Ben-Gurion University of the Negev

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ben-Gurion University of the Negev , karakterini şekillendiren benzersiz bir misyona sahiptir.

Ben-Gurion University of the Negev (BGU) 1969'da kuruldu ve İsrail'in geleceğinin Negev bölgesinde yüzde 60'tan fazlasını oluşturan bir çöl alanı olduğuna inanan İsrail'in ilk Başbakanı David Ben-Gurion'un vizyonunu gerçekleştirdi. Ülkenin. Vizyon, Negev'in gelişimi için katalizör olmak için bir misyonla geldi.

Bugün, yaklaşık 50 yıl sonra, BÜB, Negev'de, İsrail'de ve dünyanın dört bir yanında insanın hayatını etkileyen yeni bir eğitim ve araştırma modeli yaratmak için akademik çevrenin sınırlarını aşan, dünyaca ünlü bir araştırma ve yüksek öğrenim kurumudur.

Beer-Sheva, Sede Boqer ve Eilat'taki kampüslerle BGU gerçekten siber ve vatan güvenliği alanında ileri araştırmalar yürüten yenilikçi bir vahadır; robotik; büyük veri ve bilgi sistemleri; alternatif enerji; çöl çalışmaları; suyun tuzdan arındırılması, İsrail çalışmaları, kültür ve Yahudi düşüncesi; tıbbi ve biyoteknolojiler; küresel sağlık ve çok daha fazlası.

Farklı ol. Sen ol BGU.

İsrail'in en hızlı büyüyen araştırma üniversitesi olan BGU, İsrail'in dört bir yanından ve dünyanın dört bir yanından seçkin öğrencileri cezbetmektedir. En ileri imkânları ve yaklaşık 20.000 öğrencinin dinamik bir nüfusunu sunan Üniversitenin çeşitli fakülteleri ve 51 departmanı çok fazla seçenek sunuyor. Öğrenciler olağanüstü akademik fırsatlar ve canlı kampüs atmosferi için BÜÜ'ye gelirler.

Kapsamlı bir üniversite olan BGU'da, disiplinlerarası araştırma, istisnadan daha fazla bir kural olup, dünyanın en acil sorunlarına en iyi çözümleri bulmak için birlikte çalışan farklı fakülte, bölüm ve araştırma merkezlerinde öğrenci ve araştırmacılar bulunmaktadır. BGU'daki araştırmacılar ve öğrenciler, çalışmalarıyla ilgili tutkulu: bilim ve teknolojinin sınırında gelişmiş alanlarda eşi görülmemiş başarılara sahip oldukları şüphesi yok.

BGU uluslararası

40'tan fazla ülkeden uluslararası öğrenciler, etkinliklerin ve etkinliklerin tam bir takviminin ve çeşitli kulüplerin ve organizasyonların keyfini çıkarıyor. Uluslararası öğrenciler, İsrail öğrencileri ile birlikte oda arkadaşı olarak kampüs içi konutta yaşarken, arkadaşlıklar kurmak ve anıları inşa etmek suretiyle İsrail kültürünü doğrudan yaşamak istiyorlar. Çok kültürlü bir şehir olan Beer-Sheva'daki konumumuz, uluslararası öğrencilerin İsrail'in ortak çeşitliliğini yaşamaları için ideal bir yerdir.

Beer-Sheva, İsrail'in geri kalanını keşfetmek için ülkenin her bölgesine ulaşan çok sayıda ulaşım imkânı sunan uygun bir sıçrama tahtası görevi görüyor.

En az bir uluslararası öğrencinin kayıtlı bulunduğu herhangi bir ders, İngilizce olarak yürütülecektir.

Bunu gerçekleştirmek: David Ben-Gurion'un Vizyonunu gerçekleştirmek.

BÜG, yüksek öğrenim, yüksek teknoloji, endüstri, işletme, tıp ve hükümetin çığır açan araştırmalar geliştirmek ve pazara yeni uygulamalar getirmek için bir araya geldiği benzersiz bir ekosistem olan "İnovasyon Oasis" in kalbinde.

BUD'nin ana kampüsünün bitişiğindeki Beer-Sheva'nın Gelişmiş Teknolojileri Parkı (ATP), Dell-EMC, Oracle, Wix, IBM ve Deutsche Telekom gibi çokuluslu yüksek teknolojili şirketlerin bulunduğu bu sinerjinin bir ifadesidir. BGU öğrencileri ve mezunları ile dolu yeni başlayan ve hızlandırıcıların yanısıra, BGU'nun araştırma geliştirme kabiliyetini de kullanmaktadırlar.

IDF'nin teknoloji birimlerinin ATP ve BGU kampüsünden uzaklaşması planlanan Negev, dönüştürücü bir dönemin ortasındadır.

Bir fark yaratma arzusu , BGU DNA'sında yerleşik

Kuruluşundan bu yana, üniversitenin birincil misyonlarından biri, Negev bölgesinin potansiyelini gerçekleştirmek ve çeşitli sakinleri için daha adil bir toplum oluşturmaktı. Günümüzde BGU, topluluğa kök salmış ve sayısız ve çeşitli sosyal yardım programlarıyla uluslararası alanda tanınan bir akademik kurum inşa ettikten sonra, beklentilerin ötesinde başardı.

BGU öğrencileri ve fakülte, akademik çevreden toplumsal eyleme olan boşluğu, eğitimlerinin bir parçası olarak çevrelerindeki topluluklara zaman ve enerjilerine katkıda bulunarak köprü kuruyor.

Konumlar

Be'er Sheva

Address
Beersheba, Israel, 1 שד' בן-גוריון
Be'er Sheva, Güney bölgesi, İsrail

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin