LUISS Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

EQUIS tarafından akredite olan LUISS Business School , LUISS Guido Carli Üniversitesi İşletme ve Yönetim Okulu'dur ve Roma (İtalya) 'da bulunmaktadır. Okul bireylerin ve şirketlerin gelişimine ve büyümesine öncülük eder. Girişimcilik ruhunu geleneksel olmayan özelliklerle birleştirerek, küçük ve büyük kurumlar içinde sosyal ve ticari büyümeyi teşvik edebilecek yetenekleri eğitir: yaratıcılık, tüm zorluklara meydan okuma yeteneği.

Amacınız ister iş kurmak isterse büyük bir organizasyonu değiştirmek, dünyanızı dönüştürmek ya da dünyayı değiştirmek olsun, LUISS Business School , geleceğe yönelik bağlantılara sahiptir.

LUISS Business School , yenilikçilik , yaratıcılık ve fırsatlar ile körükleniyor ve çevrilidir. Burada birinci sınıf öğretim üyelerinden, misafir konuşmacılardan ve endüstri liderlerinden öğrenecek ve erişebileceksiniz.

Roma'nın (İtalya) kalbinde uluslararası bir kampüs. Roma gibi yer yok! LUISS Business School , güzellik, tarih ve kültürün inanılmaz bir ortam sağladığı dünya mirası kenti Roma'da (İtalya) en üst düzey bir İşletme okulu. Okul Roma'nın en dikkat çekici, tarihi ve sanatsal kısımlarından birinde yer alır ve binaları atmosferi ve şehrin güzelliğini yansıtmaktadır. Şehrin zengin tarihi ve kültürü ve İtalyan işletmelerinin yaratıcılığıyla, dönüşümsel bir deneyim için ihtiyacınız olan her şey var.

Dünya Çapındaki En İyi% 1 İşletme Okulunu Deneyimleyin

LUISS Business School , en yüksek kalitede bir öğrenme deneyimine sahip olmanızı sağlayan, altın standart EQUIS-akreditasyonunu kazandı.

Etik, Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik

Etik, Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Merkezi (ERShub), yönetim eğitiminde ve genel olarak ekonomik eylemde etik, sorumluluk ve sürdürülebilirliğe değer vermek için oluşturulmuştur. ERShub, iş yaparken etik, sorumlu ve sürdürülebilir bir yaklaşımın, günümüzün dünya dinamiklerini ve onu karakterize eden küresel zorlukları doğru bir şekilde yorumlamaya izin verirken, önemli ve uzun süreli ekonomik sonuçlara ulaşmada etkili olduğu fikrini desteklemektedir.

Bir İş Kurmayı Planlama. Bir sonraki kariyer adımınızın odak noktası iş başlangıcı ise, Okul, öğrencilerin girişimci olmaları için modelleme, planlama ve finansman fırsatlarına erişim sağlar.

Konumlar

Roma

LUISS Business School

Address
Via Nomentana,216
00162 Roma, Lazio, İtalya
Telefon
+39 06 85 225 689

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin