalışmalar (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Sanat ve Kültür Kritik Çalışmaları Araştırma Master profesyonel bir araştırmacı haline sağlayacak bir iki yıllık bir programdır. Program ile ilgilenir ... [+]

Sanat ve Kültür Kritik Çalışmaları Yüksek Lisans (Araştırma)

Bu iki yıllık bir program Hollanda'da tektir. metodolojik ve teorik konularda özel vurgu yaparak, bu sanat tarihi, medya çalışmaları, tasarım çalışmaları ve mimarlık tarihi bakış açılarını ilişkili olacaktır. Bu kritik kültürel sektörlerde tarihsel ve güncel gelişmeleri yansıtmak için bilgi, analitik beceri ve kapasite satın teşvik eder. Bu onların sosyal, kurumsal, ekonomik ve ideolojik bağlamlarda (manzaralar, şehirler ve binalardan çeşitli medya, film, televizyon, tasarım ve oyunlarda sanat için) "görsel nesneler" analizine merkezleri. Program İngilizce öğretiliyor.

... [-]

Bilgi bilimlerde yüksek lisans

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Bizim Master kursları devam eden gelişmeler ve uluslararası Enformasyon Bilimleri araştırma yansıtmak için yıldan yıla değişebilir. Onlar içerebilir ... [+]

Bilgi Bilimleri Yüksek Lisans

Bilişim Bilimleri Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) ve toplumdaki pratik uygulama kapsayan multidisipliner bir alandır. Eğer bilgi oluşturulur ve şirket ve kuruluşların nasıl işleneceğini ilgileniyor musunuz? Eğer kendi iyiliği için teknolojinin daha teknolojinin uygulanmasında daha ilginizi çeker mi? Do you tasarım, modelleme, iletişim ve bilgi paylaşımı insanlar, örgütler ve kültürlerin rolünü dikkate almak önemli olduğuna inanıyoruz? Eğer öyleyse, o zaman Vrije Universiteit Amsterdam Bilişim Bilimleri Yüksek Lisans Programı sizin için mükemmel bir seçimdir. Bilişim Bilimleri diğer yandan teknoloji ve kültür ile, bir yandan teknoloji ve örgütsel çalışmaları birleştirir. Bu sektörde önde gelişmelerin hızla sizi tutmak dersler bulunmaktadır. Program, e-iş ve e-eğlence gibi alanlarda da dahil olmak üzere, geleceğin e-toplum, web uygulamaları ve internet araştırma üzerinde duruluyor. Yüksek Lisans Programı, bilimsel anlayış ve sosyal sorumluluk duygusu teşvik etmek istiyor. Bizim uluslararası araştırma kökleri onaylı kurslar listesinden 15 kredi toplam değeri ders seçmek için gerekli olacaktır. Bizim Master öğrenimi devam eden gelişmeler ve uluslararası Enformasyon Bilimleri araştırma yansıtacak şekilde yıldan yıla değişebilir. Onlar üniversite personeli tarafından öğretilen diğer yeni konularda konuk kursları, SIKS Ulusal Lisansüstü Araştırma Okulu kursları ve dersleri içerebilir. Mevcut kurslar Bilgi Erişim, E-İş Yenilik, Yazılım Mimarisi, Ontoloji Mühendisliği ve Multimedya Tasarımı Davası arasındadır.... [-]


Bilgisayar bilimi master

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Yüksek Lisans programı, c alanında özerk bir profesyonel olmak için gereken bilgi, deneyim ve anlayışlar ile size vermeyi amaçlamaktadır [+]

Bilgisayar Bilimleri Master

Yüksek Lisans programı bilgisayar bilimi alanında özerk bir profesyonel olmak için gereken bilgi, deneyim ve anlayışlar ile size vermeyi amaçlamaktadır. Bilgisayar sistemleri, yazılım, ağ ve çevrimiçi sistemlerin arkasındaki teknoloji hakkında çok şey öğreneceksiniz. Program iş dünyasında bir kariyer için sağlam bir temel sunmak ve aynı zamanda bilimsel bir araştırmacı olarak ileri eğitim için hazırlamak için tasarlanmıştır. Eğer bir bilimsel araştırmacı olarak çalışmaya devam etmek fırsatı bulacak Vrije Universiteit Amsterdam içinde çeşitli araştırma grupları vardır. Bilgisayar Bilimleri bölümü sizin Master tamamladıktan sonra kariyer için size uçan bir başlangıç ​​sunabilir ulusal ve uluslararası şirketler, birçok bağlantıları vardır. Bilgisayar Bilimleri mezunları yüksek talep ve öğrencilerimizin birçoğu uzmanlık seçtikleri alanda iş bulmak.... [-]


Bilimde master ve yenilik

Kampüs Tam zamanlı 3 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Bir Bilim-İş uzmanı olarak, (üniversite) laboratuvarlarındaki araştırma ile büyük sanayi firmalarının yanı sıra (küçük) girişimci firmalardaki uygulamalar arasındaki boşluğu doldurabilirsiniz. Organizasyonel, sosyal ve kültürel değişkenleri hesaba katarken, bilim yönlerini bir iş dünyası ve yenilik bağlamında bütünleştirmek için eğitildiniz. Pratik ve teori, Yüksek Lisans SBI'nize el ele gidebilir ve SBI kursları, gelecekteki kariyerinizde doğrudan uygulanabilecek gerçek dünya işi ve teknoloji vakalarını içerir. [+]

Bir Bilim-İş uzmanı olarak, (üniversite) laboratuvarlarındaki araştırma ile büyük sanayi firmalarının yanı sıra (küçük) girişimci firmalardaki uygulamalar arasındaki boşluğu doldurabilirsiniz. Organizasyonel, sosyal ve kültürel değişkenleri hesaba katarken, bilim yönlerini bir iş dünyası ve yenilik bağlamında bütünleştirmek için eğitildiniz. Pratik ve teori, Yüksek Lisans SBI'nize el ele gidebilir ve SBI kursları, gelecekteki kariyerinizde doğrudan uygulanabilecek gerçek dünya işi ve teknoloji vakalarını içerir.

PROGRAMIN YAPISI Programın başında, öğrenciler bir uzmanlık seçerler: Enerji ve Sürdürülebilirlik veya Yaşam ve Sağlık. Müfredat aşağıdakileri içermektedir: • Zorunlu işletme ve yenilik kursları (18 EC) • Uzmanlık ile ilgili bilim seçmeli dersler (12 EC) • Uzmanlık ile ilgili zorunlu entegrasyon kursu (6 EC) • Bilim projesinin iki varyantından biri 24 EC) • Araştırma projesi (36 EC) • Zorunlu Araştırma Metodolojisi dersi (6 EC) • Seçmeli Dersler (18 EC) ... [-]


Bilişsel Nöropsikoloji Master (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Bilişsel Nöropsikoloji Master bilişsel psikoloji arasındaki kesici kenarlar üzerinde çalışır iki yıllık Araştırma Master programı ... [+]

Bilişsel Nöropsikolojide Master (Araştırma)

Bilişsel Nöropsikoloji Master bilişsel psikoloji ve klinik nöropsikoloji arasındaki kesici kenarlar üzerinde çalışır iki yıllık Araştırma Master programı. Bilişsel psikoloji beyin fonksiyonlarının genel teoriler yönelik iken, nöropsikoloji durum genellikle insan beyninin nasıl çalıştığını içine yeni anlayışlar bize sağlayabilir beyin hasarı, bireysel hastalar üzerinde duruluyor. bir yüksek lisans programına bu iki yaklaşımı birleştiren Hollanda'da tektir.

Özetle program

Bilişsel Nöropsikoloji Master genel bazlı geniş ve sinirbilimsel araştırma becerileri ile genel ve klinik popülasyonlarda bilişsel işlevi hakkında derinlemesine dersler birleştirerek, iki yıllık bir araştırma yüksek lisans programıdır. Müfredatın özellikleri şunlardır:... [-]


Biyoinformatik ve Sistemleri Biyoloji Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Bu program, moleküler ve hücre biyolojisi, bilgisayar bilimi ve temel biyolojik verilerin büyük miktarda entegre matematiksel modelleme birleştirir ... [+]

Biyoinformatik ve Sistem Biyolojisi Yüksek Lisansı

Veri büyük miktarda genomik girişimler yoluyla toplanmıştır. Onlar yaşam kalitesini artırmak ve önemli hastalıkların fethetmek için, kendi karmaşıklığı daha iyi anlamak için, hayatın sırlarını araştırma için altın bir fırsat sunmaktadır. Gerçek anlayış içine veri bu büyük hacim dönüştürme Biyoinformatik araştırmanın temel sorundur. Geleneksel bilgisayar modelleri verimli işleyebilir daha güçlü paralel sıralama ve kütle spektrometresi gibi yüksek verimli yöntemleri daha ham veri üretir. işlemek ve bu verileri analiz etmek için, Biyoinformatik gelen hesaplama teknikleri - Böyle dizi hizalama, dizisi montaj, biyoistatistik ve makine öğrenme gibi - sağlık sonuçları hakkında tahminlerde bulunmak ve hasta için kişiselleştirilmiş bir tedaviye karar için gereklidir. Biyoinformatik ve Sistem Biyolojisi Hem güçlü disiplinlerarası alanlardır. Bu program, moleküler ve hücre biyolojisi, bilgisayar bilimi ve temel bilgi, biyolojik verilerin büyük miktarda entegre matematiksel modelleme birleştirir. Sen bilimsel araştırma ve soyutlama yüksek düzeyde güçlü bir his geliştirmek ve bu alanlarda hızlı gelişmeler birleştirmek öğreneceksiniz.... [-]


Business Analytics Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam + 1 daha

İş Analytics Lisans (BA) tabanlı yöntemleri bir arada uygulayarak iş süreçlerini iyileştirmeyi amaçlayan multidisipliner bir program, bir ... [+]

İşletme Analitisinde Yüksek Lisans

Business Analytics Master adlı (BA) matematik, bilgisayar bilimi ve işletme yönetimine dayalı yöntemleri bir arada uygulayarak iş süreçlerini iyileştirmeyi amaçlayan multidisipliner bir programdır. Siz tanıma ve şirket içi sorunların çözümünde eğitim verilecektir. BA bir hands-on program: Eğer incelenmesi ve günlük şirketlerin karşılaştığı gerçek dünya durumları analiz ederek iş uygulamaları geliştirmek için çeşitli alanlarda uzmanlık kullanacağız.

Construct uygulamak ve çözüm yaklaşımları değerlendirmek

Business Analytics gelen teorileri tipik olarak tedarik zinciri planlama, veri madenciliği, çağrı merkezi yönetimi, gelir yönetimi ve risk yönetimi gibi alanlarda uygulanır. Yüksek Lisans Programı bu alanlarda bilginizi derinleştirmek ve size iş süreçlerinin optimizasyonu, hesaplama zeka ve finansal risk yönetimi uzmanlaşmak için fırsat verecektir. Edindiğiniz bilgiyi birleştiren ve pratik durumlara uygulayarak programda önemli bir rol oynar. Yüksek Lisans derecesi bir şirket (yüksek lisans projesi) bir altı aylık bireysel staj ile sona erer.... [-]


Classices ve eski civilizaitons usta: antik çalışmalar

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Yüksek Lisans Programı Antik Çalışmaları disiplin sınırları bağlı değildir. Dan sadece cevap olabilir neredeyse tek bir soru var ... [+]

Eski çalışmalarda Usta

Yüksek Lisans Programı Antik Çalışmaları disiplin sınırları bağlı değildir. Arkeolojik ya da edebi bir noktadan sadece cevap olabilir neredeyse tek bir soru var. Eski Çalışmalar size gerekli olanı kullanmayı öğrenmek, bu Eskiçağ Tarihi, Arkeoloji, Eskiçağ Dilleri ve Felsefe olmak. Kendinizi bir tarihçi ve arkeolog hem düşünün ve toplumun bir ürünü olarak edebiyat görmek istiyorsanız ideal bir durum. Rastlamak sorular, örneğin şunlardır: Roma imparatorluk döneminde bir etnik kaynaşma oldu. Nasıl klasik şairler bu tepki vermedi ve bu etnik karışmasının izleri yaşam koşulları ve sanatsal ifadelerin çalışmalarda bulunabilir? (Mezopotamya Roma ve Bizans'a) klasik dünyaya gelen rüyalar hakkında metinler bir yeri vardır. Bu hayalleri inceleyerek antik insanlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirim? Ve Hollandalı literatüre Latin edebiyatının etkisi nedir? Ya da: Bir kez Virgil ile Homer karşılaştırmak, ancak Gılgamış destanında ile uygun değil. çekirdek modülü Bu lisans programının çekirdek modülü "Antik Tarih Araştırmaları Büyük Tartışmalar" dir. Bu modülde, Vrije Universiteit Amsterdam ve Amsterdam Üniversitesi'nden öğretim üyesi hararetli tartışmaların konusu olmuştur Antik çalışmalar alanında anahtar temalar bir dizi anlaşma. Bu tartışmaların birinde bir kağıt yazacağım. Arka plan bağlı olarak, ilk binyılın Antik tarihi ve Arkeoloji, Latin dili ve kültürü, Yunan dili ve kültürü veya Mezopotamya dili ve kültürü daha da uzmanlaşacak... [-]


Dilbilim Yüksek Lisans: Dil Danışmanlığı ve Dil Belgeleri

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Dilbilim Yüksek Lisans: Dil Danışmanlığı ve Dil Belgeleri, genel dilbilim alanında antropolojik, tipolojik ve tanımlayıcı dilbilim araştırma geleneklerinde teori ve veri arasındaki etkileşime odaklanan bir program sunmaktadır. Pratik alan çalışması, kültürel pragmatikler ve antropolojik bakış açılarına verilen vurgu, bu programı Hollanda'da benzersiz kılmaktadır. [+]

hakkında

Dilbilim Yüksek Lisans: Dil Danışmanlığı ve Dil Belgeleri, genel dilbilim alanında antropolojik, tipolojik ve tanımlayıcı dilbilim araştırma geleneklerinde teori ve veri arasındaki etkileşime odaklanan bir program sunmaktadır. Pratik alan çalışması, kültürel pragmatikler ve antropolojik bakış açılarına verilen vurgu, bu programı Hollanda'da benzersiz kılmaktadır. Mezun olduktan sonra, öğrenci, özellikle çeviri, kültürler arası iletişim ve dil belgelerinde, dilbilim danışmanı veya dilbilimsel araştırmacı olarak işlev görmek için bilgi, beceri ve uzmanlığa sahiptir:

Tipolojik, tanımlayıcı ve antropolojik dilbilim alanındaki güncel gelişmelerin bilgisi;Bu alanlardaki bilimsel yayınları eleştirel bir şekilde yansıtma yeteneği;Alan çalışması ve kültürlerarası dil danışmanlığı konularında dilbilimsel araştırmaları metodolojik olarak yeterli ve sistematik bir şekilde yürütme becerileri;Araştırmasının sonuçlarını, akademik çevreler dışındaki diğer dilbilimciler ve dinleyicilere açıkça ve sistematik bir şekilde aktarma becerisi;tanımlayıcı ve belgesel dilbilimin uluslararası standartlarına uygun olarak, az dokümanlı bir dilin referans gramerini yazma yeteneği.Çalışma programı... [-]

Edebi çalışmalarında ana: görsel kültürde ingilizce edebiyat

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Edebiyat Çalışmaları Yüksek Lisans, Vrije Universiteit Amsterdam İngilizce programı Edebiyatları edebiyat ve görsel arasındaki ilişki üzerinde duruluyor ... [+]

İngilizce Edebiyatları Master

Edebiyat Çalışmaları Yüksek Lisans, Vrije Universiteit Amsterdam İngilizce programı Edebiyatları edebiyat ve görsel kültür arasındaki ilişki üzerinde duruluyor. söz ve görüntü arasındaki ilişkilerin okuyan VU Amsterdam geleneği köklü, bu özel disiplinler arası bir program çeşitli şekillerde analiz öğretecek olan metinsel ve görsel kültür etkileşim içinde. şiir ve fotoğraf arasındaki ilişkiden Rönesans aşamasından senaryo bu perspektiften aralığından çalışılan konular, gotik roman uyarlamaları film. Öğrencilerin teknoloji gelişmeleri katılan böylece bu programda dersler yakından personeli güncel araştırma ile bağlantılıdır. Eğer ikinci dönem içinde MA-tez yazarken biz kendi araştırma projesi sonuçlanan size araç ve teorilerini kullanarak derinlemesine kendi çıkarları incelemeleri önerilir.... [-]


Ekoloji Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Yüksek lisans öğrencisi olarak doğanın nasıl işlediğini ele alacağız. Hem bir amaç kendisi ve kirlilik nedeniyle tahmin etmek araçları ve savaş sorunları geliştirmek için ... [+]

Ekoloji Yüksek Lisansı

Ekolojistler organizmalar ve çevreleri arasındaki ilişkileri araştırmak. yüksek lisans öğrencisi olarak doğanın nasıl işlediğini ele alacağız. Hem bir amaç kendisi ve kirlilik, biyolojik çeşitlilik kaybı ve iklim değişikliğinin yol açtığı tahmin araçları ve savaş sorunları geliştirmektir. Bir bitki, hayvan ve sistemler açısından Ekoloji ele alacağız. Ekolojik süreçler alan gözlem ve deneyler ekosistemleri 'desen ve işlevleri tanımlamak için kullanılır bölgesel ve küresel ölçekte, üzerine moleküler düzeyde araştırılmaktadır.

Uzmanlıklar

Ekoloji ve Evrim uzmanlaşma iki üniversitenin eski Ekoloji ve Evrim programlarının bir kombinasyonudur. parça, her iki üniversitenin Yüksek Lisans öğrencilerine derslerin aynı paketi sunuyor. Bu, diğer üniversite öğrencileri ile sınıflar ve öğretmenler paylaşmak anlamına gelir. Eşsiz bir fırsat bilimsel uzmanlığı, öğretim deneyimi, araştırma ekipman ve iki üniversite sunabileceğiniz tüm diğer tesislerde çeşitlilik kar. Bu programa katılmak için, Vrije Universiteit Amsterdam bir Yüksek Lisans Ekoloji öğrenci olarak kayıtlı olması gerekir. Çevre Kimyası ve Toksikoloji VU ve UVA Ekoloji, Analitik Kimya, Biyoloji, Biyomedikal Bilimleri ve İnsan Sağlığı Bilimleri multidisipliner alanlarda faaliyet geliştirilen yeni bir programdır. Bu programa katılmak için, VU Amsterdam bir Yüksek Lisans Ekoloji öğrenci olarak kayıtlı olması gerekir. Limnoloji ve Oşinografi (UVA) parça okuyan UVA mevcut bir program Biyoloji, Kimya ve tatlı su ekosistemlerinin Fizik (Limnoloji) ve deniz ekosistemlerinin (Oşinografi). Eğer UVA Üniversitesi'nde Yüksek Lisans Biyolojik Bilimler öğrenci olarak kayıtlı olması gerekir, bu programa katılmak için.... [-]


Ekonometride Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Ekonometri [+]

VU Kampüsündeki Ekonometri ve Yöneylem Araştırması'nda yüksek lisans programı size, Finans, Pazarlama, Ekonomi ve İşletme alanlarında kullanımı için nicel becerilerinizi geliştirme fırsatı sunuyor.

Ekonometri ve Yöneylem Araştırması, insanların, işletmelerin ve hükümetlerin kararlarını temel aldığı anlayışlar sunan karmaşık bir dünyaya açılan bir pencere açar. Ekonometri, günümüzde çoğunlukla Big Data olmak üzere finansal, pazarlama ve ekonomik verileri analiz etmek için istatistiksel yöntemler kullanmanın bilimi ve sanatıdır. Yöneylem Araştırması, matematiksel yöntemleri kullanarak ekonomi, yönetim ve finans konularında daha iyi kararlar vermeyi amaçlayan bilim ve sanattır.... [-]


Ekonomi Yüksek Lisansı

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Ekonomi Master sosyal meselelere ilgi ile profesyonel ekonomist muhtemel için geliştirilmiştir. Modern ekonomik teorinin temellerini ve bunları günlük sorunlara nasıl uygulayacağınızı öğretir. Fakülte, Hollanda ekonomi bölümlerinin 2015 akreditasyonunda birincilik sıralamasına girdi ve Yüksek Lisans programı, en son "ulusal öğrenci enquête" (NSE) öğrencileri tarafından üst sıralarda yer aldı. [+]

Ekonomi Yüksek Lisansı

İktisatta Yüksek Lisans, sosyal konulara ilgi duyan ileriye dönük profesyonel ekonomist için geliştirilmiştir. Modern iktisat teorisinin esaslarını ve bunları bir dizi temel politika alanında gündelik sorunlara nasıl uygulayacağını öğretir. Davranışsal ekonomik modelleri ve istatistiksel teknikleri kullanarak, ekonomistler makroekonomik ve mikroekonomik soruları yanıtlamaya çalışmaktadır. Odak alanları yoksulluk ve eşitsizlik, sosyal güvenlik, büyüme ve enflasyon ve çevre politikasını içermektedir. Lisans seviyesinde öğrenilen ekonomik teknikleri uygularken pratik problemlere yapısal bir yaklaşımın nasıl uygulanacağını öğreneceksiniz. Bir yüksek lisans öğrencisi olarak, önemli ekonomik meselelerle bağımsız olarak başa çıkabilme becerisine sahip, çok yönlü ve çok yönlü bir ekonomist olacaksınız.... [-]


Felsefede usta: felsefe, biyoetik ve sağlık (2 yıl)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Felsefe, Biyoetik ve Sağlık Yüksek Lisans uzmanlık sağlık etik sorunları ile uğraşmak teorik ve pratik araçlar sağlayacaktır ... [+]

Felsefe, Biyoetik ve Sağlık Yüksek Lisansı (Felsefenin Uzmanlığı (2 yıl))

Felsefe, Biyoetik ve Sağlık Yüksek Lisans uzmanlık policy.You tıbbi, ahlaki, hukuki, siyasi pratik sorunlar üzerine yansıtmak öğreneceksiniz sağlık ve sağlık bakımında etik sorunları ile uğraşmak teorik ve pratik araçlar sağlayacaktır ve ekonomik bir bakış açısı. Disiplinlerarası yansıması ihtiyacı sağlık hizmetlerinde yeni sorunlara toplumun kurşun içindeki gelişmeler olarak büyüyor. Örneğin sorumluluk vardiya alın: Hastaların kendi sağlığı için ve 'kendilerini yönetmek' ve sigorta maliyeti ve sağlık hükümlerinin kalitesi hem sorumlu hale gelmektedir için daha fazla sorumluluk almaları beklenir. Hastalıklar, pre-implantasyon tanı ve IVF genetik temeli bilgisinden, estetik geliştirme için plastik cerrahi kullanımına: Buna ek olarak, dikkate almak çok hızlı bilimsel ve teknolojik gelişmeler var. Sonra hastalıkların her türlü tedavi seçeneklerinin giderek artan sayısı ve yaşlılık içine iyi yaşayan insanların giderek artan sayıda neden sadece tahsisi sorunlar vardır. Bu tür gelişmeler, tıbbi etik gündemde bir değişikliğe neden.... [-]


Felsefede usta: sinirbilimlerden felsefesi

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Sinirbilim gelecekte insan olarak bizim işleyen hemen hemen tüm yönleri üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak bilimler aittir .. [+]

Sinirbilim gelecekte insan olarak bizim işleyen hemen hemen tüm yönleri üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak bilimler aittir. Nörobilim zaten kendimize üzerindeki görünümü değişti. Bu program klinik, hem de yansıtmak ve kendi alanında daha geniş etkileri hakkında konuşabilme sorumlu bilim adamları, kendi özel alt etki alanı içinde kavramsal konulara duyarlı ve diğer taraftan, kim bilim adamları, bir ihtiyaca cevap sunuyor toplumsal, olarak. Biz nörobilim konusunda nörobilim yerine felsefesi felsefe hedefliyoruz.

PROGRAMIN YAPISI

PNS müfredatı 120 ec toplam olarak, Felsefe 30 ec, Neuroscience 36 ec, Nörobilim Felsefesi 42 ec ve bireysel yüksek lisans tezi için 12 ec içerir. Müfredatın ayrıntılar için www.vu.nl/philosophy~~pobj web sitesini danışın... [-]


Felsefe Ustası: Hukuk Felsefesi ve Yönetişim

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam + 1 daha

Hukuk Felsefesi ve iki yıllık yüksek lisans felsefesinin yönetişimi, öğrencileri çağdaş Batı hukuk sistemlerinin ön varsayımları ve temel özellikleri üzerine felsefi olarak yansıtmaya yönlendiriyor. Program disiplinlerarasıdır. Genel felsefe dersleri ve hukuk felsefesindeki özel dersler, öğrencinin kendi seçtiği yasal kurslarla birleştirilir. Bu pistin öğrencileri genellikle aynı anda Hukukta bir yıllık yüksek lisans derecesi tamamlar. [+]

hakkında

Hukuk Felsefesi ve iki yıllık yüksek lisans felsefesinin yönetişimi, öğrencileri çağdaş Batı hukuk sistemlerinin ön varsayımları ve temel özellikleri üzerine felsefi olarak yansıtmaya yönlendiriyor. Program disiplinlerarasıdır. Genel felsefe dersleri ve hukuk felsefesindeki özel dersler, öğrencinin kendi seçtiği yasal kurslarla birleştirilir. Bu pistin öğrencileri genellikle aynı anda Hukukta bir yıllık yüksek lisans derecesi tamamlar.

Çalışma programı

Yasal sistem nedir? Hangi koşullar altında sadece hukuk? Modern, liberal refah devletleri özgür ve eşit mi? Herhangi bir doğal hak var mı? Uluslararası hukuk meşru mu? Sosyal adalet devletin ötesine geçer mi? Biyoetik mevzuatın altında yatan bir kişi hangisi? Yeni teknoloji ve yönetim biçimleri, özerk bir hukuk konusu olmanın standartlarını zedeler mi? Bunlar ve diğer pek çok soru, iki yıllık master pisti Hukuk ve Yönetişim Felsefesi'nde dile getirilmekte ve ele alınmaktadır.... [-]


Finans master

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Bu yüksek lisans programı yönetimi ve piyasaların nasıl çalıştığını doyumsuz hayati her ikisi de kavramsal çerçeveleri ve pratik bilgiler sağlar ... [+]

Muhasebe Master

Eğer finansal yönetim ve finansal piyasaların nasıl çalıştığını daha iyi bir anlayış kazanıyor ilgileniyorsanız, VU Üniversitesi Amsterdam Finans Yüksek Lisans başlamak için mükemmel bir yerdir. Bu yüksek lisans programı yönetimi ve piyasalar, finansal sektörde faaliyet nasıl doyumsuz için hayati önem her ikisi de kavramsal çerçeveleri ve pratik bilgiler sağlar.

çalışma programı

Programın amacı Finans Yüksek Lisans Programı, size profesyonel bir finans gibi iyi bir başlangıç ​​için tam bir temel verir. İlk darbe yarısıdır. Bu program (vaka) pratikte bu bilgiyi nasıl uygulanacağına dair sizi eğitir ve mevcut akademik düşünce kesme kenarında yeni bilgi oluştururken size eğitiyor, Yatırımlar ve Kurumsal Finans bilgi düzeyinizi yükseltir. İlk iki öğrenme hedefleri dört zorunlu dersler daha fazla uzmanlaşmak sağlar (Kurumsal Finans, Ampirik Maliye, Varlık Fiyatlandırma ve Yatırımlar ve Finansal Piyasalar ve Kurumlar) ve iki veya daha fazla seçmeli ders entegre edilmiştir. Hem bireysel hem de takım halinde, finans dünyasında ortaya gerçek hayattaki soruları yanıtlayan akademik araştırma projeleri üzerinde çalışacak. Eğer kazanmak uygulamak ve aynı zamanda bilgiyi oluşturmak mümkün olup olmadığını Finans sadece ikinci doğa haline gelebilir.... [-]


Finans usta: onur kantitatif finans programı

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Kantitatif Finans program Finans Yüksek Lisans programının bir parçası olan 84 kredi Başarılar Parça olduğunu. Siz üç temel dersleri alacak ... [+]

Finans Yüksek Lisans: Başarılar Programı Kantitatif Finans

Kantitatif Finans program Finans Yüksek Lisans programının bir parçası olan bir 84-kredi Başarılar Parça olduğunu. Sen finans üç temel dersleri (Yatırımlar, Türev ve Nicel Risk Yönetimi) ve ekonometri ve finans matematik üç ileri metodolojik temel dersler alacak. Sen Maliye, Ekonometri, Matematik, İşletme Çalışmaları, Ekonomi ve diğerleri lisans programlarının üç seçmeli seçebilirsiniz. Seçim Bu özgürlük, kendi uzmanlık seçmek ve kendi kariyer profili oluşturmak için olanak sağlar. Sen temel metodolojik konular vurgulamak veya gelişmiş metodolojinin uygulama odaklanmak mümkün olacaktır. Bir yıl boyunca size, konferanslar, tam vaka çalışması atamaları katılmak sunum vermek ve kapsamlı araştırma görevlerini yürütecek. Program İngilizce öğretiliyor. Mezunlar Maliye Master unvanını alırlar.... [-]


Fizik ve astronomi usta

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Yüksek Lisans Fizik programı ve Astronomi çalışma ve temel araştırma ve onun çığır açan yapmaya fırsat bol sağlar ... [+]

Fizikte Master

Fizik ve Astronomi modern toplumun vazgeçilmez bir parçasıdır. Modern yaşam, bilgisayar çipleri, lazerler, MRI taraması ve fizik araştırma tüm diğer yararları olmadan tamamen farklı olurdu. Fizik Yüksek Lisans Programı incelemek ve temel araştırma ve uygulamaları çığır yapmaya fırsat bol sağlar. Fiziksel hücreleri içinde süreçleri, yapay fotosentez, Astroparticle fizik veya atomik ölçekte temel simetri test oluşturmayı isteyen olsun, Fizik Yüksek Lisans Programı size bilgilerini derinleştirmek ve temel araştırma çığır yapmaya fırsat verir.

Fizik ve Astronomi Amsterdam ve VU Amsterdam Üniversitesi ortak bir lisans programıdır. Dersler Fen iki Fakültelerinde verilmektedir. Mezunlar, her iki üniversite tarafından akredite bir diploma alacak.... [-]


Girişimcilik usta

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Girişimcilik uzmanlık Amsterdam Üniversitesi ve Vrije Universiteit Amsterdam ortak lisans programıdır. program ... [+]

girişimcilik

Orada küçük ve genç girişimler, ekonomik büyüme için hesap gerçeği artan tanınması olduğunu ve girişimcilik yenilik önemli bir kaynağı olabilir. Girişimcilik uzmanlık olarak, oluşturma ve yeni (sosyal, toplumsal ve ekonomik) değerine neden olan kaynak yeni kombinasyonlar vasıtasıyla kullanım fırsatları süreçleri olarak girişimciliği bkz. Yaratıcılık Bu süreçlerde önemli bir rol oynar. Biz ortaya çıkan tüm bağlamlarda girişimci süreçleri incelemek: yeni firmaların yanı sıra (küçük ve büyük), mevcut olanlar ve kurumsal bağlamlarda. Yaşam biçimi olarak girişimcilik: Sen karmaşıklığı ve firmaların ve kurumların her türlü ve hatta ötesinde son derece ödüllendirici girişimci faaliyetleri ile ilgili zorlukları takdir öğreneceksiniz.... [-]


Hesaplamalı bilim ustası

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Hesaplamalı bilim (teorik ve deneysel bilimler yanında) modern bilimin üçüncü ayağı olarak kendisini kurmuştur disiplin ve içerir ... [+]

Hesaplamalı bilim Master

Sanal gerçeklik bir kasırgaya karşı karşıya ve niyetini tahmin etmek ister misiniz? Veya finansal piyasaların davranışlarını anlamak? Bu uygulamaya konur önce bir cerrahi prosedür sonucunu ne simüle olurdu? Ya da bir kalabalık, bir afet durumunda nasıl hareket edeceğini tahmin? Hesaplamalı bilim (teorik ve deneysel bilimler yanında) modern bilimin üçüncü ayağı olarak kendisini kurmuştur disiplin ve hesaplama yoluyla modelleme, simülasyon ve dünya olaylarının analizini içerir. Bu ölçeğin pek çok düzeyde fiziksel ve sosyal bilimler, yer bilimleri ve yaşam bilimleri üzerine yeni pencereler açtı.

Amsterdam'da Hesaplamalı Bilim incelenmesi... [-]


Hidroloji master

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Bizim Uluslararası Hidroloji Yüksek Lisans Programı İngilizce ve 120 AKTS (Avrupa Kredi Transfer Sistemi) sen misin elde etmek çalışmanın iki yıl gerektirir ... [+]

Hidroloji Master

dünyanın artan nüfusunun ihtiyaçlarını karşılamak için kaliteli yeterli su olduğunu sağlanması zor bir mücadeledir. Toplum dünyanın su kaynaklarını yönetmek için hidrolojistler ihtiyacı var. Hidroloji Yüksek Lisans programında, bu ekosistemler, toprak ve nehirler geçerken su miktarını ve kalitesini düzenleyen süreçleri ele alacağız. Biz tropikal Amazon dan Sibirya permafrost bölgelerine kadar uzanan bölgelerde hidrolojik araştırma ile birlikte, sağlam bir teorik temeli sağlayacaktır. Hidroloji Bilim Yüksek lisans hidroloji profesyonel veya bilimsel kariyer sağlar.

çalışma Programı

Bizim Uluslararası Hidroloji Yüksek Lisans Programı İngilizce ve Hidroloji Bilim Master olarak mezuniyet için gerekli 120 AKTS (Avrupa Kredi Transfer Sistemi) elde etmek için çalışmanın iki yıl gerektirir. İlk yıl, Hidroloji Yüksek Lisans programı, konferanslar, atölye çalışmaları, bilgisayar, laboratuar ve alan derslerinin bir kombinasyonundan oluşur. Bu dönem size teorik ve deneysel hidroloji temellerini öğretmek için kullanılır. İkinci yıl ilgi alanında ileri uzmanlık sağlar ve Vrije Universiteit Amsterdam 4-6 ay Usta araştırma projesi ile sonuçlandırılır veya uluslararası araştırma veya meslek kuruluşları harici olarak. Yüksek Lisans hidroloji projesi bir masa çalışması (örneğin hidrolojik modelleme, laboratuar çalışmaları) ya da saha ölçümleri içeren bir çalışma olabilir. Sonuç bir yüksek lisans tezi. Programın büyük bir kısmı zorunlu (120 AKTS toplam: 102 ECTS) 'dir. Hidroloji veya hidrolojik doğal veya çevre bilimleri diğer yüksek lisans programları yüksek lisans programından kredi puan değerinde 18 ECTS kadar seçebilirsiniz.... [-]


Hukuk yüksek lisans ve uluslararası güvenlik politikası

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Bu bir yıllık yüksek lisans programı öğrencileri için profesyonel veya akademik olarak çalıştırmak için gerekli bilgi, beceri ve kavrayış transfer hedefliyor ... [+]

Hukuk ve Uluslararası Güvenlik Siyaset Master

Bu bir yıllık yüksek lisans programı öğrencileri için güvenlik, uluslararası barış alanında profesyonel veya akademik araştırmacı olarak çalıştırmak için gerekli bilgi, beceri ve kavrayış transfer amaçlamaktadır. Uluslararası barış ve güvenliğin Sorunlar, hukuki, siyasi ve idari uygulamada giderek daha önemli hale gelmektedir. 'Uluslararası güvenlik' kavramı artık savaş ve barış geleneksel konulara sınırlı, ama şimdi aynı zamanda terörizm, ceza hukuku, insan haklarının korunması ve insan güvenliği 'gibi konuları kapsar.

Programı

Hukuk ve Uluslararası Güvenlik Siyaseti Yüksek Lisans Programı uluslararası hukuk ve uluslararası ilişkiler perspektifinden uluslararası güvenliğe odaklanan bir müfredat sunuyor. Ayrıca, iki disiplin, farklı yöntemler ve teoriler yanı sıra uluslararası güvenlik alanında ikisi arasındaki etkileşimin ortak temeller görmemizi sağlar. Aşağıda programda kaplı konular bir kaç örnek bulabilirsiniz.... [-]


Iktisat master (Tinbergen enstitüsü PhD)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Ekonomi iki yıllık Araştırma Master Doktora çalışmalarına devam etmek isteyen öğrenciler için ideal bir programdır. Program yüksek seçeneğini sağlar ... [+]

Ekonomi (MPhil) Master

Ekonomi iki yıllık Araştırma Master Doktora çalışmalarını devam etmek isteyen öğrenciler için ideal bir programdır. Program ekonomi ve ekonometri alanındaki seçkin, yüksek kaliteli eğitim sunmaktadır. senin emelleri ekonomi, ekonometri ve finans akademik kariyer odaklı, daha sonra bu Araştırma Master sizin için idealdir. Sadece o bağımsız bilimsel araştırma yürütmek için size öğretmek değil, aynı zamanda iyi bir doktora pozisyonları için mükemmel bir basamak taşı sağlar.

Uzmanlıklar

Bu Araştırma Master size üç uzmanlık sunmaktadır:

ekonomi bilimi Ekonometri maliye

Ekonomi bir üst araştırma okulu Bina... [-]


Insan hareketi bilimleri ana: spor, egzersiz ve sağlık

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

'Sport' ve 'Sağlık': Yüksek Lisans Programı iki ana parça oluşur. izler kesinlikle bölünmüş, ancak bazı örtüşme yok edilir. Bu mümkün kılar ... [+]

Spor, Egzersiz ve Sağlık: İnsan Hareketi Bilimleri Yüksek Lisans

Rehabilitasyona yeni yaklaşımlar spor eğitimi son gelişmelerin, İnsan Hareketi Bilimleri Yüksek Lisans motor performansı artabilir hangi yollarla içine sanat anlayışlar devlet sağlar. Psikoloji biyomekanik itibaren. Egzersiz fizyolojisi itibaren nörorehabilitasyon için. Ve motor gelişim kas işlevinden. Ya spor ya da sağlık üzerinde odaklanmayı seçerek, ince ayar yapabilirsiniz Kendi profilinizi. Insan hareketi bilimleri bu derin arka plan ile, iyi çalışma bu büyüleyici alana katkıda bulunmak donatılmış olacak. Eğer spor performansını optimize bozulmuş motorlu işleyişi ile insanlara yardım, ya da biz nasıl hareket temel bir anlayış kazanıyor ile ilgileniyor musunuz? Ardından İnsan Hareketi Bilimleri Master sizin için ideal bir program!... [-]


Iş idaresi yüksek lisans: insan kaynakları yönetimi

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans uzmanlık alımı ve seçimden tanıtımına, organizasyonlarda personel sürecini ele ... [+]

İnsan Kaynakları Yönetimi

İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans uzmanlık alımı ve seçimden tanıtım, aktarmalar ve kalkışlar için organizasyonlarda personel süreci giderir. Programın odak giderek çeşitli hale geliyor bir çalışma bağlamında insan faktörünün gelişimi ve kontrolü olduğunu. Eğer HRM Master uzmanlık alırsanız, İşletme bölümünden mezun verilecektir, ancak personel performans ve insani gelişme süreçlerinde uzman olacaktır. Bu aynı zamanda bir yönetim stajyer ya da iş danışmanı olarak değil, sadece olacak insan kaynakları alanında kariyer için hazırlamak. Edindiğiniz bilgi için problem çözme becerileri yeni veya yabancı multidisipliner bağlamlarda her türlü etkili hale olurken, geliştirmek ve teorik fikirleri uygulamak sağlayacaktır.... [-]


İşletme Yüksek Lisans: Liderlik ve Değişim Yönetimi

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Liderlik ve Değişim Yönetimi programı, organizasyonlarda ön yolcuları (değişim ajanları ve değişim ekipleri) için bir seyahat rehberidir. Bu uzmanlıkta, çoklu perspektiflerden (özel şirketler, kamu kuruluşları ve büyük ölçekli kurumlar dahil olmak üzere) çeşitli ortamlarda (planlanmış) stratejik müdahalelerin karmaşıklığı hakkında kanıta dayalı bilgi edineceksiniz. [+]

hakkında

Liderlik ve Değişim Yönetimi programı, organizasyonlarda ön yolcuları (değişim ajanları ve değişim ekipleri) için bir seyahat rehberidir. Bu uzmanlıkta, çoklu perspektiflerden (özel şirketler, kamu kuruluşları ve büyük ölçekli kurumlar dahil olmak üzere) çeşitli ortamlarda (planlanmış) stratejik müdahalelerin karmaşıklığı hakkında kanıta dayalı bilgi edineceksiniz.

Liderlik ve Değişim Yönetimi uzmanlığında sunulan tüm dersler konuyla ilgili makro (örneğin, kurumsal / kurumsal) ve mikro (örneğin, bireysel, davranışsal) perspektifler ile öğretilir. Aynı zamanda, planların ve standart işletim prosedürlerinin genellikle çok az yardım sağladığı ve liderlerin vesile olması gereken yerlerin değiştiği “yerde” değişimin uygulanmasının karmaşıklıklarını öğreneceksiniz. Proje yönetimini, retorik ve politik becerileri öğrenerek ve - ama en önemlisi de - kişisel hikayeniz, büyümeniz ve vizyonunuzla ('yansıtıcı pratisyen' olarak) rahat olursunuz, o öngerici olmayı öğrenebilirsiniz (ve böylece, böylece). değişimin lideri.... [-]


İşletme Yüksek Lisans: Uluslararası Yönetim

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Uluslararası Yönetim uzmanlığı, uluslararası bağlamın işletmeleri ve çalışanlarını nasıl etkilediği konusundaki anlayışınızı geliştirerek sizi global yönetim kariyerlerine hazırlar. Son on yılların artan küreselleşmesi nedeniyle, uluslararası bağlam şimdi işin tüm yönlerini etkilemektedir. [+]

hakkında

Uluslararası Yönetim uzmanlığı, uluslararası bağlamın işletmeleri ve çalışanlarını nasıl etkilediği konusundaki anlayışınızı geliştirerek sizi global yönetim kariyerlerine hazırlar. Son on yılların artan küreselleşmesi nedeniyle, uluslararası bağlam şimdi işin tüm yönlerini etkilemektedir. Uluslararası Yönetim uzmanlığı en yeni uluslararası yönetim teorisini pratik uygulamalarla birleştirir.

Dünya çapındaki araştırmacıların ve öğretmenlerin gözetiminde, bir işletmenin farklı bölümlerini nasıl yöneteceklerini ve farklı bağlamlarda nasıl rekabet edebileceklerini kapsamlı bir şekilde anlamak için tasarlanmış ileri uluslararası yönetim kurslarını tamamlayacaksınız. Çekirdek derslere ek olarak, kişisel ilgi alanlarındaki bilgileri sağlayacak çeşitli disiplinler arası seçmeli dersler arasından seçim yapabilirsiniz. Programın ayrıca güçlü bir pratik bileşeni var. Gerçek bir şirket için uluslararası bir genişleme stratejisi geliştirerek veya bir şirkete uluslararası bir yönetim problemi konusunda danışmanlık yaparak teorik araçları pratik bir duruma uygulamanız gerekir. Dahası, çok uluslu takımlarda çalışmak için yumuşak beceriler geliştirmek için farklı grup projelerinde çalışacaksınız.... [-]


Karşılaştırmalı sanat ve medya çalışmaları: sanat ve kültürde usta

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Program Karşılaştırmalı Sanat ve Medya Çalışmaları sinema, televizyon, dijital medya, edebiyat ve görsel sanatlar ile ilgili intermedialities üzerinde duruluyor. Intermedialities ... [+]

Karşılaştırmalı Sanat ve Medya Çalışmaları Yüksek Lisans

Program Karşılaştırmalı Sanat ve Medya Çalışmaları sinema, televizyon, dijital medya, edebiyat ve görsel sanatlar ile ilgili intermedialities üzerinde duruluyor. Intermedialities içinde ve çeşitli medya arasında da sanat ve medya arasındaki geçitler ve ilişkileri vardır, ama. Bu dijital medya varış ve sözler, resimler ve sesler ekrandaki etkileşiminin ve sinema, televizyon, radyo, gazetecilik, e-kitap yakınsama ile doğar "hiper", ve fotoğraf ile yoğunluk kazanmıştır ağ.

Zorunlu Dersler Program dört ana ders etrafında inşa edilmiştir: Intermediality Okuma Kavramları, Çapraz Medya Hikaye Anlatma, Çapraz Evlilik Sergileri ve Karşılaştırma Sanatı: Sinema Kenti. İlk dönemler , intermediality çalışmalarının çekirdek teorik çerçeveleri üzerine iki giriş dersinden oluşur:... [-]


Kimya Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Kimya Yüksek Lisans Programı zaten kimya sağlam bir altyapıya sahip ve istekli kim öğrenciler için zorlu bir lisans programıdır ... [+]

Kimya Yüksek Lisansı

Kimya Yüksek Lisans Programı zaten kimya sağlam bir altyapıya sahip ve kendi bilgi ve deneyimlerini genişletmek için istekli kim öğrenciler için zorlu bir lisans programıdır. Kimya izole bir disiplin değildir: diğer ucunda (fiziksel-teorik kimya) de spektrumunda (biyomoleküler kimya) ve fizik bir ucunda biyoloji arasında köprü oluşturur. Kimya Bir master emelleri takip için geniş fırsatlar heyecan verici, iyi ücretli kariyer yol açabilir.

Kimya Amsterdam Üniversitesi ve Vrije Universiteit Amsterdam ortak lisans programıdır. Dersler Fen iki Fakültelerinde verilmektedir. Mezunlar, her iki üniversite tarafından akredite bir diploma alacak.... [-]


Klasikleri ve eski uygarlıklar master (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Araştırma Master programı Antik Çalışmaları alanında donanımlı araştırmacılar sunmayı amaçlamaktadır. Bu kültürler ve toplumlar üzerinde duruluyor ... [+]

Klasik ve Eski Uygarlıklarda Master (Araştırma)

Araştırma Yüksek Lisans Programı Antik Çalışmaları alanında donanımlı araştırmacılar sunmayı amaçlamaktadır. Bu c döneminde kültür ve Akdeniz Bölgesi'nin toplumların, Batı Avrupa ve Batı Asya'da odaklanmaktadır. 500 AD 1000 MÖ. Program disiplin ve disiplinler arası eğitim ve araştırma iyi bir karışım sunuyor. program lisans programında sunulan uzmanlık üzerine inşa çünkü disiplin; disiplinler arası sözde 'çekirdek modüller' sırasında ilgili disiplinlerde sonuçlarını faydalanmak için. Bunlar Antik Çalışmaları ve Arkeoloji bölümünden farklı disiplinlerden öğretim üyeleri nasıl farklı perspektiflerden paylaşılan araştırma tema yaklaşım ve bu tema için kuramsal açılımları sağlamak için size öğretmek hangi iki disiplinler arası dersler vardır. Araştırma Yüksek Lisans programı yürüttüğünü ilham verici bir araştırma ortamı götürecektir. Antik Çalışmaları ve Arkeoloji Bölümü doktora ve doktora sonrası araştırma öğrencilerin bir dizi için bir oda var, büyük tematik projeler de dahil olmak üzere doktora ve doktora sonrası araştırma öğrencileri, araştırma fırsatları yaratarak son yıllarda son derece başarılı olmuştur.... [-]


Klasikleri ve eski uygarlıkların usta: antik tarih

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Yüksek Lisans Programı Eskiçağ Tarihi iki uzmanlık sağlar. Her uzmanlık bir dizi size tanıtmak iki temel modülden oluşmaktadır ... [+]

Eskiçağ Tarihi Yüksek Lisans

Yüksek Lisans Programı Eskiçağ Tarihi iki uzmanlık sağlar. Her uzmanlık, söz konusu alanda önemli tartışmalara neden olan iki temel modülden oluşur ("Eski Tarih Araştırmalarında Büyük Tartışmalar"). Disiplinlerarası araştırma önemli vurgu da vardır.

Doğu-Batı çatışmalar: Her zaman Yakın Doğu ve Yunan dünyası arasındaki karşılıklı kültürel etkileşimin az ya da derecesi olmuştur. Bu dini ve sanatsal motifler, bilim, yazı sistemleri ve kamu yönetimi için de geçerlidir. öğretim elemanlarının uzmanlık olsa daha erken, özellikle Helenistik çağda (Mezopotamya'da Büyük İskender) üzerine yoğunlaşmıştır ve sonraki dönemleri de kaplıdır. Din ve Kültür: Bu uzmanlık kaplı ana temalarından biri Roma İmparatorluğu'nun doğu yarısında Yunan elit kültürüdür. ... [-]

Klasikleri ve eski uygarlıkların usta: klasikleri

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Antik Yunan ve Roma metinler, edebiyatları ve maddi kültür çalışma bilgilerinin bir hazine sunuyor. Bu bilgiler en yüksek olduğu ... [+]

Classics Usta

Bir disiplin olarak klasikler canlı ve hareketli olduğunu. Antik Yunan ve Roma metinler, edebiyatları ve maddi kültür çalışma bilgilerinin bir hazine sunuyor. Bu bilgiler kendi içinde en yüksek ilgi değil, aynı zamanda bizim bugünkü kültürüne büyük önem taşımaktadır. Eğer Greko-Romen antik görüntüsünü Nuance yanı sıra mevcut ve geçmiş arasında yeni bağlantılar yapmak için bir meydan okuma olarak görüyor musunuz? Bu durumda Classics Master sizin için bir programdır. Bu yüksek lisans programı dilbilim, edebiyat ve kültür tarihini birleştirir. Onun özel profiller anlatıbilimin ve söylem dilbilim, metinleraras ve resepsiyon ve antik düşünce vardır. Greko-Romen antik dünyanın pek çok yönü vardır ve bu nedenle Klasikler birçok disiplini kapsar. Lisans aşamasında olduğundan daha çok daha derinlemesine temsilcisi birincil kaynakları analiz edilecektir. Eğer akademik tartışmalara girmiş olacak ilgi kendi alanlarını seçme ve bu tartışmalara kendinizi katkıda akademik aletleri ele öğrenirler. Buna ek olarak, size uzman, metinler ve sonraki dönemlere ait diğer kültürel olaylara antik kritik bilgi ilişkilendirmek nasıl gösterilecektir.... [-]


Klinik ve Gelişimsel Psikopatoloji (araştırma) Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Küçük ölçekli öğretim ayarında, Klinik ve Gelişim Psikopatoloji Araştırma Master öğrenciler, etiyolojisi öğreneceksiniz ... [+]

Master Klinik ve Gelişimsel Psikopatoloji (Araştırma)

küçük ölçekli öğretim ortamında, Klinik ve Gelişim Psikopatoloji Araştırma Master öğrencileri etyolojisi, psikopatoloji gelişimi ve tabii ve kesme kenarı onun önlenmesi ve tedavisi için psikolojik haberdar yöntemler hakkında bilgi sahibi olacaktır. Bu alanda en iyi araştırmacı ruh sağlığı, biyolojik zenginlikleri ve çevresel kaynakların, nöropsikolojik substrat ve insan ilişkileri ve adaptif ve uyumsuz gelişimsel yollar arasındaki ilişkiye yeni anlayışlar üzerinde yüksek kaliteli öğretim sunacak.

Özetle program

Gelişim Psikolojisi, Klinik Psikoloji ve Vrije Universiteit Amsterdam Özel Eğitim Bölümleri yetenekli ve istekli öğrencilerin zorlu bir eğitim programı sunuyoruz; Benzersiz, iki yıllık Klinik ve Gelişim Psikopatolojide Araştırma Master. Müfredatın özellikleri şunlardır:... [-]


Kültür, organizasyon ve yönetim usta

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Kültür, Organizasyon ve Yönetim ustaların 'programı daha geniş bir sosyal ve kültürel perspektifte örgütsel sorunları koyar. Are you ... [+]

Kültür, Teşkilat ve Yönetimi Master

Kültür, Teşkilat ve Yönetimi ustaların programı daha geniş bir sosyal ve kültürel perspektif içinde örgütsel sorunları koyar. Eğer örgüt kültürü, değişim yönetimi ve kültürel değişim içinde kuruluşlar ve konular ile ilgileniyor musunuz? Bir üniversite ustaların derecesi ile mezun hedefliyoruz musunuz? Sonra Kültür, Teşkilat ve Yönetimi ustaların programı aradığınız şey olabilir.

çalışma programı

Program etnografik yaklaşım simgelemek nitel araştırma yöntemleri üzerinde duruluyor. Öğrenciler ayrıca özellikle Güneydoğu Asya, Güney Afrika ya da yurt dışında Hollanda'da ya da kendi tezi için araştırma yapabilirsiniz Karayipler. Ne programdan bekleyebilirsiniz:... [-]


Matematik Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam Matematik Yüksek Lisans Programı daha da derinleşen ederken bir alanda uzmanlaşmak için bir fırsat sağlar ... [+]

Matematik Yüksek Lisansı

Matematik odak saf ve uygulamalı matematik soruları çözmek için teknikler çalışmaya ve geliştirme olduğu bir canlı yönlü ve çok yönlü alandır. Genellikle, teori ve pratik arasındaki ayrım çizgisi sadece bir yanılsamadır. Belirli bir problem için geliştirilen matematiksel teori, genellikle beklenmedik uygulamalar içine kendi yolunu bulur. Bu yeni yollar hep keşfedilmeyi bekleyen gücü ve matematik güzellik, tanımı gereği sonsuz bir disiplin ve olduğunu. Vrije Universiteit Amsterdam Matematik Yüksek Lisans Programı ayrıca genel olarak matematik bilgisini derinleştirmek ederken bir alanda uzmanlaşmak için bir fırsat sağlar.... [-]


Mekansal, ulaşım ve çevre ekonomisi master (Streem)

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Bir master Mekansal, Ulaştırma ve Çevre Ekonomisi mükemmel kariyer olanakları sunmaktadır. Birçok mezun politika ekonomist olarak iş bulmak ... [+]

Mekansal, Ulaştırma ve Çevre Ekonomisi Master (Streem)

Program size uzaysal, taşıma veya çevre ekonomisi uzmanlaşmak imkanı sunuyor. Mekansal Ekonomi: mekansal dinamikleri ve özellikle mikroekonomik açıdan ağ gelişimine nasıl katkıda çeşitli kuvvetler analiz; Bu alanda kullanımı ve çeşitli teknikler, yöntemler ve araçlar daha da gelişmesini keşfedebilirsiniz. Taşımacılık Ekonomisi: nedenleri ve mikroekonomik açıdan hareketlilik için artan bir talep sonuçları odaklanmak; Böyle tıkanıklığı, güvenilirlik, güvenlik ve çevre dışsallıkların olarak adres sorunları. Çevre Ekonomisi: çevre sorunları ve politikası ekonomik yönleri odaklanmak; bilimsel ve politika uzmanlığı birleştiren; diğer disiplinlerle, özellikle çevre bilimleri gelen yorumlarla ekonomi entegre ihtiyaca hitap etmektedir. ... [-]


Miras çalışmalarında ana

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam bile iki yıllık bir araştırma ustası içine programı uzatmak için seçeneği ile, Miras Çalışmaları tam usta sunan Avrupa'da birkaç üniversiteden biridir. Miras Çalışmaları Programın personel, uluslararası miras ağlarında iyi gömülü olduğunu. Amsterdam, küresel kapsam ve birçok ünlü miras kurumları, geniş yaratıcı endüstriler ve birlikte onun ... [+]

Vrije Universiteit Amsterdam bile iki yıllık bir araştırma ustası içine programı uzatmak için seçeneği ile, Miras Çalışmaları tam usta sunan Avrupa'da birkaç üniversiteden biridir. Miras Çalışmaları Programın personel, uluslararası miras ağlarında iyi gömülü olduğunu. Amsterdam, küresel kapsam ve birçok ünlü miras kurumları, geniş yaratıcı endüstriler ve Dünya Mirası UNESCO listesinde belirgin rakamlar kendi kanal ilçe ile (dönüşüm) kültürel mirası incelemek için mükemmel kentsel bağlam olduğunu.

PROGRAMIN YAPISI

VU Amsterdam'daki Yüksek Lisans Programı Heritage Studies, 60 ECTS 'lik bir yıllık bir programdır. Bu yuvarlak masa tartışmaları ve tartışma alanı ile konferanslar ve atölye çalışmaları bir arada içerir. Ayrıca, dersler projelere, kurumlar, manzara ve şehirlere grup ziyaretleri sırasında yere yapılır. Muayene formları yazılı ve sözlü, ve sunumlar ve deneme sıklıkla yer almaktadır. Bir tez ile çalışmayı tamamlayacağız.... [-]


Muhasebe ve denetim master

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Master Muhasebe ve Denetim yedi ders ve tez minimum oluşan bir yıllık bir programdır. program setleri ... [+]

Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisans Master Muhasebe ve Denetim yedi ders ve tez minimum oluşan bir yıllık bir programdır. Program sınavları izledi altı hafta gibi kısa odaklı öğretim dönemleri ile, hızlı bir hızını ayarlar. Programın temel finansal raporlama, yönetim muhasebesi, şirketler hukuku, kurumsal yönetim ve muhasebe ampirik araştırma gerekli derslerden oluşmaktadır. Buna ek olarak, bilgi sistemleri, yönetim kontrolü, kurumsal finansman ve muhasebe teorisi, muhasebe gibi denetim gibi konularda seçmeli bir dizi çekmek için bir fırsat olacaktır. Kurslar genellikle bireysel ve grup çalışmaları hem kapsayan, konferanslar ve aktif öğretim yöntemlerinin bir karışımından oluşur. Son olarak, 18 kredi değerinde bir yüksek lisans tezi yazacak. Sizin tez size bir kalkınan profesyonel beklenen disiplin bilgi ve araştırma, yetkili araştırmacı gerekli analitik ve raporlama becerileri hem de sahip olduğunu gösterecektir.... [-]


Paralel ve Dağıtık Bilgisayar Sistemleri Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Bu Master vurgulayan hands-on yazılımı kullanarak zorlu araştırma sorunları çözmek için tren birçok yazılım laboratuvar dersleri içeren deneyleri, ... [+]

Paralel ve Dağıtılmış Bilgisayar Sistemlerinde Usta

Bu Master vurgulayan hands-on yazılım deneyleri kullanarak zorlu araştırma sorunları çözmek için tren birçok yazılım laboratuvar dersleri içeren deneyleri,. Sen tasarım, uygulama, test ve karmaşık sistem yazılımı performans analizi üzerinde çalışacak. Küçük takımlar faaliyet sizin işbirlikçi araştırma becerilerini eğitecek. Dersler Paralel Programlama ve Dağıtık Sistemler, Cluster ve Grid Computing ve Bilgisayar Grafikleri bulunur.

Özetle program

Müfredat 32 ECTS ve 27 ECTS değerinde seçmeli dersler değerinde zorunlu konuları almasını gerektirir. vurgu uygulamalı çalışma, seminerler ve açık araştırma sorularının belirlenmesi ile bağımsız ve araştırma odaklı çalışmaya sınıf eğitimleri kademeli kaydırır. Zorunlu konular şunlardır:... [-]


Pazarlama Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Yüksek Lisans Pazarlama programı pazarlama teorisi, pazarlama araştırma alanlarında daha bakmak kendinize sorun olduğu bir yolculuğa götürür ... [+]

Pazarlama Yüksek Lisans

Yüksek Lisans Pazarlama programı pazarlama teorisi, pazarlama araştırması ve pazarlama uygulama alanlarında daha bakmak kendinize sorun olduğu bir yolculuğa götürür. Böylece örgütsel hedeflere ulaşmada ise üstün değer müşteriler ve diğer paydaşlar için oluşturulabilir nasıl anlamak, trategically düşünmeyi öğreneceksiniz.

Ilk dönem

yolculuk sürdürülebilir rekabet avantajı müşteriler ve toplum için değer yaratarak nasıl elde edildiğini anlayarak başlar. bir şey neden çalıştığını anlamak: yerine 'başarı için tarifler' odaklanmak yerine, vurgu daha fazla seyir üzerindedir. Bu da araştırma metodolojisi derin anlama için çağırır. yolculuk, aynı zamanda, tüketici ve iş tobusiness pazarlama, ürün ya da hizmetin ya dünyasında derin alır böylece giderek karmaşık uluslararası ortamda pazarlama sorunlarını çözmek sağlayan. İkinci dönem... [-]


Psikolojide usta: iş ve örgütsel psikoloji (uzmanlık)

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Yüksek Lisans uzmanlık 'İş ve Örgüt Psikolojisi örgütleri ve iş durumlarında insan davranışları üzerinde duruluyor. Yöneltilen sorulardan bazıları şunlardır: Nasıl kuruluşlar uzman ve güvenilir çalışanları çekmek? Örgütsel liderlerin rolü nedir? Nasıl tek etkisi grubu ve örgütsel süreçleri yapar? Program topraklı olan dersler sunar ... [+]

Yüksek Lisans uzmanlık 'İş ve Örgüt Psikolojisi örgütleri ve iş durumlarında insan davranışları üzerinde duruluyor. Yöneltilen sorulardan bazıları şunlardır: Nasıl kuruluşlar uzman ve güvenilir çalışanları çekmek? Örgütsel liderlerin rolü nedir? Nasıl tek etkisi grubu ve örgütsel süreçleri yapar? Program organizasyonlarda kişilik, toplumsal süreçler, liderlik ve karar verme rolü fikir sunan teori ve pratikte hem de topraklı dersleri sunuyor ve uluslararası üne sahip uzmanlar tarafından öğretilir.

PROGRAMIN YAPISI

İlk dönem, öğrenciler aşağıdaki yedi adet ders dışında beş seçebilirsiniz:

Tüketici Davranışı ve Ekonomik Karar Verme (6 EC) Liderlik ve Organizasyon (6 EC) Sosyal Süreçler ve Örgütsel Değişim (6 EC) İş ve Sağlık (6 EC) İleri Yapı Modelleri (6 EC) İşyerinde Kişilik (6 EC) Seçmeli (6 EC) ... [-]

Siyaset bilimi master: küresel çevre yönetim

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Siyaset Bilimi Master size toplumsal ve siyasal bilimler metodolojisi ayrıntılı bir geniş tabanlı eğitim vermektedir. Bu uygulama ve içerir ... [+]

Siyaset Bilimi Yüksek Lisans: Küresel Çevre Yönetim

Hemen hemen okyanusun hiçbir hayvan türü, ülke ya da parçalar insanoğlunun muazzam gelişme etkilenmezler. usta Siyaset Bilimi: Küresel Çevre Yönetim politik yönleri ve iklim değişikliği, sürdürülebilirlik ve doğa gibi konularda etkileri üzerinde duruluyor. Bu konularla ilgilenen ve bir üniversite ustaların derecesi ile mezun amacı mı? Ardından ustaların 'Siyaset Bilimi: Vrije Universiteit Amsterdam Küresel Çevre Yönetim aradığınız şey olabilir.

çalışma programı

Siyaset Bilimi Master size toplumsal ve siyasal bilimler metodolojisi ayrıntılı bir geniş tabanlı eğitim vermektedir. Bu uygulama ve olumlu teori geliştirme ve eleştirel kuram gelenekleri içinde siyasi araştırma yöntemleri çeşitli pratik kullanımını gerektirir. İnsanlar artık gezegen üzerindeki tüm biyolojik ve fiziksel sistemlerin etkilemektedir. yıllık soru toplumların ortak evrim ve çevrelerini nasıl organize olduğunu. Bu Essential bu uzmanlık merkezinde yer alır uluslarüstü işbirliği ve yönetişim yeni ortaya çıkan yapılardır. Siyaset Bilimi Yüksek Lisans tamamen İngilizce olarak öğretilir bir yıllık tam zamanlı bir programdır. 60 ECTS kredilik iş yükünü sahiptir ve dört uzmanlık akarsuları vardır.... [-]


Siyaset Bilimi Yüksek Lisans: Avrupa Kamu Politikası

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Siyasetle ilgileniyor musunuz ve Avrupa siyasetinde ve karşılaştırmalı perspektifte uzmanlaşmak ister misiniz? Bir yıllık tam zamanlı İngilizce Yüksek Lisans programı Siyaset Bilimi: Avrupa Kamu politikası sizin için doğru seçim olabilir. Bu yüksek lisans programında sosyal, ekonomik ve politik değişimin Avrupa siyasi sistemleri ve yönetişim kurumlarını hem uluslararası hem de ulusal düzeyde karşılaştırmalı bir perspektiften nasıl etkilediğini analiz edeceksiniz. [+]

hakkında

Siyasetle ilgileniyor musunuz ve Avrupa siyasetinde ve karşılaştırmalı perspektifte uzmanlaşmak ister misiniz? Bir yıllık tam zamanlı İngilizce Yüksek Lisans programı Siyaset Bilimi: Avrupa Kamu politikası sizin için doğru seçim olabilir. Bu yüksek lisans programında sosyal, ekonomik ve politik değişimin Avrupa siyasi sistemleri ve yönetişim kurumlarını hem uluslararası hem de ulusal düzeyde karşılaştırmalı bir perspektiften nasıl etkilediğini analiz edeceksiniz.

Mevcut araştırma çabalarında ve politika tartışmalarında bilgilendirilecek, teorik bakış açılarını keşfedecek ve Avrupa politikalarındaki iki ana boyuta uygulanacak sofistike araştırma becerilerini geliştireceksiniz. Birincisi, ulusal politikaların ve politik yapıların küresel sosyal ve ekonomik değişim ve ulusüstü kararlarla nasıl başa çıktığıdır. Diğeri ise, AB gibi ulusüstü kurumların ulusal çıkarlar ve siyasi seferberlikten nasıl etkilendikleridir. Bu iki açıyı bütünleştirerek, uzmanlık öğrencilerine Siyaset Bilimi: Avrupa Kamu politikası, temel bilgi ve Avrupa ve ulusal politika oluşturma düzeylerinde karar verme pozisyonları için yüksek talep olan bir dizi beceri kazanacaktır. Bu program, son yıllarda araştırmacının bu alandaki Avrupa'nın en iyileri arasında değerlendirildiği uluslararası üne sahip bir personel tarafından kişiselleştirilmiş bir ders veriyor.... [-]


Sosyal psikolojide usta: sosyal davranış düzenlenmesi (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Eğer olabilecek en iyi bilim adamı ve bilim adamı ol! Sosyal Psikoloji Bizim Master programı temel sosyal psikolojik süreçlerin anlaşılması için multidisipliner bir yaklaşım getiriyor. Altında yatan fikir, insan davranışlarını ilişkin yeni anlayışlar farklı bir çalışmaya, evrimsel, bilişsel ve sosyal yapısal perspektifler dahil ederek daha tam olarak anlaşılamamış olmasıdır ... [+]

Eğer olabilecek en iyi bilim adamı ve bilim adamı ol! Sosyal Psikoloji Bizim Master programı temel sosyal psikolojik süreçlerin anlaşılması için multidisipliner bir yaklaşım getiriyor. Altında yatan fikir, insan davranışlarını ilişkin yeni anlayışlar çeşitli sosyal ve psikolojik olguların çalışmaya, evrimsel, bilişsel ve sosyal yapısal perspektifler dahil ederek daha tam olarak anlaşılamamış olmasıdır. Kendini süreçleri, kişilerarası ilişkiler ve içi ve gruplar arası fenomeni dahil. Sosyal psikoloji bu nedenle sayısız durumlar ve ortamlarda önemli bir faktördür.

PROGRAMIN YAPISI

İlk yıl boyunca, dersler yöntemleri, istatistik ve yazma gibi temel ilke ve gelişmiş beceriler, odaklanmak; Ayrıca, bir grup tabanlı araştırma projesi tamamlanacaktır. İkinci yıl bu bilgiyi entegre ve daha geniş, çok disiplinli bir bağlamda yerleştirir; Eğer iki araştırma projeleri tamamlamak ve master derecesi doruk noktası olarak bir tez yazacağım. Öğretim seminerler, atölye çalışmaları ve bireysel Himaye ve danışmanlık küçük ölçekte gerçekleşir. Bizim hocalar uluslararası farklı alanlarında tanınır. Program özel bir araştırma laboratuarı ve bir workstudy odası dahil olmak üzere özel tesisler, özellikleri ve gerçek anlamda uluslararası bir karakteri vardır: tüm öğretim İngilizce ve öğrencilerimizin yarısından fazlası Hollanda dışından geliyor.... [-]


Sosyal ve kültürel antropoloji usta

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Usta SCA insan güvenliği teorik paradigmasında demirleme yaparken, geliştirmek ve araştırma yeteneklerini güçlendirmek için öğrencilere olanak sağlar. ... [+]

Sosyal ve Kültürel Antropoloji Yüksek Lisans

Eğer kalkınma yardımı, kültür, kimlik, din ve sürdürülebilir kalkınma gibi Antropoloji ilgilenen ve konular nelerdir? Bir üniversite ustaların derecesi ile mezun hedefliyoruz musunuz? Ardından ustaların programı Sosyal ve Kültürel Antropoloji aradığınız şey olabilir. Milyonlarca insan, dünya çapında yoksulluk ve savaş yaşıyor. Nasıl onların varoluşuna anlam vermek ve hangi stratejiler daha iyi bir yaşam standardı ve özgürlük duygusu ulaşmak için kullanmak yapmalıyım? Göç çaresiz insanlar için son çare gibi görünüyor. Yeni yurtiçi ve ne şekilde iltica find arayan mülteciler ve kişiler yerel halklar tarafından Neler memnuniyetle mı?... [-]


Stokastik ve finansal matematik yüksek lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam Stokastik ve Finansal Matematik Yüksek Lisans Programı alanının tam derinliği ve genişliği sizi eğitiyor ... [+]

Stokastik ve finansal matematik yüksek lisans

Stokastik şans böyle bir genel seçim, hisse fiyatlarındaki dalgalanmalar veya canlı bir hücrenin içinde moleküller arasındaki etkileşimin sonucu olarak, merkezi bir rol oynadığı olayları inceler. Eğer Stokastik ve Finansal Matematik Yüksek Lisans programı için tercih ederseniz, teori ve uygulama ilgili alanlarda hem dünya çapında bir uzman olmak için eğitim verilecektir. Vrije Universiteit Amsterdam Stokastik ve Finansal Matematik Yüksek Lisans Programı yeteneklerini ve anlayışlar genişleyen ve iş piyasasında da imkanlarını artırarak, bu alanda tam derinliği ve genişliği sizi eğitiyor.

Özetle program... [-]


Tarihte usta

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Geçmiş konular. VU de tarihinin yüksek lisans programı profesyonel bir tarihçi olmak için eğitiyor. Tabii geniş tabanlı ve aynı zamanda tarihin belirli bir alanda uzmanlaşmak için izin verir. Her uzmanlık Tarih Bölümü sandalyelerden birine dayanmaktadır. Senin çalışmanın ilerleme bizzat bir profesör tarafından akıl hocalığı edilir ... [+]

Geçmiş konular. VU de tarihinin yüksek lisans programı profesyonel bir tarihçi olmak için eğitiyor. Tabii geniş tabanlı ve aynı zamanda tarihin belirli bir alanda uzmanlaşmak için izin verir. Her uzmanlık Tarih Bölümü sandalyelerden birine dayanmaktadır. Senin çalışmanın ilerleme bizzat bir profesör tarafından akıl hocalığı edilir. Bir öğrenci göre, "VU at Tarih onun küçük öğrencilerinin topluma ve personelinin desteği ile kendini ayırt eder."

PROGRAMIN YAPISI

Tüm öğrenciler temel derslerin bir dizi izleyin. Buna ek olarak, geniş master müfredat ya da beş uzmanlık birini seçin. Eğer geniş master programı takip karar verirseniz o zaman sunulan diğer konularda kendi seçim yapmak. Her uzmanlık Tarih Bölümü sandalyelerden birine veya daha fazlasına bağlı. Senin çalışmanın ilerleme bizzat akademik personelin bir üyesi tarafından danışmanlık edilir. Bazı uzmanlık İngilizce'dir; Diğerleri ama İngilizce bazı dersler ile, Hollandaca bulunmaktadır.... [-]


Teoloji ve dini araştırmalar master

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

bir yıllık yüksek lisans programı İlahiyat ve Din Bilimleri belirli mesleki alanlarda odaklanır. Bu master içinizde ya da dini kurumların dışında profesyonel bir kariyer için hazırlanacaktır. [+]

İlahiyat ve Din Bilimleri Yüksek Lisans

bir yıllık yüksek lisans programı İlahiyat ve Din Bilimleri belirli mesleki alanlarda odaklanır. Bu master içinizde ya da dini kurumların dışında profesyonel bir kariyer için hazırlanacaktır. Sen her biri kendi alanında odaklanmak çeşitli uzmanlık seçebilirsiniz. Sadece belirli bir alanda veya profesyonel bağlamda yansıtmak hangi dersleri takip edecek; staj, bu master yanı zorunlu bir parçasıdır. Tabii ki, sizin yüksek lisans programını bitirmek için bir tez yazacak. Program boyunca aktif öğrenim ilerleme ve kişisel gelişim koçluk edilecektir. seçim için beş uzmanlık şunlardır:

Bir Disiplin Keşfetmek liderlik medya Yapı Dinlerarası İlişkiler Barış, Travma ve Din ... [-]

Teoloji ve dini araştırmalar master (araştırma)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

İlahiyat ve Din Çalışmaları Araştırma master programı öğrencilere bir de, bağlamsal ve klasik hem de teoloji, çalışma fırsatı sunuyor ... [+]

İlahiyat ve Din Bilimleri Yüksek Lisans (Araştırma)

İlahiyat ve Din Çalışmaları Araştırma master program öğrencilere ileri düzeyde bağlamsal ve klasik hem de teoloji, eğitim fırsatı sunuyor. Bizim özel öğretim elemanı VU Üniversitesi Amsterdam içinde lider bilim adamlarının oluşur. Onlar kendi alanlarında ulusal ve uluslararası ağlar katılmak ve Önünüzde akademik zorlukları karşılamak için hazır olduğundan emin olmak için sanat devlet uzmanlık sağlamak. VU Üniversitesi Amsterdam aşağıdaki disiplinlerde teolojik araştırma yapmak seçebilirsiniz: İncil Araştırmaları, Kilise Tarihi, dini dogmaların, Ecumenics, Dünya Dinleri, Din Felsefesi, Pratik Teoloji ve Din Sosyal-Bilimsel Çalışma. Seçtiğiniz uzmanlık kişisel İlahiyat ve Din Çalışmaları (araştırma) programının içeriğini belirleyecektir.... [-]


Toplumda iş usta

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Toplum Araştırmaları Yüksek Lisans Programı İşletme bilgi ve becerileri ile donatmak iki yıllık örgütleri ve toplum birbirini nasıl etkilediğini dikkate alarak, iş yapmanın yeni yollarını şekillendirecek. Tüm dünyadan 25 yetenekli ve motivasyonu yüksek öğrenciler maksimum alımı, bu İngiliz elit programı yoğun etkileşimler sunuyor öğretti. Sen öğrenmek ve olacak ... [+]

Toplum Araştırmaları Yüksek Lisans Programı İşletme bilgi ve becerileri ile donatmak iki yıllık örgütleri ve toplum birbirini nasıl etkilediğini dikkate alarak, iş yapmanın yeni yollarını şekillendirecek. Tüm dünyadan 25 yetenekli ve motivasyonu yüksek öğrenciler maksimum alımı, bu İngiliz elit programı yoğun etkileşimler sunuyor öğretti. Sen öğrenmek ve VU ve UVA hem, ile yakından dünyanın önde gelen işletme bilim adamlarının bazı çalışacaktır.

PROGRAMIN YAPISI

Biz toplumdaki iş bizim odak benzersiz değil, aynı zamanda teori-bina becerilerini geliştirmek bizim vurgu değil sadece. Önemle daha mevcut teorileri test başarıyla toplumla etkileşim işletmelerin karşılaştıkları karmaşık sorunlarını çözmek için yeterli olmayacaktır inanıyoruz: Yarının iş araştırmacıları, güçlü metodolojik becerileri yanında güçlü teori kurma beceri gerekir. Yani, yerine tamamen araştırma yöntemleri bilginizi geliştirmeye odaklanmak, bu program metodolojik becerileri ve akademik edebi beceriler (teori kurma, eleştirel, yansıtıcı tutum, mükemmel yazma ve iletişim) dengeli bir kombinasyonu desteklemek için tasarlanmıştır. Program genişletmek veya kapsamını odaklamak için ya özel kurslar, kişisel çıkarları için kurslar terzi uzmanlık ve geniş fırsatlar bağlayan bir köprü vazifesi gören bir bakış açısı sunuyor. Başarılı bir şekilde tamamlanması üzerine, Toplum Business iki üniversiteden yasal olarak akredite yüksek lisans derecesi ve Bilim (MSc) başlığı Master alacaksınız... [-]


Toplumsal Dayanıklılıkta Usta

Kampüs September 2019 Hollanda Amsterdam

Bir toplum, iklim değişikliği, terörizm ve artan sağlık maliyetleri gibi karmaşık ve kolektif sorunlarla nasıl baş edebiliriz? Toplumsal Direnç, bu baskılar ve şoklar karşısında hayatta kalma, uyum sağlama ve büyüme kapasitesidir. Bu çok disiplinli Araştırma Yüksek Lisans programında, karmaşık toplumsal sorunları analiz etmeyi öğrenecek, aynı zamanda büyük veriyi nasıl toplayacağınızı, analiz edeceğinizi ve yorumlayabileceğinizi öğrenecek ve toplumsal konular için sürdürülebilir çözümler elde etmek için sosyal paydaşlarla işbirliği yapabilmenizi sağlayacaktır. [+]

NEDEN ÇALIŞMA SOSYAL BİLİMİ?

Bir toplum, iklim değişikliği, terörizm ve artan sağlık maliyetleri gibi karmaşık ve kolektif sorunlarla nasıl baş edebiliriz? Toplumsal Direnç, bu baskılar ve şoklar karşısında hayatta kalma, uyum sağlama ve büyüme kapasitesidir. Bu çok disiplinli Araştırma Yüksek Lisans programında, karmaşık toplumsal sorunları analiz etmeyi öğrenecek, aynı zamanda büyük veriyi nasıl toplayacağınızı, analiz edeceğinizi ve yorumlayabileceğinizi öğrenecek ve toplumsal konular için sürdürülebilir çözümler elde etmek için sosyal paydaşlarla işbirliği yapabilmenizi sağlayacaktır.

PROGRAMIN YAPISI

İlk yıl, mevcut ve gelecekteki sosyal sorunlar ve esnek yanıtlar ile sosyal bilimlerdeki büyük ve küçük veriler hakkında giriş dersleri alacaksınız. Ayrıca araştırma metodolojisi ve veri analizinde eğitim alacaksınız. İkinci yıl, 24 kredilik staj ve 30 kredilik bir bitirme tezi etrafında döner. Bu tez, kendi bilimsel bilimsel araştırmanızdır ve aynı zamanda ileride doktora tezi için ilk bilimsel yayın olarak da kullanılabilir. Derslere paralel olarak, bir öğrenci topluluğuna katılacaksınız: çalışma gruplarına derslere, tartışmalara ve görüşmelere katılma, diğer öğrenciler ve profesörler ile birlikte bilgi yaratma.... [-]


Uluslararası ilişkiler ve uluslarüstü yönetim: siyaset bilimi yüksek lisans

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam Siyaset Bilimi Yüksek Lisans programı mezunu olarak, çok disiplinli bir ortamda etkin bir şekilde çalışma yeteneğine sahip olacak: tanıdık olacak ... [+]

Siyaset Bilimi Yüksek Lisans: Uluslararası İlişkiler ve Uluslararası Yönetim

ustaların programı Siyaset Bilimi bir yıllık tam zamanlı bir program (haftada okuyan yaklaşık 40 saat). Program Eylül ayında başlar. Başarı ile tamamlayan mezunlar Siyaset Bilimi (Yüksek Lisans) yasal olarak tanınan başlığı Master verilir. Siyaset Bilimi Eylül ayında başlayan bir tam zamanlı bir derstir.

Çalışma programı

Küresel yanı sıra Avrupa yönetişim yoğunlaşıyor oylandı. Yeni silahlanma yarışı ile ve doğal kaynaklar için rekabet düzeyi arttıkça tanık olabilir aynı zamanda, yeni milenyum da, çatışma yeni formlar yanı sıra devletlerarası rekabet ve jeopolitik belirgin canlanma tanıklık etmiştir. Bu uzmanlık bu uluslararası dinamikler analiz edilebileceği farklı teorik bakış açıları ile tanışmasını ve ilgi duydukları konularda onları uygulamak öğreneceksiniz. Siyaset Bilimi Yüksek Lisans tamamen İngilizce olarak öğretilir bir yıllık tam zamanlı bir programdır. 60 ECTS kredilik iş yükünü sahiptir ve dört uzmanlık akarsuları vardır.... [-]


Uluslararası iş hukuku master

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam birçok uluslararası hukuk firmaları bulunmaktadır Amsterdam'ın iş bölgesinde, kalbinde eşsiz konumu yararlanır. Master Uluslararası İş Hukuku (IBL) bir öğrenci olarak, gerçek hayat iş ortamında ağ mümkün olacak. Bazı kurslar size hukuk pratikte nasıl gerçek bir anlayış verebilir hukukçular tarafından öğretilir ... [+]

Vrije Universiteit Amsterdam birçok uluslararası hukuk firmaları bulunmaktadır Amsterdam'ın iş bölgesinde, kalbinde eşsiz konumu yararlanır. Master Uluslararası İş Hukuku (IBL) bir öğrenci olarak, gerçek hayat iş ortamında ağ mümkün olacak. Bazı kurslar size hukuk pratikte nasıl gerçek bir anlayış verebilir hukukçular tarafından öğretilir. Sınıflar küçük, uluslararası ve interaktif. Grup içindeki milletlerden karışımı İBL programı ekstra bir boyut kazandırıyor.

İBL PROGRAMIN YAPISI

Uluslararası İş Hukuku Yüksek Lisans Programı, zorunlu derslerden oluşmaktadır kursları, bir araştırma semineri ve Master tezi seçmeli. Öğrenciler bir uzmanlık (Profil İşlemleri 'veya' Profil Düzenleme ') için seçmelidir. Daha sonra seçmeli dersler uluslararası iş hukuku daha spesifik alanlara odaklanmak ise zorunlu dersler, genel hukuk temeli sağlamak. Son aşamada, sizin yüksek lisans tez yazacak. İBL Program, uluslararası ticari işlemlerin desteklenmesi için kurallar ve uygulamalar üzerinde duruluyor. Bu dünyanın ticaret sisteminin bir anlayış geliştirmeyi amaçlamaktadır ve uluslararası yatırımlar için kurallar ve iş uygulamaları hukuki yönleri inceler. Ana hukuki alanları ve işlemlerde yer alan aktörler arasındaki etkileşimi ele alacağız. Buna ek olarak, sen tahmin analiz ve gelecekteki kariyer doğabilecek sorunları çözmek için becerilerini geliştirecek: uluslararası iş yasal uygulama.... [-]


Yapay zeka master

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Master öğrencisi olarak, yapay zeka (AI) alanında bağımsız araştırma yapma öğreneceksiniz. Sen bilgi edinimi ve modelleme araştıracaktır ... [+]

Yapay Zeka Master

Master öğrencisi olarak, yapay zeka (AI) alanında bağımsız araştırma yapma öğreneceksiniz. Internet aramaları daha verimli ve etkili hale getirmek için bilgi edinme ve modelleme, çoklu ajan sistemleri ve teknikleri ele alınacaktır. Yapay zeka çok özel bir şekilde insanları destekleyen tüm hakkında akıllı ortamlar olduğunu. istihbarat sadece mantıksal düşünce daha hakkında daha fazla olduğundan, akademik yelpazede gelen bilgi üzerine çekecek; felsefe, mantık ve psikoloji, bilgi bilimi, dil analizi ve matematik.

Özetle program

Yapay Zeka Yüksek Lisans Programı iki yıl sürer ve 120 ECTS kredisi oluşmaktadır. Hangisini seçerseniz seçin uzmanlaşma, bir tez yazarak programı tamamlamak. İki program arasında seçim yapabilirsiniz:... [-]


Yer Bilimleri Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Yer Bilimleri, sunduğumuz uzmanlık alanlarından farklı bir genel yüksek lisans programıdır. Program size bir seçim fırsatı verir ... [+]

Yer Bilimleri Yüksek Lisansı

Vrije Universiteit Amsterdam , tüm Dünya Bilimleri uzmanlıklarını diğer konu alanlarıyla birleştirmekle ünlüdür. Üniversitemizdeki Yer Bilimleri, Biyoloji ve Çevre Bilimleri ile yakından ilişkilidir. Neden sadece bir jeolog ya da coğrafyacı olmakla sınırlanıyorsunuz? Geleceğinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan geniş kapsamlı arka plan bilgisi ile gerçek bir Dünya Bilim Adamı olun. Dünyanın kabuk ve okyanuslarındaki buz, yaş, levha tektoniği ve CO2 döngüleri nasıl etkileşir? Kayaçların tarihlendirilmesinde veya yükselme ve erozyon gibi süreçlerde peyzaj ve fay hareketi arasındaki ilişki nedir?

Özetle program... [-]


Yönetimi, politika analizi ve girişimcilik master

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Yüksek Lisans programı disiplinler geniş bir yelpazede karşılamak araştırmaların bu büyüleyici alanda uzmanlaşmak için ideal bir fırsat sunuyor ... [+]

Yönetimi, Sağlık ve Yaşam Bilimleri Politika Analizi ve Girişimcilik (MPA) Master

Hiç etik, yasal ve sosyal soru ve ikilemler geniş bir yelpazede daha karmaşık vermek artış oluyor bir dünyada yeni biyomedikal yenilikleri. Yeni boğmaca-öksürük aşısı eskisinden daha mı iyi? Nasıl Q ateşi kontrol edebilir? Nasıl hasta merkezli bakım kavramları uygulamak gerekir? Temel sağlık sigortası genomik gelişmelerin etkisi ne olacak? Bu sorulara mümkün olan en iyi cevabı sağlanması tüketiciler ve hastalara hükümet, sanayi ve sosyal kurumlar toplumun çeşitli disiplinler ve aktörler arasındaki işbirliği gerektirir. Yüksek Lisans programı disiplinler geniş bir yelpazede karşılamak araştırmaların bu büyüleyici alanda uzmanlaşmak için ideal bir fırsat sunuyor.... [-]


Çevre ve Kaynak Yönetimi Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Amsterdam

Çevre ve Kaynak Yönetimi Yüksek Lisans Programı biri olan Çevre Araştırmaları Enstitüsü (IVM), tarafından organize edilen ... [+]

Çevre ve Kaynak Yönetimi Yüksek Lisansı

Çevre ve Kaynak Yönetimi Yüksek Lisans Programı çevre bilimleri Avrupa'nın en eski ve en saygın araştırma enstitülerinden biri olan Çevre Araştırmaları Enstitüsü (IVM), tarafından organize ediliyor. IVM mükemmel dış kalite değerlendirme ve aynı zamanda puanları ile araştırma kalitesi çok iyi gözden dergi makaleleri bir atıf analizi için yüksek değerlendirmeler alır. Bizim araştırma projeleri gibi çiftçilere çevresel hizmetleri finanse gibi yerel sorunların analiz aralığı, sivil jüriler kullanımı su yönetiminde halk katılımı, Hollanda iklim değişikliğine uyumu kolaylaştıracak, bu tür gayri safi yurtiçi hasıla yeşillendirme gibi ulusal zorluklar için Böyle uluslararası müzakereler ve Kuzey-Güney finansal mekanizmaların analiz gibi küresel sorunlar. Çevre ve Kaynak Yönetimi programının temel amacı, toplumsal katılımı ile bilimde mükemmellik birleştirmek için bir tutku ile multi-disipliner, bağımsız ve girişimci araştırmacılar yetiştirerek önemli disiplinler ve araştırma temalar kritik bir kitle oluşturmak.... [-]


İletişim

VU University Amsterdam

Adres Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, North Holland, Hollanda
web sitesi http://www.vu.nl/en/programmes/index.asp
Telefon +31 20 598 9898