The Hong Kong Polytechnic University Department of English

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İngilizce Bölümünde, öncelikli görevimiz, mesleklere yönelik uygulamalı İngilizce dil eğitimi sağlamaktır ve uluslararası düzeyde, profesyonel iletişim üzerine odaklanan lisans ve yüksek lisans çalışmalarının önde gelen sağlayıcısı olarak tanınmayı hedefliyoruz. Uygulamalı İngilizce dil çalışmaları sadece profesyonel düzeyde başarılı olmak için gereken çok yüksek seviyede İngilizce dil becerilerinin kazanılmasını değil, aynı zamanda İngiliz dilinin kapsamlı ve eleştirel bir anlayışını ve çok kültürlü profesyonel ortamlarda İngilizce iletişimin gelişmiş bir farkındalığını da içermektedir.

Hong Kong'da yüksek düzeyde gelişmiş dil ve iletişim bilgisine sahip, eleştirel düşünme becerilerinin yanı sıra bir dizi mesleki ve ticari bağlamda katkıda bulunabilecek mezunlara ihtiyaç vardır. Lisans veya lisansüstü seviyesinde olsun, İngilizce Bölümü, Hong Kong'un meslek edindirme uzmanları tarafından çok yüksek düzeyde ödüllendirilen İngilizce iletişim ve dil becerileri ve bilgisi ile mezunların önemli tedarikçilerinden biridir.

Programlarımız, öğrenciler, ebeveynleri ve öğrencilerin nihai işverenleri ile çok popüler hale getiren ve öğrencilerimizin PolyU ve toplum tarafından bir bütün olarak ödüllendirilen çok yönlü becerileri ve nitelikleri geliştirmelerine yardımcı olan yenilikçi özelliklere sahiptir.

Konumlar

Hong Kong

Address
Room AG428 Chung Sze Yuen Building The Hong Kong Polytechnic University Hunghom, Kowloon
Hong Kong, Hong Kong

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin