ISTUD Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kuruluşların yanında kırk yıllık deneyim

1970 yılında Assolombarda'nın ve bir grup büyük İtalyan ve çokuluslu şirketin (Pirelli, Olivetti ve IBM dahil) inisiyatifiyle kurulan ISTUD , İtalyan yönetiminin evrimine her zaman eşlik etti. Ülkemizde "yönetim kültürü" . İşletme Fakültesi'nin ilk fakültesi , İtalyan yönetim danışmanlığı profesyonelleri tarafından desteklenen Harvard Business School profesörlerinden oluşuyordu.

ISTUD Vakfı bugün tek bağımsız yüksek profilli İtalyan İşletme Okulu . 40 yıllık etkinliğinde 51.000'den fazla yönetici ve orta düzey yöneticinin yanı sıra 2.300 yeni mezun, eğitim programlarına ve ustalarına katıldı ve eğitim ve araştırma dünyasında faaliyet gösteren birçok profesyonel, yetmişlerden beri ISTUD eğitim aldı. bugün.Chronology

Misyonumuz

Sürdürülebilir bir ekonomik modelin oluşturulmasıyla rekabet etmek isteyen şirketlerin ve yöneticilerin büyümesini desteklemek, süreçteki tüm aktörlere değer yaratmaya odaklandı. Bu Vakıf Misyonu ISTUD araştırma programları ve yönetim eğitimi entegre bir portföy sunan 1970 yılından bu yana yüksek öğrenim, eğitim ve yönetim araştırma alanında faaliyet İtalya'da ilk bağımsız işletme okulu, gerçekleri ve zorlukları doğrudan uygulanabilir organizasyonlar karşı karşıya.

Değerlerimiz

Sürdürülebilirlik: sistematik, etik ve sürdürülebilir yaklaşım.

Bizim yaklaşım

ISTUD Vakfı, tüm faaliyetlerinin merkezinde faaliyet gösterdiği kişi ve kuruluşların özgünlüğünü ve potansiyelini ortaya koyarak eğitim ve yönetim geliştirme alanında farklı bir ses olmayı amaçlamaktadır.
Önerilen çeşitli inisiyatiflerin temelinde, günümüzde şirketlerin, kuruluşların, yöneticilerin dikkatine gelen sorunlara ve sorunlara yönelik güncel bir bilgi birikiminin geliştirilmesiyle birlikte sürekli bir araştırma ve inovasyon faaliyeti vardır .

ISTUD seçmek, İtalyan yönetim eğitim ortamındaki lider bir şirket ile “iletişim kurmak” anlamına gelir; yönetim eğitimi ve kurumlar üzerine araştırma alanında yaklaşık 40 yıllık bir tecrübeye sahiptir.
Yönetimsel düşüncenin evrimine, uluslararası ağa, şirket ve kurumlardaki nitelikli varlığa, teklif sürecinin yüksek seviyesine ve öğretim sürecinin, fakültenin kalitesi, markası ve saygınlığının gelişimine katkıda bulunma becerisi; ISTUD İtalyan sahnesinde eşsiz bir mükemmellik seçeneği olarak değerlendiren ana unsurlardan bazıları.Business meeting-1209640_960_720

ISTUD : karşılaştırılan deneyimler

Bir seminere katılmak veya ders ISTUD profesyonellerinin sürekli varlığı ile, bir uyarıcı ortamda, katılımcı öğrenme sürecinin kahramanı olan son derece ilgi çekici bir eğitim deneyimi yaşayan demektir ISTUD kurs boyunca eşlik edecek.
Somut durumların analizi, etkili çözüm arayışı, sorumluluk varsayımı, kişilerarası iletişim, müzakere ve grup çalışması her zaman sınıflar içinde değerlendirilmektedir. Fakülte profesörleri, programın farklı anlarına ve tedavi edilen içeriğe ilişkin olarak, dersler, alıştırmalar, vaka tartışmaları gibi geniş ve esnek didaktik araçlardan yararlanırlar.

Yaklaşımımıza temel vermek, karşılaştırmanın büyüklüğüdür. Farklı sektörlerden ve profesyonel ailelerden gelen katılımcılarla diyalogdan ve Fakülte profesörleri ile sürekli tartışma ve değişimlerden, uzmanlık alanındaki tüm uzmanlardan, yönetimde önemli deneyimlerden, danışmanlıktan ya da araştırması.
Tüm katılımcılara her zaman, ele alınan konularla ilgili eksiksiz bir teorik dokümantasyonun yanı sıra eksiksiz ve güncel bir bibliyografya sunulmaktadır (müşteri ihtiyaçlarına göre hazırlanmış ve özelleştirilmiş özel ISTUD materyallerinin kullanımına ek olarak).

Konumlar

Stresa

Address
Corso Umberto I, 71

28838 Stresa, dağ eteği, İtalya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin