Mary Immaculate College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1898 yılında kurulan Mary Immaculate College ( MIC ) , Katolik Eğitim ve Liberal Sanatlar Koleji'dir . Kolej, hem lisans hem de lisansüstü düzeyde Eğitim ve Liberal Sanatlar alanında geniş bir program yelpazesi sunmaktadır ve burada 3.000'den fazla öğrenci eğitim görmektedir.

7666_rsz_7534_evening_tara.png

Yapı temeli

Mary Immaculate College için temel taşı 1899'da atıldığında, amaç Katolik ulusal okul sistemi için kadın öğretmenlerin mesleki eğitimine adanmış bir kurum sağlamaktı. Günümüzde ile 3,000'den fazla genç erkek ve kadınlar College'da kayıtlı ve acade çok sayıda katılan MIC programları MIC benimsemesi En çok toplumda marjinal için şampiyon olarak Merhamet Katolik Sisters kurulan Catherine McAuley, kurucu vizyonu devam ediyor eğitimin tüm bireylerin hak sahibi olması gereken yaşam kalitesi için gerekli olduğu inancı. Mary Immaculate Yirmi Birinci Yüzyılda yeni bir kursa yön verdiği için bu kalıcı değerler College Mission Statement'da korunmaktadır.

4602_rsz_4539_school_page_2.png

Görev beyanı

Üniversite topluluğu, lisans ve lisansüstü düzeylerde öğretim, öğrenme ve araştırmada mükemmelliği teşvik eder. Öğrencilerin entelektüel, manevi, kişisel ve mesleki gelişimlerini, personel ve öğrencilerin entelektüel özgürlüğünü garanti eden destekleyici ve zorlu bir ortamda teşvik etmeyi amaçlar.

Özellikle, Kolej öğrencilerine, dindar geleneğe ve her bireyin değerlerine açıklık ile birlikte, başkalarının hizmetinde adalet ve şefkat ruhunu teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Kolej, Katolik geleneğinin, İrlanda kültürlerinin, dillerinin ve geleneklerinin ve İrlanda diline özel bağlılığının bilinciyle zenginleştirilmiş bir kimlik duygusunu teşvik eder.

Mary Immaculate College kültürel çeşitliliğe saygı duyar. Toplumda eşitliği teşvik etmeye ve herkesin tam potansiyellerine ulaşma özgürlüğüne ve fırsatına sahip olduğu bir ortam sağlamaya çalışır.

7665_rsz_7535_group_at_train_station.jpg

Konumlar

beş mısralık esprili şiir

Mary Immaculate College

Address
Mary Immaculate College,
South Circular Road

beş mısralık esprili şiir, Limerick İlçesi, İrlanda
Telefon
+353 61 204 300

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin