Central College Dublin

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

As ÜniversiteBiz onların gelecekteki seçilmiş kariyerlerinde yardımcı olacak yeni beceriler edinme deneyimi zevk odaklanmak öğrencilerimizi teşvik ediyoruz. Biz öğretmenler nitelikli ed ve deneyimli profesyonellerdir sağlanması kendimizle gurur duyuyoruz.

Biz burada bulunduğunuz süre zarfında mükemmel bir deneyime sahip emin olmak istiyorum Central College - Her iki sınıf oda ve bunun dışındadır. Öğrenci bakım ekibi yaşam hakkında herhangi sorulara cevap taraftan Dublin ve diğer sorular olabilir ve sosyal faaliyetler programı birçok di erent İrlandalı deneyimler size tanıtacaktır. Biz üniversiteye sizi bekliyoruz!

Misyonumuz CCD misyonu karşılamak ve öğrencilerimizin beklentilerini aşmak eğitim kursları ve öğrenci hizmetleri olağanüstü sağlamaktır:

Kolej Ethos ve Strateji

CCD ahlâki her öğrencinin CCD mükemmel bir deneyime sahip olmasını sağlamak için yaptığımız her şeyin kalbinde öğrencilerimizin refahını sağlamaktır. Eşit CCD çabaları College tüm personel için olumlu bir çalışma ortamı olmasını sağlamak için.

College genel bir strateji mükemmel bir öğrenci destek hizmetleri ve nitelikli ve deneyimli öğretim uzmanları tarafından teslim iyi tasarlanmış ve teslim saklayınız eğitim kurslarının sağlanması yoluyla kaliteli eğitim programları lider sağlayıcısı olarak mesai kendini konumlandırması etmektir.

Vizyonumuz Central College Dublin vizyonu öğrencilerine yüksek kaliteli bir eğitim sunma konusunda excel etmektir.

Biz onların kariyer hedeflerine ulaşmak için onlara yardımcı olmak için bilgi ve becerileri ile öğrencilere hazırlamayı hedefliyoruz.

Biz onların bilgilerini güçlendirmek ve yaşam boyu öğrenen bireyler olmaları için öğrencileri güçlendirir zengin bir öğrenme ortamı oluşturmak için çalışıyoruz.

Konumlar

Dublin

Address
Central College Dublin,
3 Ellis Quay

Dublin, Dublin ili, İrlanda

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: