National College of Ireland

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hoşgeldiniz İrlanda Ulusal Koleji Biz kalbinde bizim state-of-the-art kampüsünde yoluyla ayırt edici öğrenci merkezli öğrenme deneyimi sunuyoruz nerede Dublin'in canlı uluslararası iş merkezi ve ulusal kampüs ağında. At NCI biz onların yaşam ve kariyer tüm aşamalarında eğitime atılmak öğrencileri desteklemek için tasarlanmıştır yenilikçi öğretim ve öğrenme teknolojileri geliştirdik. Ilk kez üçüncü düzey eğitimi başlamadan ya da eğitimine devam olsun, öğrenmek için bir çok destekleyici bir ortam bulacaksınız. Birçok öğrenci için, üçüncü seviye eğitim geçiş zorlu biri olabilir; Ancak fakülte kolay erişim ve aktif öğrenci destek hizmetleri ile küçük bir grup öğretim modeli her öğrencinin başarı mümkün olan en iyi şansa sahip olmasını sağlamak için birlikte çalışır.

Biz öğrencilerimizin sınırsız potansiyeline inanıyoruz ve bizim öğrencilerimiz potansiyel fark ve hatta kendi beklentilerini aşmak görmekten gurur duyuyoruz. Biz eğitimin o güçlendirmek kariyerleri hızlandırmak ve yeni fırsatlar açabilir nasıl, hayatlarını dönüştürmek nasıl anlıyorum.

NCI Onların zihinsel gelişiminde öğrencileri yanı sıra sosyal gelişimlerini destekleyen bir eğitim vermektedir ve bir kurum olarak bu kolej boyunca aktif vatandaşlığı teşvik eder. NCI öğretim gerçek dünya bağlamında topraklanmış pratiğe dayalı öğrenme sağlamak için iş ve toplum uygulayıcısı deneyime sahip akademik burs ve teorik bilgileri birleştirir.

Misyonumuz Eğitim yoluyla hayatlarını değiştirmek için.

VİZYONU NCI yenilikçi ilham verici bir eğitim deneyimi sağlayacaktır, duyarlı ve kurumsal duruldu.

Değerler

Dahil - biz üçüncü düzey eğitimde engelleri yıkmak için çalışıyoruz; yaptığımız tüm çeşitlilik ve kapsayıcılık değer; insanların NCI de yaşama tam olarak katılma için gerekli desteği sağlamak Toplum - biz bireysellik ve düşünce ve ifade özgürlüğü değerlenir ilkelerin ortak bir dizi paylaşan bir bağımlı öğrenme topluluğu vardır; Her birimiz hırs yerine getirmek ve bizim potansiyelini gerçekleştirmek için teşvik edilmektedir Dürüstlük - Bizim bireysel ve kolektif rollerde, biz sorumluluk almak ve bizim eylemlerinden sorumlu olduğu; birbirimize saygı ve karşılıklı saygı göstermek Dinamik - bizim öğrenciler, meslektaşları ve ortakları ve sürekli değişen toplumun ihtiyaçlarına cevap veren; Biz yenilikçi ve esnek bir şekilde hareket Öğrenen Merkezli - yaptığımız her şeyin kalbinde öğrenciyi yerleştirmek; bizim kombine enerjiler kendi bireysel ve kolektif yaşam boyu ihtiyaçlarına odaklanmış olan Excellence - bir kurum olarak, yaptığımız her işte profesyonel mükemmellik talip; biz onların öğrenme deneyimleri aracılığıyla öğrenen mükemmelliğe teşvik

Konumlar

Dublin

Address
National College of Ireland,
Mayor Street,
IFSC,
Dublin 1

Dublin, Dublin ili, İrlanda

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin