Haute Future Fashion Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

AKADEMİ

Moda ve Tasarım Yüksek Akademisi (HFFA) - Moda Suite, haute couture ve konsept tasarımı alanında en üst düzeyde uzman yetiştiren, yenilikçi bir eğitim kurumu.

Akademi Milano'da kuruldu - moda ve tasarım tanınmış bir dünya başkenti. Akademi amacı - Suite stratejik yönetim yaratıcı yönetmenlerin (sanat yönetmeni) ve üst düzey yöneticilerin yeni nesil eğitim.

Değişikliklerin Akademisi'nde öğretim avangart yöntemi disiplinlerarası eğitim gelecekteki gelişimine yaklaşım ve «İtalya Made in» üstün işçilik geleneklerinin devamı hedefleniyor.

YÖNTEM HFFA

Nedeniyle irtifada yine bugün moda, üstün işçilik ve sanatsal ifadeyi oluşturma sürecinin sürekli değişen ihtiyaçlarına. HFFA yöntemi öğrencilere uygun culturological tabanını ve mutlaka moda sisteme girmek ve başarı elde edecek yaratıcı sürecin sürdürülebilir tasarım becerilerini verir.

Önde gelen kuruluşları ve moda endüstrisinin markaları ile yenilikçi akademik müfredat Entegre ve kurulan ilişkiler HFFA öğrencileri için bir mükemmeliyet merkezi ve bu stratejik sektörünün modernizasyonu yatırım yapmak isteyen şirketler için bir referans noktası haline sağlar.

KAMPÜS

Moda evleri ve butikler ofisleri arasında stratejik bir konum işgal Milano, Duomo ve Via Montenapoleone birkaç adım (ünlü "Fashion Square") tarihi merkezinde yer alan Kampüs HFFA. İtalya'nın ulusal birleşme öncesi, 1838 yılında kuruldu, İtalyan eski eğitim merkezlerinden biri - Akademi ünlü Enstitüsü SIAM (Sanat ve El Sanatları Derneği) duvarlarında yer almaktadır. SIAM her zaman yeni fikirler ve buluşlar teşvik ve Milano ve tüm ülkenin hem de kalkınmasına büyük bir katkı yapmıştır.

Antik Roma surlarının yanında, 5.000'in üzerinde m² inşaat alanı diğer önemli tarihi ve kültürel değerler dersleri HFFA barındıran şaşırtıcı Meclis Salonu'nda, fazla 6500 kitap ve el yazması vardır Carlo Cattaneo adlı ünlü kütüphane, olmak üzere, vardır, on sekizinci yüzyıldan beri. Bu iki büyük, konforlu greened avlu ve panoramik manzaralı bir teras ile şehrin kalbinde gerçek bir kültürel vaha. Burada her şey öğrencilerin maksimum konfor için düşünülmüş.

Akademi 22.00 08.00 arası açıktır ve sosyalleşme için muazzam fırsatlar, gerekli yazılım ve yüksek hızda internet Wi-Fi ile sınırsız sınıfta erişimi, Mac bilgisayarları sunuyor.

Sınıflar ve laboratuvarları

Sınıflarda, rahat bir çalışma ortamı yaratmak için tasarım ve teknolojinin başarılı kombinasyonu Mac bilgisayarlar ve ücretsiz Wi-Fi, teşekkür donatılmış.

Ayrıca odalar ders ve uzman laboratuar sınıfları sağlar - Atelier, Parfüm Laboratuvar ve stüdyo ses tasarımı. Yardım etmek için yüksek nitelikli uzmanları tarafından yürütülen pratik dersler teknoloji ve ekipman ile tanışmak.

KÜTÜPHANE moda ve tasarım

Sanat ve El Sanatları Derneği Enstitüsü (SIAM) eski kütüphanenin yanı sıra, Akademi moda ve tasarım kendi zengin kütüphanesi vardır. Altı milyondan fazla kitap ve eski el yazmaları son yayınlara yayınlar her zaman öğrenciler ve profesyoneller hem de araştırma ya da yeni bilgiler için kullanılabilir.

ÖĞRENCİLER İÇİN MOBİL HİZMETLER

HFFA yenilikçi mobil bilgi yönetim sistemine sahiptir Yükseköğretim, ilk Akademisi olduğunu. Nitekim, akıllı telefonlar ve tabletler için uygulamaları kullanımı ile, öğrencilerin her zaman elinizin altında dersler, program sınıflar ve sınıfların hakkında en son haberleri var. Herhangi bir zamanda, hatta mezuniyet sonrası, bizim Sanal Kütüphane materyallere uzaktan erişim elde edebilirsiniz: kitap, metin, ders kitapları, dergiler ve diğer bilgiler ..

Konumlar

Milan

Address
Via Santa Marta, 18
20123 Milan, Lombardiya, İtalya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin