Read the Official Description

Amerikan Roma Üniversitesi (AUR) , İtalya'nın en eski derecesi bulunan Amerikan üniversitelerinden biridir. Öğrenciler akademik programın tamamlanmasının ardından akredite bir Amerika Birleşik Devletleri (ABD) lisans derecesi elde eder. (Genelde süresi dört yıl.) ABD lisans derecesi evrensel olarak yüksek öğrenimin başarı standardı olarak kabul edilmektedir.


AUR , Roma'yı sınıfı, İtalya ve Avrupa'yı paha biçilmez kaynaklar olarak kullanmaktadır. American University of Rome , pratik disiplinler arası akademik bölümleri, seyahat ve stajlar yoluyla öğrenme fırsatları ve çok kültürlü öğretim üyeleri ve personeli vasıtasıyla öğrencileri kültürler arası yaşama ve çalışma yaşamına hazırlar. Öğrenciler sekiz lisans programından birini seçerler:

Öğretim ingilizcedir . İngilizce dil becerilerinin geliştirilmesi gereken öğrenciler, The American University of Rome'da tam bir akademik müfredattan yararlanmak için Yoğun Akademik İngilizce Dil Kursuna başvurabilirler. Öğrencilerin konuşma, dinleme, AUR seçilen kredi tabanlı Genel Eğitim kursları katılırken İngilizce okuma ve yazma becerileri geliştirecek Bu program sayesinde.

Kabul rekabetçi. AUR 40'dan fazla ülkeden öğrencileri cezbeder ve öğrencilerine Çin, Ekvator, İngiltere, Yunanistan, İspanya ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi üniversiteler gibi yurtdışında eğitim görür. Başvurular dolaşarak kabul edilir ve öğrenciler yaş, ırk, cinsiyet, inanç, ulusal veya etnik köken veya özürlülüğe bakılmaksızın seçilir.

Birleşik Devletler üniversite sistemi dışındaki kurumlarda kazanılan akademik krediler için ileri seviyede ayakta kalma hakkı verilebilir. İtalyan Maturità, Uluslararası Bakalorya, İngiliz GCSE A seviyeleri ve diğer eşdeğer programlar gibi kimlik bilgilerine sahip adaylar değerlendirmeye tabi tutulur ve değerlendirme temelinde verilen krediler değerlendirilir.

Birçok durumda, kolejin ilk yılı (30 yarıyıl kredisine denk gelir) verilebilir. AUR kabul ofis bir öğrenci aksi tamamen akademik nitelikli ama İngilizce dil becerilerini başarılı bir akademik deneyim, AUR bir kişiselleştirilmiş akademik dönem veya yıl başından üzerinde engel olabileceğini gerekebilir belirlerse.

American University of Rome , nitelikli öğrencilere çeşitli akademik burslar ve öğrenci işleri asistanlığı pozisyonları sunarak öğrencilerin finansal ihtiyaçlarına yardımcı olmayı taahhüt eder.

AUR mezunlarının çoğu, eğitimlerini tamamladıktan sonra ya eğitimlerine devam ederler veya derhal işyerine girmeyi seçerler. Mezuniyet sonrası işyerine girmeyi seçen öğrencilerin% 86'sı bir yıldan az bir sürede istihdam yaratıyor (Eylül 2010 verilerinden itibaren resmen ve halka açık olarak Bağımsız Yüksekokullar ve Okullar Yetkilendirme Konseyi'ne (ACICS) bildirildi.

AUR , Orta Devletler Yüksek Öğrenim Komisyonu (ABD), ABD Eğitim Bakanlığı, Delaware Eyaleti Eğitim Bakanlığı, Roma Mahkemesi ve İtalya Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiş ve / veya tanınmıştır.

Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


The American University of Rome

Bu program, siyasi ve toplumsal boyutlarda kültür ve din disiplinlerarası ve metodolojik farklı çalışma sunuyor. Araştırma ve özellikle dini gelenekler, onlar geliştiği s ... [+]

Bu program, siyasi ve toplumsal boyutlarda kültür ve din disiplinlerarası ve metodolojik farklı çalışma sunuyor. Araştırma ve özellikle dini gelenekler, onlar geliştiği sosyal ve siyasal bağlamı ve onlar etkilemiş siyasi fikirlerin çalışma, barış, dinsel ve kültürel çeşitliliğin, kültürler arası diyalog, anlayış ve işbirliğinin geliştirilmesine katkıda bulunur.

Barış Çalışmaları MA öğrencilere değişen sosyal bağlam ile bağlantılı olarak dini kurumlar, kendi öğreti ve uygulamaları, gelişimini incelemek için fırsat sunmak amacıyla Roma Amerikan Üniversitesi eşsiz konumu kullanır.

Bu program sayesinde, öğrenciler bugünün küreselleşen dünyanın birçok kültürleri şeklinde çeşitli geleneklerin bir anlayış geliştirecektir. Onlar anlayış ve dünya genelinde gerginlikleri ve çatışmaları çözmek için kritik olan dini ve siyasi fikirleri hakkında bilgi sahibi olacaktır.... [-]

İtalya Rome
September 2019
Tam zamanlı
15 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The American University of Rome

Gıda Araştırmaları MA bilgi ve bizim gıda seçenekleri ile Dünya'nın kaynaklarını nasıl etkilediği üzerinde daha genel, sürdürülebilir gıda üretimi ve tüketimi çevreleyen ... [+]

Gıda Araştırmaları MA bilgi ve bizim gıda seçenekleri ile Dünya'nın kaynaklarını nasıl etkilediği üzerinde daha genel, sürdürülebilir gıda üretimi ve tüketimi çevreleyen mevcut durum beceri ve gelişmeleri sunmayı amaçlamaktadır disiplinler arası bir programdır. Uluslararası boyutlarda değil, aynı zamanda ilişkili politika ve düzenleyici çerçeveler çerçeveli ve kamu ve kar amacı gütmeyen sektörlerin yanı sıra gıda endüstrisi tarafından, bölgesel, ulusal ve alt-ulusal düzeyde nasıl uygulandığını üzerinde durulacak.

Program onlar doktora araştırmayı devam etmek isteyen varsa onların kariyer özlemleri, ya da bir araştırma temelli yola göre daha profesyonel tabanlı yola odaklanmak için öğrencilere seçeneği sunuyor seviye.... [-]

İtalya Rome
September 2019
Tam zamanlı
15 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The American University of Rome

korunması ve korunması ve dünya kültür mirası, kamu / turizm erişim dünya genelinde birçok ülke için en zor ve acil konulardan biri haline gelmiştir. Eğer şekil ve bu ala ... [+]

uzun vadeli canlılığı: Sürdürülebilir Kültürel Miras yüksek lisans programı miras sektöründe en önemli sorun bugün karşı karşıya mezunlar eğitiyor.

Roma küresel mirası hakkında tartışmaların merkezinde yer alıyor. Dünya bu alanda bir kariyer için bir öğrenci hazırlamak için daha iyi bir temel sağlar hiçbir kentte büyük uluslararası örgütler yanı sıra miras anıtlar ve eserlerin büyük konsantrasyon ile.

Bugün, kültürel mirası yapmak için sürdürülebilir ve sosyal olarak yararlı hem de miras spektrum multidisipliner bir yaklaşım ihtiyacını kabul etmek gereklidir. mirası ile çalışmak isteyenler uzmanlık birçok alanda genelinde birçok farklı sorumluluklar üstlenmek zorunda kalacak.... [-]

İtalya Rome
September 2019
Tam zamanlı
15 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The American University of Rome
Address
The American University of Rome Via Pietro Roselli 4 I-00153 Rome
Rome, Lazio, İtalya
web sitesi
Telefon
+39 06 5833 0919, 888-791-8327