Hibernia College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hibernia College , öğretmen eğitiminde ulusal olarak tanınan bir liderdir.

Öğretmenler için öğretmenler tarafından geliştirilen İlköğretim Sonrası ve İlköğretimde Master, öğretmenler için sürekli mesleki gelişim (CPD) ve Eğitimde çevrimiçi doktora gibi çeşitli eğitim kursları sunuyoruz .

Hibernia College , yeni öğretim metodolojilerine öncülük etme ve sürekli gelişen eğitim dünyasında değişimi benimseme konusunda ün sahibidir. Programlarımız İrlanda ve Eğitim Konseyi Kalite ve Nitelikler tarafından akredite edilmiştir ve Eğitim ve Beceri Bakanlığı tarafından tanınır.

İrlanda'nın Her Yerinden Erişilebilir Dersler

İlköğretim ve sonrası öğretmenlik kurslarımızın esnek yapısı, çalışacağınız yeri seçmenize olanak sağlar. Başlangıç tarihleri hem ilkbaharda hem sonbahardadır.
Eğitim kurslarına başvuruda bulunabilmek için önceki öğretmenlik deneyimine sahip olmak şart değildir.
Çevrimiçi modelimiz başarılı çünkü yaşam tarzınızı bekletmeden öğrencilerin akademik ve kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı taahhüt ediyor. Çevrimiçi Öğren - Çevrimdışı Canlı.

İlköğretim ve Ortaokul Öğretimi - Kariyer Olanakları

İlkokul ve ortaokul öğretmenliği mezunlarımız için son derece elverişli bir istihdam görünümü bulunmaktadır.

İrlanda Bağımsızına Göre, Kamu Harcamaları Bakanı Howlin, ülkenin 2021 yılına kadar 3.500 fazladan ilköğretim ve ortaokul öğretmeni ihtiyacı duyacağını söyledi.

İlköğretim Sonrası Eğitim - Profesyonel Eğitim Ustası

İlköğretim Sonrası Eğitimde Yüksek Lisans - Profesyonel Eğitim Yüksek Lisansı, 12-18 yaş arasındaki gençlerin büyümesinin ve gelişmesinin bir parçası olmak istiyorsanız sizin için mükemmeldir.

Ortaokul öğretmeni veya ilkokul öğretmeni olarak, iki konuda uzmanlaşacaksınız ve bunları öğrencilere birinci sınıftan altıncı yıla kadar öğreteceksiniz. Sizin coşkunuz ve öğrenciler tarafından konuyla ilgili materyal sevgisini motive edecek ve teşvik edecek konulara odaklanın, böylece gelecekteki çalışmalarında mümkün olduğunca fazla bilgi edinmelerini sağlayın. Bilinmeyen bir yazar olarak, bir keresinde “Diğer tüm meslekleri yaratan bir meslek öğretmek” dedi.

İlköğretimde Master

İlköğretimde Yüksek Lisans - İlköğretimde Profesyonel Eğitim Ustası, 4-12 yaş arası çocuklarla çalışmak istiyorsanız, sizin için mükemmeldir .

Küçük çocuklarla çalışmak, öğretimin zor olabileceğini ama aynı zamanda son derece faydalı olabileceğini anlayan tutkulu insanlar içindir. İlköğretimdeki öğretmenler, sadece küçük çocukların entelektüel gelişiminin bir parçası değildir, aynı zamanda ahlaki ve sosyal gelişimde de kilit rol oynar.

George Lucas'ın bir keresinde “Eğitim, insan ırkının en önemli işidir” dedi.

Öğretmenlik kursumuz, İlköğretimde Master, daha geniş bir insan grubunu öğretmen olmaya teşvik etmek için kuruldu ve erişilebilir yerel yerinde pratik atölye çalışmaları içeren tam nitelikli bir öğretmen olmak için daha esnek bir yol sunuyoruz.

Programın yapısı nedeniyle, kurs süresince yalnızca İrlanda'da ikamet eden lisansüstü öğrencileri kabul edebiliriz.

Konumlar

Dublin

Hibernia College

Address
Hibernia College Dublin
Block B, The Merrion Centre,
Merrion Road,
Dublin 4.

Dublin, Dublin ili, İrlanda
Telefon
+353 1 661 0168

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin