St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Aziz Angela'nın Koleji, Sligoİrlanda Galway, Ulusal Üniversitesi Koleji İrlanda Kuzey Batı Üniversitesi düzeyinde eğitim ve araştırma sağlayıcısıdır. Daha geniş National University ağı içinde bir Koleji olarak biz Sligo ve Kuzey Batı bizim stratejik konumu tanıyan dinamik, hızlı büyüyen bir eğitim kurumudur. Biz tamamen yerel / bölgesel ihtiyaçlara duyarlı ve Üniversite düzeyinde eğitime değil, bölgenin sosyal ve ekonomik kalkınmasına sadece bizim katkısının farkındayız.

Öğrenciler Aziz Angela'nın Koleji, Sligo NUI Galway kayıtlı öğrencilere olmanın daha geniş imkanlar verilmiş ise güçlü bir topluluk ortamında sanat kaynaklarının yüksek küçük sınıfları ile Üniversite eğitiminin kalitesini, devlet tanınan vardır.

Aziz Angela'nın Koleji, Sligo, Eğitim geleneğinin 400 yıldır üzerine kurulmuştur. Bu Hıristiyan idealleri ve akademik mükemmellik, hem değerleri bir gelenektir. Daha geniş National University of Ireland ağı içinde Koleji olarak samimi, sevecen, birey için saygı ile karakterize bir atmosfer için tanınan güçlü bir topluluk ortamı vardır.

Aziz Angela'nın Koleji, SligoHemşirelik ve Sağlık Araştırmaları, Ev Ekonomisi ve Eğitim akademik bölümler arasında lisans ve yüksek lisans düzeylerinde hem de yüksek kaliteli programlar sunmak için haklı bir üne sahiptir. Kolej Access Yetişkin Eğitimi ve Mesleki Gelişim programları geniş bir yelpazede sunuyor.

Son yıllarda Ev Ekonomisi Öğretmenleri için Eğitim Bir Koleji olarak kurulmuş olmasına rağmen Koleji kadar özgün sorumluluğu dışında ve halen çalışma akademik programların kendi profili de içerir genişletti: Hemşirelik ve Sağlık Araştırmaları, Eğitim, Özel Eğitim, Teoloji, Gıda ve İhtiyaç Tüketici Etütleri, Bilim, İrlanda, Ekonomi ve Sosyal Bilimler.

İrlanda'da Ev Ekonomisi Öğretmenliği tek sağlayıcısı (2003) ve Hemşirelik ve Sağlık Araştırmaları yeni Okulu Sağlık onayı Bölümü olarak Aziz Angela'nın College, Sligo isim İrlanda Hükümeti'nin kararı öğrenci sayısındaki dramatik bir artış sonuçlandı son beş yıl içinde. Kolej'in Güncel öğrenci sayıları yaklaşık 900 bulunmaktadır.

Lisans ve Kuzey Batı Üniversitesi eğitim tek sağlayıcısı olarak eşsiz coğrafi konumu ile birleştiğinde yüksek lisans düzeydeki akademik teklifiyle böyle bir dizi hüküm şimdiye kadar uluslararası ilgi artıyor bölgesel ve ulusal bir ile öğrenci sayısındaki dramatik bir artışa neden olmuştur . Önümüzdeki birkaç yıl içinde öğrenci sayısındaki önemli bir büyüme olacağı tahmin edilmektedir.

Modern Day Kampüs ve Çevre

1952 yılında, Aziz Angela'nın Koleji, Sligo Ursuline Düzeni tarafından kurulmuştur. Bu eşsiz kesme taş binanın etrafında, güzel 19. yüzyıl Clogherevagh ev bizim günümüz kampüs olduğunu, göle bakan gelişti.

Son yıllarda Koleji hızla altyapı gelişiminin bir dönem geçirmiştir. Dönüm yeni Aras Michael Binası iyi donanımlı McKeown Kütüphane ve sanat klinik tesislerin durumunu içeren Hemşirelik ve Sağlık Araştırmaları Bölümü ev sahipliği yapmaktadır. Aziz Angela'nın Öğrenci Yurdu lüks öğrencisi Aziz Angela'nın Kampüsü'ne komşu konaklama, bakan Lough Gill ve ziyaret akademisyen ve uluslararası konuk öğrenciler için mevcuttur. Sitede destek hizmetleri, çamaşırhane, spor salonu, ATM ve otopark ile bir market bulunmaktadır. (www.sasr.info bakınız)

yeni Hemşirelik Binası, Kütüphane ve Öğrenci Konutları açıkça tesislerin ve altyapının modernizasyonu College bağlılığını göstermektedir. Tüm altyapı gelişmeler, yeni akademik ve kayıt büyümesini yansıtmaktadır. Derslik daha yükseltme, ders tesisleri ve uzman laboratuarları, kapalı ve açık spor ve dinlenme tesisleri: Yatırım planları ve gelişmeler içerecektir önümüzdeki yıllarda bina ve modernizasyon önemli projelere imza atmaya devam etmektedir.

Biz tanımak ve bizim College kampüsü Lough Gill kıyısında ülkenin en doğal alanlarından birinde yer almaktadır gerçeği gurur duyuyoruz. Bizim Koleji Green Team izler ve biz geliştirmeye devam ve artan öğrenci nüfusunun hitap olarak bizim pastoral çevre ile etkileşim nasıl korur. Yeşil Ekibinin amacı tasarrufu kaynaklara odaklanmak ve çevre dostu bir kampüs hem öğrenciler, personel, toplum ve ziyaretçiler tarafından zevk olabilir bu yüzden geri dönüşüm artırmaktır.

Misyonumuz

Aziz Angela'nın Koleji, Sligo, NUI Galway ile onaylanmış kursları ile, İrlanda, Galway Ulusal Üniversitesi Koleji olduğunu. Bu 1952 yılında Ursuline Cemaati tarafından kurulan bir Katolik Koleji olduğunu. Kolej Co bulunan Sligo, İrlanda.

Biz eğitim ve sağlık hizmetlerinde mesleki rollerin yelpazesi için lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Biz de beşeri ve sosyal bilimler alanlarında uzmanlaşmış lisans programları sunuyoruz. Biz eğitim yoluyla, bölgesel, ulusal ve uluslararası toplumun ihtiyaçlarına hizmet etmeye, araştırma ve danışmanlık uyguladı.

Bizim eğitim felsefesi kendi kişisel, akademik ve mesleki ihtiyaçlarını cevap vererek öğrencilerimizin tam potansiyelini geliştirmektir. Bu felsefe yansıtıcı öğrenenler olarak öğrencilere güçlendirilmesi amaçlanmaktadır. Yenilikçi uygulama ve yaşam boyu öğrenme kavramına, eğitimde mükemmellik kararlıyız.

Biz personel ve öğrenciler için sadece, katılımcı kapsayıcı ve ayrımcı olmayan topluluk ortamını teşvik. Doğal çevre için çeşitlilik ve bakımı için sosyal adalet, eşitlik, saygı değerleri korumak.

Konumlar

Sligo

St. Angela's College Lough Gill Sligo

Address
St. Angela's College,
Lough Gill
Sligo

F91 C634 Sligo, Sligo İlçesi, İrlanda
Telefon
+353 71 914 3580

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin