Resmi açıklamayı okuyun

HAKKIMIZDA

40 yıldır, Kimmage DSC 65'in üzerinde ülkeden gelen mesleklere aralığında çalışan geliştirme uygulayıcıları için eğitim ve öğretim kolaylaştırmıştır. Biz yurtdışında İrlanda ve Geliştirme Çalışmaları güçlü bir üne sahip ve bir kültürler arası ve deneyime dayalı öğrenme ortamı sunuyoruz. Kimmage DSC ahlakı bugün geliştirme çalışmaları için gerekli bilgi ve beceriler ile kurs katılımcılarına güçlendirmek istiyor katılımcı öğrenme ve eleştirel düşünme dayalı bir öğretim yaklaşımı somutlaşan.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Kimmage DSC vizyonu tüm eşitlik, saygı ve adalet bir dünyadır. Misyonumuz eleştirel düşünme ve adalet için eylem, eşitlik ve dünyadaki yoksulluğun ortadan kaldırılması teşvik etmektir. Biz eğitim ve toplumda sosyal, ekonomik ve siyasal değişim için çalışan bireysel uygulayıcılar ve grupların eğitimini kolaylaştırmak ve böylece tüm bütünsel gelişimi için etkin çalışması için tüm uygulayıcıları sağlayarak aracılığıyla bunu hedefliyoruz.

Neden Kimmage?

Biz Kalkınma için yaratıcı, eleştirel ve dinamik bir eğitim ve öğrenim merkezi bulunmaktadır. Biz, öğrenci merkezli, pratik ve uygun tabanlı beceri katılımcı bir öğrenme programı sunuyoruz. Biz Geliştirme tecrübe eğitim ve öğretim neredeyse 40 yıl var. Biz öğrenciler, üzerinde ve akademik üzerinde tamamlayıcı bir deneyim sunuyor. İnsanların ve toplumların halk gelişimi için kritik düşünme, diyalog, araştırma ve kapasite artırımı için yer sağlar. Biz ve sivil toplum örgütleri ve misyoner sektör arasında, yüksek öğretim ve yetişkin eğitimi arasındaki akademik ve sivil toplum arasındaki kuzey ve güney gelişme uygulayıcıları arasındaki uçurumu. Biz uzaktan eğitim, yarı zamanlı çalışma ve önceki öğrenmenin tanınması da dahil olmak üzere esnek öğrenme seçenekleri sunmak. Biz profesyonel yükseltme ve / veya gelişiminde bir kariyer için bir atlama taşı sağlarlar.

Kimmage yaklaşımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için ve öğrencilerimizin bazı kısa video çıkışı kontrol perspektifleri dinlemek için:

Akademik Programlar

Sunulan akademik programlar örgün ve yaygın eğitim metodolojileri bir arada yansıtan ve tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışmaya seçenekleri ile lisans (BA) ve yüksek lisans (MA ve Yüksek Lisans Diploması) seviyelerinde çalıştırılır. Kalkınma Çalışmaları MA modüller teslimat yeni Esnek ve Uzaktan Öğrenme (FDL) modu ile öğrencilere artık mevcuttur.

Tüm dersler uluslararası geçerliliği vardır ve Kalite ve Yeterlilik İrlanda (QQI) tarafından akredite edilmiştir. Buna ek olarak, Eylül 2013 yılından bu yana, biz Ulusal Üniversitesi İrlanda Maynooth (NUIM) ile ortaklaşa Uluslararası Kalkınma Seviye 8 BA teslim edilir. Bu program ve nasıl uygulamak için tüm ayrıntıları buraya tıklayarak NUIM web sitesinde bulunabilir

Kapasite Geliştirme Hizmetleri

Bizim akademik programlarına ek olarak, biz İrlandalı ve yurtdışı merkezli uluslararası kalkınma personelin mesleki yükseltme adamış kapasite geliştirme hizmetleri sağlamaktadır. Bu kapasite geliştirme hizmetleri danışmanlık ve organizasyon desteği ve iki sınıf tabanlı eğitim veya açık ve uzaktan eğitim (KODE) aracılığıyla kısa vadeli pratik eğitimin karşılığı olarak verilmektedir.

İttifaklar

Bağımsız bir şirket olarak bizim kayıt ve hayırsever durum faaliyetlerimizi geliştirmek daha pekiştirmek ve bizi etkin ve İrlanda'da geliştirme sektöründe başkalarıyla kamu forumlara ve stratejik ittifaklar içine daha etkili, özellikle girme bakımından, gibi düşünen diğer kuruluşlarla bağlantıları bulunmaktadır ve uluslararası en önemlisi Tanzanya, Güney Afrika ve Sierra Leone. Daha yakın zamanlarda, biz Uluslararası Kalkınma BA programı sunmak için NUI Maynooth ile ortaklık kurmuştur.

Kimmage DSC garanti bir Sermayeyi kalmadan sınırlı kâr şirket için değil, hayır kayıtlı: 414814 ve Hayırsever muafiyet chy için Gelir İdaresine tarafından kaydedilen: 16985

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Kimmage Development Studies Centre

Kalkınma Çalışmaları Yüksek Lisans bir toplumda gelişme çalışmaları, yerel yönetimler, gençlik / yetişkin eğitimi, ya da STK ayar için katılımcıların hazırlamak için tasa ... [+]

A Kalkınma Çalışmaları Yüksek Lisans Bir toplumda gelişme çalışmaları, yerel yönetimler, gençlik / yetişkin eğitimi, ya da STK ayar için katılımcıların hazırlamak için tasarlanmıştır. Bu öğrencilere, sosyal değişim ve gelişim güncel kuramları keşfetmek ve kalkınma politika ve uygulamalarını analiz etme fırsatı sunuyor. Özellikle araştırma, liderlik ile ilgili ve gruplarla çalışma ve kalkınma projelerinin planlama, yönetim ve değerlendirme, beceri oluşturur.

Bir birincil derecede veya eşdeğer niteliklere sahip ve bir kalkınma bağlamında çalışma tecrübesine sahip kim ileri düzey katılımcılar hedefleniyor. Özellikle karşılama liderler, kolaylaştırıcı ve toplumsal kalkınma projelerine, hükümet ve kalkınma ajansı personelinin yöneticileri, pastoral bakanlık, araştırmacılar, eğitimciler geliştirme, gönüllüler ve aktivistler katılan kişilerdir. Aynı zamanda gelişme öğretim ve araştırma yapan Küresel Güney ülkelerinde akademisyenler hitap etmelidir. Bazı yerlerde de geliştirme çalışmalarında kariyerine başlamadan önce daha fazla eğitim almak isteyen yeni mezunlar için korunur.... [-]

İrlanda Dublin
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Kimmage Development Studies Centre Approach