The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Turizm ve otelcilik sektöründe niteliklerinizi yükseltmeye gelince, eylemin olduğu yerde olmanız gerekir. Bu, turizm açısından dünyanın en hızlı büyüyen bölgesi Asya'dır. Asya kültürü geleneksel olarak misafirperverdir ve ayrıntılara özen göstermek, Asya hizmetinin ayırt edici özelliğidir. Uluslararası gezginler, havayollarını, havalimanlarını, ilgi çekici yerleri ve otelleri dünyanın en iyileri arasında sıralamaktadır. Ve bu “Asya Dalgası” na binmek için Hong Kong'dan daha iyi bir yer yok.

Birinci sınıf otel ve turizm okulu

shtm20

ShanghaiRanking'in 2020 Akademik Konular Küresel Sıralamasına göre "Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği" kategorisinde dünyada 1 numara, Akademik Performansa Göre Üniversite Sıralamasında "Ticaret, Yönetim, Turizm ve Hizmetler" kategorisinde küresel olarak 1 numara oldu Hong Kong Polytechnic University'deki Otel ve Turizm İşletmeciliği Okulu ( SHTM ), Subject 2017'ye göre CWUR Sıralamasına göre "Ağırlama, Eğlence, Spor ve Turizm" konu alanında dünyada 1 numara oldu ( PolyU), yalnızca Asya dalgasına binmek için değil, aynı zamanda onu eğitimde mükemmellikte yönlendirmek için benzersiz bir konuma sahiptir. SHTM , 40 yılı aşkın süredir misafirperverlik ve turizm eğitiminin ayırt edici bir vizyonunu geliştirmiş ve Lider Otelcilik ve Turizm sloganını örnekleyerek bu alanda mükemmelliğin sembolü haline gelmiştir .

Eğitim ve Araştırma Oteli - Hotel ICON

Çığır açan eğitim ve araştırma otelimiz olan Hotel SHTM , SHTM konaklama araştırmalarındaki liderlik rolü de geliştirildi. Otelde farklı odaklara sahip araştırma projeleri halihazırda uygulanmıştır. Tüm sektörün ilerlemesi için otel yönetimi alanındaki gelişmiş konseptlerin uygulanmasına yönelik daha derinlemesine araştırmayı kolaylaştırmak için oluşturulan üç özel konuk odası - "Yarının Konuk Odaları".

shtm21

Hotel ICON ile birlikte yenilikçi programlarımız, yeni nesil tutkulu, öncü profesyonellere ve öğrencilere otelcilik ve turizm endüstrisinde lider konumlarını almaları için ilham veriyor. Bununla birlikte, misafirperverlik ve turizm eğitimi vizyonundan gerçek bir küresel simge olmaya doğru ilerliyoruz.

Uluslararası Fakülte ve Farklı Programlar

SHTM , 400 yıldan fazla misafirperverlik veya turizm endüstrisi deneyimine sahip, farklı kültürel geçmişlere sahip 70'ten fazla akademisyenden oluşan güçlü bir uluslararası ekibe sahiptir. Öyleyse, yetenekli öğretim üyelerimiz, ister otelcilik sektöründe, ister yemek servisi, seyahat veya turizmde olsun, kariyer yolunuzu yeni zirvelere taşıyın. Okul, Otel İşletmeciliği ve / veya Turizm İşletmeciliği alanlarında Felsefe Doktoru (Doktora), Otel ve Turizm İşletmeciliği Doktoru (D.HTM), Bilim Ustası (MSc) ve Lisans Derecesi ile sonuçlanan lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. (BSc).

Bize katılın ve excel!

Konumlar

Kowloon

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management

Address
School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
Kowloon, Hong Kong
Telefon
+852 3400 2200

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin