WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

139929_WMG_Graduation_2019_1.jpgNitelikli eğitim sağlama ve mükemmeliyete ulaşmak için aynı vizyonu paylaşan, Warwick Üniversitesi'ndeki WMG ve Mesleki Eğitim Konseyi (VTC), kendilerini geliştirmek için değer, bilgi ve beceri elde etmek isteyenlere değerli bir seçim sunmak için kendilerini hizaladılar. istihdam.

VTC'de WMG Profesyonel Gelişim Okulu'nun kurulmasıyla, öğrenciler birinci sınıf bir üniversiteden Hong Kong'da yüksek kalitede eğitim alabilirler.

Warwick Üniversitesi Hakkında

1965 yılında kurulan Warwick Üniversitesi, İngiltere'nin önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biridir. Bu, hem araştırma hem de öğretim, yenilik için ve iş ve endüstri ile bağlantılar için mükemmeliyete layık görülen ün yapmış başarılı bir kurumdur. ( Warwick Üniversitesi ).

İngiltere, Warwick Üniversitesi, İngiltere Üniversitesi ulusal lig masalarında ilk 10 ve dünyada 57. sırada yer aldı.

57 - QS Dünya Üniversiteler Sıralaması, 2018

8 Numaralı - Tüm Üniversite Rehberi 2018

7 Numaralı - Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2017

8 Numaralı - Guardian University Guide 2018

WMG'de Öğrenmenin Yararları

  • Asya'da uluslararası kozmopolit bir şehirde daha uygun maliyetlerle eğitim alın
  • Program Hong Kong / Anakara Çin'de bir Endüstriyel Proje içerir
  • WMG'nin Tayland, Malezya, Singapur veya İngiltere'deki diğer denizaşırı merkezlerinde en fazla iki modülü alma esnekliğine sahip olun.

Mesleki Eğitim Konseyi Hakkında

1982'de kurulan Mesleki Eğitim Konseyi (VTC) Hong Kong'daki en büyük mesleki eğitim, mesleki eğitim ve mesleki gelişim grubudur. VTC, her yıl yaklaşık 250.000 öğrenci için uluslararası düzeyde tanınan niteliklere sahip bir dizi istihdam öncesi ve hizmet içi program aracılığıyla değerli referanslar sağlamaktadır.

VTC, İngiltere'deki Warwick Üniversitesi ile işbirliği yaparak, Hong Kong'da Hong Kong'da sektörlerin büyümesini sağlamak için daha yüksek standarttaki profesyonellerin bakımını yapmak üzere 2009 yılında Hong Kong'daki ilk Yüksek Lisans programını başlattı. ( VTC ).

WMG Hakkında

1980 yılında Profesör Lord Kumar Bhattacharyya tarafından kurulan Warwick Üniversitesi'nde çok disiplinli bir akademik bölümdür. Her yıl dünya çapında 1.500'ün üzerinde öğrenciye eşsiz lisansüstü eğitim vermektedir.

  • Birleşik Krallık ve denizaşırı ülkelerde endüstri ile işbirliği içinde araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütülmekte ve gerçek dünya sorunlarına çözüm bulmaya adanmıştır.
  • Eğitmenler, iş veya endüstride önemli deneyime sahip olan yüksek kalifiye elemanlardır.

Konumlar

Hong Kong

Address
30 Shing Tai Road Chai Wan
Hong Kong, Hong Kong

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin