Resmi açıklamayı okuyun

GEMA Business School 35 yıldan uzun bir süredir ulusal ve uluslararası düzeyde kişi ve kuruluşlar için üst düzey yönetim eğitimi kursları geliştirdi. Yüksek lisansüstü yüksek lisans derecesi ile, girişimciler ve yöneticiler için İcra programları, kamu ve özel kuruluşlar için Kurumsal programlar ve insan kaynakları, pazarlama ve proje yönetimi uluslararası sertifika kursları da düzenledi. İş dünyası ve iş dernekleri dünyasıyla bağlantılar, mükemmel eğitim programları, uluslararası bir fakültesi olan, ünlü ve stratejik bir marka olan Fakülte:

Bunlar, GEMA Business School yönetim okullarının İtalyan manzarasında mükemmel bir seçim haline getiren unsurlardan sadece birkaçı.

Neden GEMA Business School ?

GEMA Business School , 30 yılı aşkın bir süredir ulusal ve uluslararası şirketler adına yönetim eğitimi vermektedir.

Geniş Lisansüstü Kurslarımız, girişimciler ve yöneticiler için İcra Programları, Kamu ve özel şirketler için kurumsal programlar, Ulusal Okulumuzda en dinamik ve dikkat çekici olanlardan biri olarak Business School'u sınıflandırır.

Yetenekleri geliştirmek, becerilerini geliştirmek, insanların ve şirketlerin büyümesini teşvik etmek amacıyla eğitim alanında nitelikli ve ayırt edici bir unsuruz.

GEMA Business School , bir dizi eğitim programı, uluslararası bir fakülte ve yönetim eğitimi alanında tanınma ve sertifikalar ile kurumsal ve dernek dünyasıyla güçlü bir bağlantıya sahiptir. Bunlar, GEMA Business School iş okullarının İtalyan manzarasının içinde mükemmel bir seçim haline getiren unsurlardan sadece birkaçı.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

GEMA Business School

Yüksek Lisans Programı, İnsan Kaynakları Yönetimi'nin uluslararası yönleriyle ya da önceki çalışmalarla ya da kamu ya da özel sektörde insan kaynakları faaliyetleri için ... [+]

Neden Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans?

Güncel araştırmalar, ileri düzey burslar ve profesyonel uygulamalarla bilgilendirilen program, Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Yüksek Lisans düzeyinde beceri, bilgi ve kritik yetenekler geliştirme ve geliştirme fırsatı sunmaktadır.

Program dersleri ile öğrenciler iletişim, sunum, araştırma, eleştirel analiz ve problem çözme konularında kişisel becerilerini genişletebilir ve genişletebilirler.

İngiltere'deki en yetkili akademik kurumlardan biri olan Greenwich Üniversitesi (Londra - İngiltere) ile yapılan ortaklık sayesinde , tüm eğitim etkinlikleri (dersler, araştırmalar, ödevler, proje çalışmaları vb.) Fakülte tarafından İngilizce olarak yapılacaktır. Üyeler, İngilizce ve Uluslararası iş bağlamında Profesörler ve Konuk Konuşmacılar Ziyaret.... [-]

İtalya Rome
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
GEMA Business School

Program tarafından eğitilen profesyonel figür, pazar analizlerinin nasıl yapılacağını, pazarlama ve iletişim için planların hazırlanması ve izlenmesi ve yurtdışındaki tic ... [+]

Alıcılar

Uluslararası İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programı, GEMA Business School tarafından tasarlandı ve tanıtıldı ve yeni nesil İhracat yöneticileri ve Uluslararası pazarlama ve işletme yöneticilerini eğitmek için tasarlanmış, şirket ve işletmelerin uluslararası pazardaki pazar paylarını arttırmalarına olanak sağlayan modüler bir yüksek lisans programı. pazarlar:

özellikle hızlı büyüyen pazarlarda, ürünlerin / hizmetlerin satıldığı ülkelerin sayısını artırmak;Uluslararası piyasalarda satılan ürün / hizmet hatlarının sayısını yerel talebin yapısına uygun hale getirmek;Uluslararası pazarlarda “müşteriye daha yakın” olmak için yeni dağıtım stratejileri benimsemek (örneğin ticari şubeler, ortak girişim, yerel üretim).... [-]
İtalya Rome
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
GEMA Business School

Master Programı, Pazarlama Temelleri'nden Uluslararası Pazarlama, Dijital İş ve Sosyal Medya İletişimine kadar bir Uluslararası Pazarlama uzmanlığı almak isteyenler için ... [+]

Neden Uluslararası Pazarlama Yönetimi Yüksek Lisans?

Master Programı, Pazarlama Temelleri'nden Uluslararası Pazarlama, Dijital İş ve Sosyal Medya İletişimine kadar bir Uluslararası Pazarlama uzmanlığı almak isteyenler için hazırlanmıştır.

Program hedefleri çeşitli öğrenim türlerine değinecektir: tutum ve değerleri teşvik etmek, performansta yetkinlik geliştirmek ve bilgi ve kavramlar kazanmak.

Katılımcılar stratejinin önemli unsurlarında beceri ve yetkinlik geliştireceklerdir: iş (pazarlama, pazarlama araştırması, sürdürülebilirlik ve sosyal medya iletişimi, vb.), Planlama ve tasarım düşüncesi, liderlik ve duygusal zeka ve etik. ABD'nin en önemli akademik kurumlarından biri olan Saint Joseph's Philadelphia (ABD) ile olan ortaklığı sayesinde , tüm eğitim etkinlikleri (dersler, araştırmalar, ödevler, proje çalışmaları vb.) Fakülte tarafından İngilizce olarak yapılacaktır. Üyeler, Amerikan ve Uluslararası iş bağlamında Profesörler ve Konuk Konuşmacılar Ziyaret.... [-]

İtalya Rome
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku