Setanta College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası alanda ünlü bir mükemmellik merkezi olan Setanta College , gücün her alanında hoş geldiniz.

2006 yılında kurulan tutkumuz, insanların kariyerlerinde parlamasını sağlayan hem teknik hem de kişilerarası becerileri sunduğumuz ısmarlama kurslar aracılığıyla tam potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır.

Gelin bize katılın - birlikte neler başarabileceğimizi görün.

Setanta College Kısa Tarihi

45764_1.jpgDr Liam Hennessy, Setanta College Akademik Direktörü

Liam Hennessy FRAMI bir Egzersiz Fizyoloğu, Güç ve Koşullandırma Koçu ve eski uluslararası atlet. Liam, 2000 yılında IRFU ile Fitness Direktörü olarak görev aldı ve İrlanda Rugby'sinin profesyonel çağda rekabet etmesine yardımcı olmak için yapılar oluşturma ve metodolojileri yerleştirme görevini üstlendi. Rol, seçkin ekibin Zindeliğini ve Güçlendirilmesini ve Düzenlenmesini gözetmeyi ve ayrıca ülke genelinde daha genç oyuncular geliştirmek için akademiler oluşturmak ve çalışmak için personel almayı kapsıyordu.

Gerekli 30 artı çalışanı işe alma sürecinde, bu kilit roller için gereken akademik ve pratik koçluk deneyimine sahip profesyonelleri bulmak zor oldu. Hennessy'nin felsefesini uygulamak ve uzun vadeli oyuncu gelişimine odaklanmak için, personelin Performans Bilimi ve Güç ve Şartlanmadaki temel prensipleri anlaması gerekiyordu, ancak bu prensipleri ve antrenörü uygulama yeteneğine de sahipti.

Çözüm

45765_2.jpg

Dr Hennessy, Performans Bilimi ve Güçlülük ve İklimlendirme konusundaki en son düşünceleri içeren fakat aynı zamanda pratik uygulama ve koçluğa odaklanan bir dizi eğitim modülü geliştirdi. Hennessy personelinin danışmanlığı ve rehberliği altında bu benzersiz modüller kullanılarak eğitildi. Bu IRFU sisteminden mezun olanların çoğu, Premier Lig, NFL, World Rugby ve diğer birçok global profesyonel spor organizasyonunda rol almaya devam etti.

Setanta College

45766_3.jpg

IRFU’da geliştirdiği ve geliştiği eğitim modüllerini kullanan Dr Hennessy, 2006’da Setanta College kurdu. tanınan akreditasyon kurumu.

World Rugby ısmarlama çevrimiçi modülleri ile bir ortaklık aracılığıyla geliştirilmiştir ve şu anda World Rugby'nin Koçluk ve Güçlendirme ve Koşullandırma için Küresel Altın Standardı olarak kullanılmaktadır. Bugüne kadar dünya çapında 35.000 katılımcı bu programlara kaydoldu.

30.000'den fazla üyesi bulunan Colorado ABD merkezli Ulusal Güç ve Koşullandırma Birliği ve 15.000'den fazla sertifikalı profesyonelin bulunduğu California ABD'de bulunan Titleist Performance Institute ( Setanta College programlarını tanır ve onaylar.

Setanta College , Orreco, StatSports, ForceDeck ve Organic Motion gibi küresel olarak kurulan spor teknolojisi şirketleri ile ortaklık yaptı ve Padraig Harrington başkanlığında ve dünyaca ünlü uzmanlardan ve uygulayıcılardan oluşan bir danışma kuruluna sahip.

Performans Bilimi ve Gücü

45767_4.jpg

Performans Bilimi ve Güç ve Şartlandırma, dünya çapında spor ve genel sağlık endüstrilerinde profesyonel bir Pathway olarak tanınmaktadır. Programlarımız fonksiyonel tarama, direnç eğitimi ve temel hareketlerden beslenme, koçluk becerisi ve spor teknolojisine kadar geniş bir yelpazede konuları kapsamaktadır.

Hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı (çevrimiçi) olan programlar, en son akademik düşünce ve araştırmaları kapsayacak ancak pratik uygulamaya odaklanacak şekilde tasarlanmıştır. Modüller eğitim sektöründe benzersiz olan iki yılda bir güncellenmektedir.

Online programlar sunmanın yanı sıra, tam zamanlı akademik programlar sağlamak için Setanta College hem İrlanda'daki hem de uluslararası üniversitelerle ortaktır. Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki akademik kurumlar ve teknoloji şirketleri ile birlikte çalışıyor, araştırma yapıyor ve en son teknolojiyi doğrulıyor ve test ediyoruz.

İrlanda'daki İtfaiye Hizmetleri, S'nin nasıl olduğunu anlamak için bir yüksek lisans öğrencisine sponsor oldu.

Setanta College Kalite Güvencesi

Setanta College bir derece programı ve Kalite ve Yeterlilikler İrlanda (QQI) tarafından onaylanan ve verilen hem küçük hem de özel amaçlı nitelikler sunmaktadır.

Üniversite, programlarının ve diğer hizmetlerin kalitesini güvence altına almak için ayrıntılı ve titiz politikalar ve prosedürler geliştirmiştir. Toplu olarak bunlar Kalite Güvence El Kitabı (QA El Kitabı) olarak adlandırılır.

QA politikası, üniversitenin kalite güvence politikaları ve raporlarıyla ilgili bilgileri erişilebilir bir şekilde yayınlama taahhüdünü içerir.

Kılavuzda yer alan politika ve prosedürlere ilişkin geri bildirimler memnuniyetle karşılanır ve e-posta yoluyla, e-posta başlığı olarak kalite güvencesi ile birlikte Kayıt Görevlisinin dikkatini çekmek için admin@setantacollege.com adresine iletilmelidir.

Başarıya Pathway Yolunuz

Hangi sporla ilgileniyorsanız ya da ilgi alanınız olursa olsun, size ihtiyacınız olan niteliği verecek bir dizi kursumuz vardır.

Konumlar

İrlanda Çevrimiçi

Address
The SportsLab, Thurles
Jimmy Doyle Road, Co. Tipperary, Ireland

E41 T6K5 İrlanda Çevrimiçi, İrlanda

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: