EMOTION

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz Kimiz

UPO ( www.uniupo.it ) 15.000 öğrenci, 400 profesör / araştırmacı ve 300 idari ve destek personeli bulunan bir devlet üniversitesidir. 19 lisans dersi (BA / BSc), 12 2 yıllık lisans (MA / MSc), 5 Tek Lisans Derecesi (MA / MSc), 3 Ph.D. programlar yanı sıra yükseköğretim dersleri bolluk. Şu anda Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilen Avrupa Uyuşturucu ve Alkol Araştırmaları Yüksek Lisans (EMDAS) dahil olmak üzere Avrupa Üniversiteleri ile ortak programlar için 9 anlaşma bulunmaktadır. Üniversite, araştırmaya kalite değerlendirmesi için ulusal ajans tarafından 2017 yılında 31 orta ölçekli Üniversiteden 5'inde sıralanmıştır. UPO şu anda 21 FP7 Projesinde (1 ERC hibe) ve 9 H2020 Projesinde (Koordinatör olarak 2) yer almaktadır.118634_img2.jpg

Farmasötik Bilimler Anabilim Dalı, DSF ( www.dsf.uniupo.it ) 35 personelden oluşmaktadır ve araştırma ve eğitim hedefini tezgahtan başucuya kadar ilaçlar, kozmetik ve nutrasötikler üzerine yoğunlaştırmaktadır. Eczacılıkta bir derece, Kimya ve İlaç Teknolojileri alanında bir derece ve Düzenleyici Bilimler ve Piyasaya Erişim alanında yüksek lisans programı sunmaktadır. Son 3 yıldaki araştırmacıları Avrupa Birliği'nden iki burs aldı: TriforC (doğal ürünler alanında Prof. Appendino) ve Gıda Bütünlüğü (nutrasötik alanda). Bölümler için ilaç ve kozmetik sektörleriyle 100'den fazla anlaşması var. Şu anda, Departman tarafından üretilen 5 ürün ayrımı var.

UMH ( www.umh.es/ ), lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin eğitimine adanmış bir kamu üniversitesidir. BBVA Vakfı ve Valensiya Ekonomik Araştırma Enstitüsü (IVIE) tarafından hazırlanan İspanyol Üniversitelerinin U Sıralaması'nın beşinci baskısında, UMH en iyi İspanyol Üniversiteleri sıralamasında 5. sıraya yerleşti.

Moleküler ve Hücresel Biyoloji Enstitüsü , IBMC ( ibmc.umh.es/ ), biyoteknoloji ve sağlık alanlarındaki uygulamalarla biyoaktif molekülleri tanımlama, doğrulama ve geliştirme amaçlı moleküler ve hücresel düzeyde multidisipliner bir çeviri programı uygulamaktadır. Amacına ulaşmak için IBMC, Bilimsel Park'taki Çorum Vakfı aracılığıyla girişimcilik faaliyetlerine tüm destek vermektedir. Ayrıca, Enstitü çeşitli teknolojik platformları bir araya getirmiştir: i) Biyolojik Yüksek Verimli Tarama Platformu; ii) Moleküler Modelleme Platformu; iii) Kozmetik ve dermatolojik alanda teknolojik olarak gelişmiş ürün ve hizmetler geliştirmek için cilde ilişkin tüm yönleriyle moleküler ve hücresel araştırmaları yürütmek olan kamu-özel girişimi olan Cilt Araştırma Platformu (SRP).118635_img1.jpg

IBMC araştırma grupları uluslararası düzeyde rekabetçi olup, patent başvurularında ve Spin-off şirketlerinin yaratılmasında da mükemmel bir üretkenlik sunmaktadır. Son beş yılda IBMC, R için Ulusal Plan'dan ortalama olarak 1,5 milyon avro tutarında kaynak sağladı.

UNamur (www.unamur.be) Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora seviyelerinde 40'ın üzerinde farklı program sunar ve altı Fakültede yaklaşık 7000 öğrenciyi ağırlar: Sanat, Hukuk, Ekonomi, Sosyal Bilimler ve İşletme, Bilgisayar Bilimleri, Tıp ve Bilimler. Araştırma, sanat, hukuk, sosyal bilimler ve fen bilimleri, tıp ve bilgisayar bilimleri alanlarında faaliyet gösteren 11 disiplinlerarası araştırma enstitüsünde geliştirilmiştir. Özellikle sağlık bilimleri (yaşlanma, tromboz, eko-toksikoloji, kanser), bilim ve teknoloji gibi sektörlerde öne çıkmaktadır ( nanoteknoloji ve nanotoksikoloji, yüzey işlemleri, yeni malzemeler ve yenilenebilir enerjiler, biyofotonik, karmaşık sistemler, mobilite, yazılım mühendisliği) ve insan bilimleri (gelişme ekonomisi, işaret dili, bilgi, hukuk ve toplum dilbilimi). Araştırma faaliyetleri, 8 teknoloji platformunda gruplandırılmış son teknoloji ürünü bilimsel donanıma dayanmaktadır ve araştırmacılar, temel ve uygulamalı araştırmayı içeren disiplinlerarası ve disiplinler arası projeler geliştirmektedir. UNAMUR, Avrupa Birliği, Federal Devlet tarafından finanse edilen çok sayıda araştırma projesinde yer almaktadır. bölgeleri ve Valonya Brüksel Federasyonu.118636_img4.jpg

Biyomedikal Bilimler Bölümü (www.unamur.be/en/med/mbi) 34 personelden oluşmaktadır. Araştırma grupları Namur Yaşam Bilimleri Araştırma Enstitüsü'nden NARILIS'in bir parçası olup moleküler ve hücresel biyolojide klinik olmayan ve çeviri araştırmalarına odaklanmaktadır. Biyomedikal Bilimler Bölümü aşağıdaki programları sunmaktadır: 1997'den beri bir Lisans (n ° 577), 2014'ten beri bir Master 60 (n ° 578), 2012'den beri bir Master 120 (n ° 579) ve Düzenleyici İşlere İlişkin Üniversite Sertifikası Sağlık Ürünleri 2016 yılından beri (n ° 1834). Master programları 2014 yılından beri tamamen İngilizce olarak verilmektedir.

Biyomedikal Bilimler Bölümü ARES'e 2019'da klinik olmayan ve klinik araştırma ve veri yönetimi alanlarında çok disiplinli programlar sağlama talebini sundu. Bu yüksek lisans programları da tamamen İngilizce olarak öğretilecektir. ARES onayını bekleyen, 2019'da aşağıdaki yeni programları sunacağız: klinik öncesi araştırmada, klinik araştırmada ve veri yönetiminde Master 120.

118637_img3.jpg

HU ( www.hu-berlin.de/en/about/humboldt-universitaet-zu-berlin ), 32.553 öğrenciden (Charité hariç) ve 189 lisans, 424 profesör, 2.012 öğretim görevlisi / asistanı olan bir devlet üniversitesidir. 2015 yılında Times Higher Education Dünya İtibar Sıralaması, dünyanın en iyi 50 üniversitesi arasında Humboldt-Universität'ı yerleştirdi (pozisyon 41). Almanya'daki rekabet cephesinde, uluslararası disiplinler arası araştırma ve öğretim odağı, HU'ya Alman ulusal ve bölgesel hükümetlerinin Ekselans Girişimi'nde lider bir konum sağlamıştır.

Charité Universitätsmedizin'in tarihi ( www.charite.de/ ), Berlin'in şehir sınırlarının hemen dışındaki veba salgınlarına yönelik karantina tesislerinin kurulmasıyla 1710 yılına kadar uzanmaktadır. 1997/1998'de, Humboldt Universität ve Freie Universität'ın Virchow-Klinikum'unun tıp fakültesi ile birleşerek “Universitätsklinikum Charité, Medizinische Fakultät der Humboldt-Universität zu Berlin” ini kurdu ve böylece Avrupa'nın en büyük kliniklerinden biri oldu. . Charité 4 kampüste yer almaktadır ve 100'den fazla kliniğe sahiptir. Şu anda, Charité'de 7000'den fazla öğrenci (yurt dışından 1.300) kayıtlı. Charité 7 ana kurs sunmaktadır: serebrovasküler tıp, moleküler ilaç, tüketici sağlığı, toksikoloji, uluslararası sağlık, sağlık meslekleri eğitimi, tıbbi nörobilim.

Dermatoloji Bölümünde, Veneroloji ve Alerjoloji ( international-health-care.charite.de/en/treatment_spectrum/treatment_of_adults/dermatology/ ) 80'den fazla hekim tüm disiplini kapsamaktadır. Dünya çapında önde gelen dermatolojik tesislerden biridir ve insan araştırmalarında ve klinik çalışmalarda yoğun olarak yer almaktadır.

Konumlar

Novara

Address
Largo Guido Donegani,2
28100 Novara, dağ eteği, İtalya

Elche

Address
Avinguda de la Universitat d'Elx,s/n
03202 Elche, Valensiya Topluluğu, İspanya

Namur

Address
Rue de Bruxelles,61
5000 Namur, Valon Bölgesi, Belçika

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin