The Global Campus of Human Rights

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

The Global Campus of Human Rights , AB tarafından desteklenen, bölgesel ortaklardan oluşan bir ağ aracılığıyla dünya çapında eğitim, uzmanlık eğitimi ve araştırma işbirliği yoluyla insan haklarının ve demokratikleşmenin sürekli olarak teşvik edilmesini amaçlayan disiplinler arası bir mükemmellik merkezidir. Genel merkezi Venedik, İtalya'dadır ve bölgesel ortağın merkezi Arjantin, Ermenistan, Bosna-Hersek, Lübnan, Güney Afrika ve Tayland'da bulunmaktadır.

Genel yapısı 100 prestijli üniversiteden oluşan bu büyük ağ, dünyadaki insan hakları ve demokrasi konularında uzmanlaşmış en büyük üniversite ağıdır. Ortakları, eğitim, araştırma ve insan hakları ve demokratikleşmedeki savunuculuktaki lider rolleriyle dünyaca ünlüdür.

Misyon

GLOBAL Kampüsü'nün misyonu, dünyanın tüm bölgelerindeki insan hakları alanındaki temel insan kaynaklarının ve uzmanlığın geliştirilmesi, birbirine bağlanması ve koordinasyonu için, hükümet, hükümetlerarası ve sivil toplum düzeyleri.

Ortaklar

Akademik kurumlara ek olarak, GLOBAL Kampüsünün kilit ortakları Avrupa Birliği, ilgili ülkelerdeki GLOBAL Kampüs üniversiteleri ile işbirliği yapan yerel, bölgesel ve ulusal otoriteler ile bu alanlarda faaliyet gösteren uluslararası ve sivil toplum kuruluşlarıdır. insan hakları ve demokratikleşme.

Konumlar

Venedik

The Global Campus of Human Rights Headquarters

Address
Global Campus of Human Rights Headquarters
Monastery of San Nicolò
Riviera San Nicolò 26

I-30126 Venedik, Veneto, İtalya
Telefon
+39 041 272 0911

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin