Webster Leiden Campus- Webster University USA

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Webster Üniversitesi

1915 yılında Missouri, St. Louis'te kurulan Webster Üniversitesi, on ülkede 100'den fazla lokasyona sahip, akredite, kar amacı gütmeyen bir Amerikan üniversitesidir. Şu anda, dünyadaki Webster kampüslerinde okuyan 22.000 öğrenci var. Webster Üniversitesi, öğretim ve akademik mükemmellik konusunda uluslararası bir üne sahiptir. Yenilikçi, akredite eğitim programlarıyla ünlü Webster, dünyadaki öğrencilerin, işletmelerin ve çalışan yetişkinlerin ihtiyaçlarını karşılar.

2877_rsz_2866_dsc_4741.jpg

Webster Leiden Kampüsü, Avrupa'da bulunan dört uluslararası kampüsten biridir. Hollanda'da Amerikan akredite derece sunan tek yükseköğretim kurumudur (hem BA / BS hem de MA / MBA eğitimi). Webster, 1983'te Hollanda'da Amerikan dereceleri sunmaya başladığından beri, 1600'den fazla öğrenci mezun oldu. Mezunları dünyanın en prestijli ve ilgi çekici şirket ve organizasyonlarının çoğunda çalışıyor.

Webster Leiden Kampüsü

• Webster 1983 yılında Leiden'in tarihi merkezindeki büyüleyici bir binada faaliyete başladı.

• Webster, Hollanda’da Amerika’nın onaylı derecelerini sunan tek yükseköğretim kurumudur (hem BA / BS hem de MA / MBA eğitimi).

• Halen, yaklaşık 2.000 öğrenciden oluşan bir mezunlar ağıyla birlikte 50'den fazla milletten oluşan 300 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

• Webster, mükemmelliğe adanmış kar amacı gütmeyen bir üniversitedir (Stichting)

Konumlar

Leiden

Address
Webster Leiden Campus
Boommarkt 1


2311 EA Leiden, Güney Hollanda, Hollanda

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin