The Hong Kong University of Science and Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

img 1Asya'nın kalbinde yer alan The Hong Kong University of Science and Technology ( HKUST ), Hong Kong'da genç ve seçkin bir araştırma üniversitesidir. QS Dünya Üniversite Sıralamasında Dünyadaki 32. sırada (2019), HKUST Bilim, Mühendislik, İşletme ve Yönetim, Beşeri Bilimler ve Sosyal Bilimler, Çevre Araştırmaları ve Yüksek Lisansa Yönelik Kamu Politikaları alanlarında geniş bir araştırma yelpazesi sunmaktadır. Felsefe (MPhil) ve Doktora derecesi (Doktora). Tüm programlar İngilizce olarak öğretilir.

Küresel ve Farklı Araştırma Topluluğu

img 2 En harika yer her zaman en büyük insanlardan oluşur. HKUST güçlü bir ekibe sahiptir.

HKUST Araştırma Mükemmelliği

img 3 Araştırma topluluğuna katılma HKUST , birlikte dünyayı yenilik bizden biri olacak. Ünlü profesörlerimiz ve son teknoloji araştırma tesislerimizle HKUST , her zaman büyük teknolojik ve bilimsel ilerlemeleri tetiklemektedir. Araştırma mükemmelliği, Hong Kong Hükümeti tarafından 2014 yılında gerçekleştirilen Araştırma Değerlendirme Tatbikatı'ndaki tüm yerel kurumlar arasında 1 numaralı sonucu ile örneklenebilir. Ayrıca, HKUST

Tam Fonlu Araştırma Lisansüstü Çalışmaları

Çalışmalarınızı desteklemek için, HKUST da tam zamanlı araştırma lisansüstü öğrencilere HK $ 17,330 aylık maaşı (~ US $ 2,200) ile bir lisans öğrencilik sağlar. Fon, tam zamanlı MPhil öğrencisi için 2 yıla ve tam zamanlı doktora öğrencisi için 4 yıla kadardır. Ayrıca, Üniversite araştırma çalışmalarının ilk iki yılında garantili üniversite konaklama sağlayacaktır. Daha da iyisi, HKUST araştırma çalışmalarınızı desteklemek için Yurtdışı Araştırma Ödülleri, Fulbright Junior Araştırma Ödülleri, Araştırma Seyahat Hibeleri vb. Dahil olmak üzere çeşitli finansman ve burs olanakları vardır.

Üniversite şimdi 2020/21 başvuruları için başvuru davet ediyor.

Konumlar

Hong Kong

The Hong Kong University of Science and Technology

Address
Clear Water Bay, Kowloon
Hong Kong, Hong Kong

Programlar

Yönetici Kursları
Bu okulun aynı zamanda sundukları: