The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kalifikasyonunuzu turizm ve konaklama endüstrisinde yükseltmek söz konusu olduğunda, eylemin nerede olduğu konusunda olmanız gerekir. Bu Asya, dünyanın en hızlı büyüyen turizm bölgesi. Asya kültürü geleneksel olarak karşılıyor ve detaylara özen gösterilmesi Asya hizmetinin damgasını taşıyor. Uluslararası gezginler, havayolları, havaalanları, turistik yerleri ve otelleri dünyanın en iyileri arasında sıralar. Ve bu “Asya Dalgası” nı Hong Kong'a göre daha iyi bir yer yoktur.

Birinci sınıf otel ve turizm okulu

shtm20

ShanghaiRanking'in Akademik Konulardaki Küresel Sıralaması 2019’a göre “Ağırlama ve Turizm Yönetimi” kategorisinde dünya çapında 1 numara, Üniversite’deki Akademik Performansa Göre Sıralaması “Ticaret, Yönetim, Turizm ve Hizmetler” kategorisinde 1 numara 2017 / 2017'de ve “Ağırlama, Boş Zaman, Spor” dalında dünyada 1 numara oldu.

Eğitim ve Araştırma Oteli - Hotel ICON

Bire bir öğretim ve araştırma otelimiz olan Hotel SHTM misafirperverlik araştırmasında liderlik rolü de artmıştır. Otelde farklı odaklarla araştırma projeleri zaten uygulanmaktadır. Üç özel konuk odası - “Tomorrow's Guestrooms” - tüm endüstrinin ilerlemesi için otel yönetimi alanındaki ileri konseptlerin uygulanmasına yönelik daha kapsamlı araştırmaları kolaylaştırmak amacıyla oluşturulmuştur.

shtm21

Hotel ICON ile birlikte, çığır açan programlarımız, misafirperverlik ve turizm endüstrisinde lider olarak pozisyon almak için yeni nesil tutkulu, öncü profesyonellere ve öğrencilere ilham veriyor. Bununla birlikte, misafirperverlik ve turizm eğitiminin vizyonunu, gerçekten küresel bir simge olarak sürdürmekten hareket ediyoruz.

Uluslararası Fakülte ve Farklı Programlar

Bu yüzden 21 ülke ve bölgeden 70'den fazla akademisyenin yetenekli uluslararası kadrosunun kariyerinizi otel endüstrisinde, yemek hizmetinde, seyahatte veya turizmde olsun, yeni zirvelere çıkarmasına izin verin. Okul, Otel İşletmeciliği ve / veya Turizm İşletmeciliği alanında Felsefe Doktoru, Otel ve Turizm İşletmeciliği Doktoru, Yüksek Lisans ve Fen Bilimleri Lisans derecesine kadar lisans ve yüksek lisans dersleri vermektedir.

Bize katılın ve excel!

Konumlar

Kowloon

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management

Address
School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
Kowloon, Hong Kong
Telefon
+852 3400 2200

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin