Limerick Institute of Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden LIT?

Öğretim Elemanlarına Erişim

LIT'de bir öğrenci olarak kalabalığın içinde kaybolmayacaksınız. Öğrenci-öğretim üyesi oranı derslere büyük katılım ve tartışma imkanı vermektedir.

Tüm LIT kampüsleri, öğrencilerin koridorlarda, kantinde veya organize edilmesi kolay programlanmış toplantılarda kendileriyle tanıştığınız öğretim üyelerine kolay erişime sahip olduğu sıkı bir öğrenim topluluğudur.

Aktif öğrenme

LIT'de öğrenciler yaparak öğrenirler. Uygulamayı teoriyle birleştirerek öğrencilere deneysel bir öğrenme modeli sunarak onları seçtiğiniz kariyere alabilecekleri temel becerilerle donatıyoruz.

Designer sketching WireframesYeşil Bukalemun / Unsplash

Kulüpler ve Topluluklar

Mutlu bir kolej deneyimi başarılı bir kolej hayatına katkıda bulunur ve kolej yolculuğunuz, tanıştığınız yeni insanlar, yeni arkadaşlar, karşılaştığınız yeni deneyimler ve sahip olduğunuz eğlence ile artacaktır!

Kulüpler ve toplumlar genel üniversite deneyiminizde çok olumlu bir deneyime sahip olabilir. Akademik çalışmalarınızın dışındaki etkinliklere katılmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve tüm öğrencileri LIT'te bulunan çeşitli kulüp ve toplumları görmeye teşvik ediyoruz.

istihdam

LIT mezunları sektöre hazır ve yüksek oranda istihdam edilebilir. LIT'den sadece çalışma alanınızla ilgili tanınmış bir derece ile mezun olmakla kalmayacak, aynı zamanda öğrenmeye pratik yaklaşımımız sayesinde, işverenlerin aradığı beceri ve pratik deneyime de sahip olacaksınız.

İlerleme Rotaları

Yeterli puan alamayacağınızdan veya doğrudan bir onur (seviye 8) kursuna girme niteliklerine sahip olabileceğinizden endişe duyuyor musunuz? Endişelenme! LIT'de kurslarımızın çoğunda, öğrencilerin çalışmalarını başladıklarından daha yüksek bir seviyede bitirmelerini sağlayan esnek ilerleme yolları vardır.

6. veya 7. seviye çalışmalarına başlayan öğrenciler, son sınıfları için 8. seviye bir kursa katılarak çalışmalarına devam etme seçeneğine sahiptir. Bu, LIT'deki çalışmalarınıza daha düşük bir seviyede başlayabilseniz de, daha yüksek bir seviyede derece ile kolayca mezun olabileceğiniz anlamına gelir… .ve tüm 4 yıl içinde!

Küçük Sınıf Boyutları

Öğrencilerin LIT'te aldığı sıkı sıkıya bağlı ve pratik öğrenme deneyimi, sadece küçük sınıf boyutlarımız nedeniyle mümkün olmaktadır.

LIT'te, yüzlerce öğrencinin ders salonlarını deneyimlemezsiniz, ki bu birçok insan için çok yıldırıcı olabilir. Bunun yerine kendinizi 30 kişiden fazla olmayan bir sınıfta bulacaksınız. Bu, öğrencilerin sadece öğretim görevlileriyle değil, diğer öğrencilerle olan katılım düzeylerini artırmalarına yardımcı olur ve genel olarak daha yüksek kalitede bir öğrenme deneyimi sağlar.

Konumlar

beş mısralık esprili şiir

Address
Limerick Institute of Technology
Moylish Park

V94 EC5T beş mısralık esprili şiir, Limerick İlçesi, İrlanda

Clonmel

Address
LIT Clonmel,
Cashel Road,
Clonmel,
Co. Tipperary

E91 D896 Clonmel, County Tipperary, İrlanda

Ennis

Address
LIT Ennis,
Bindon Street,
Ennis,
Co. Clare

Ennis, Clare İlçesi, İrlanda

beş mısralık esprili şiir

Address
Limerick School of Art & Design
Clare St

V94 KX22 beş mısralık esprili şiir, Limerick İlçesi, İrlanda

Thurles

Address
LIT Thurles,
Nenagh Road,
Thurles,
Co. Tipperary

Thurles, County Tipperary, İrlanda

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin