Maranello Design Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

“Maranello'da Gelecek Araba Tasarımcılarını Yaratıyoruz”

117698_Maranellokeystone02.png

Maranello Design Academy , tasarım çalışmalarında uzmanlaşmış Sertifikalı bir Enstitüdür. Kurslar Üniversite 'Europa di Roma tarafından onaylanmıştır.

https://www.universitaeuropeadiroma.it

Maranello Design Academy öğrencileri eğitmek ve onları üst düzey profesyonellere dönüştürmek konusunda kararlıyız.

Sektörle çok yakın bir işbirliğine dayanan ve İtalyan tasarım ve sanat kültürünü deneyimlemek için çok özel fırsatlar sunan eşsiz bir programımız var.

Programımız üç ana ayağa dayanmaktadır:

1. Yaparak Öğrenme

MDA öğrencileri, profesyonel tasarımcıların önderlik ettiği küçük stüdyo sınıflarında yaparak, çalışma yıllarında yüksek düzeyde tasarım becerileri ve yetkinliğe ulaşma imkanı vererek öğrenirler.

2. Tam Daldırma Çizim

Ferrari, Maserati, Lamborghini, Ducati, Pagani ve Alfa Romeo gibi bazı ünlü spor arabalarının ve motosiklet üreticilerinin galerilerinde ve müzelerinde eskiz ve öğrenme tasarımı.

3. Tam Daldırma Sanatı

MDA müfredatı, en önemli İtalyan Sanat Müzeleri ve tarihi mimari sitelere ziyaretler içerir. Bu sayede öğrenciler Roma, Floransa ve Venedik'teki İtalyan sanat kültürünün tarihi eserlerini ziyaret ederek resim, heykel ve mimari gibi alanlarda estetik becerilerini geliştirirler.

Tam daldırma

Araba tasarımı hem sınıfta hem de çevre ortamında yaşar ve nefes alır. Maranello Design Academy , eşsiz bir “Canlı Eskiz Programı” sunarak öğrenciyi bu alanlara çekmeye adamıştır .

Motor Vadisi'ndeki otomobil müzelerini keşfeden profesyonel tasarımcıların ve saha gezilerinin rehberliği ile Maranello Design Academy öğrencileri, Maserati, Ferrari, Lamborghini, Ducati ve Pagani Müzelerindeki Galerilerdeki çağdaş ve tarihi otomobil ve motosiklet modellerinin örneklerine maruz kalıyor tasarım eskizlerini "canlı" olarak uygulayacakları yer.

Bu özel eskiz dersleri sırasında öğrenciler, ulaşım tasarımında kariyer yapmak isteyen herkes için gerekli olan görme, düşünme ve yapma gibi temel yöntemlerle tanışırlar.

Fabrika ziyaretleri

Maranello Design Academy eğitim felsefesi, stüdyoda, sahada ve bire bir rehberlikte öğretmenler ve öğrenciler arasındaki derin etkileşime dayanmaktadır. Tam Daldırma programı kursu, söylem yelpazesinde geniş olmakla birlikte, özellikle her katılımcı öğrenci için geçerlidir. Programın tamamlanmasıyla öğrenciler, okulun bulunduğu ve tasarım hakkında bilgi edinmeye yönelik kendi ayırt edici yaklaşımlarını geliştirmeye ve geliştirmeye başlamış olacakları Motor Vadisi'nin zengin tasarım ve mühendislik bağlamına ilgi çekici bir giriş yaptılar.

Maranello Design Academy , öğrencilerini Ferrari, Lamborghini, Pagani, Maserati ve Ducati'nin tarihi ve teknolojisiyle dolu büyüleyici müzeler ve üretim tesisleriyle kültürel bir yolculuğa çıkarıyor. “Tam Daldırma Programının”, kalite ve öğrencilere sunulan teknik bilgi konusunda muhtemelen en yüksek örneği sunduğuna inanıyoruz. Program, profesyonel deneyimlerini paylaşacak ve öğrencinin tüm tasarım zorluklarına özen gösterecek seçkin tasarımcı ve mühendislerle kişiselleştirilmiş ziyaretler ve birebir dersler vermektedir.

Tam Daldırma Sanatı

Michelangelo ve Leonardo da Vinci: Roma, Venedik ve Floransa, stilistlerin evrimi, tekniklerin görkemli Plazas'lar arasında dolaşarak ya da inanılmaz zengin müzelerini ziyaret ederek görülebildiği açık hava müzeleridir.

Tasarım öğrencileri için İtalya, paha biçilmez iş ve mekan zenginliğine sahip bir cennettir.

Maranello Design Academy özel bir “Tam Daldırma Programı” vardır: öğrencilere İtalyan sanat geleneğinin ve kültürünün paha biçilmez eser zenginliğini ve yerini tanıtan sürükleyici bir program.

Bu program, öğrencilerin dünyadaki en önemli sanatsal şaheserlerin eleştirel düşünme ve gözlemlenmesi yoluyla daha derin form, oran ve renk duygusu kazanmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

İtalya’nın geniş mimari ve sanatsal kültürünü tanıyan öğrenciler görsel ve yapısal manzaraya ve kültürel bağlamlarına dalarlar.

Maranello Design Academy , öğrencilere İtalyan mimarisini, resmini ve heykelini ilk elden Roma, Venedik, Floransa, Bologna ve diğer birçok önemli şehir ve müzeye yapılacak gezilerle deneyimleme fırsatı sunar.

Konumlar

Maranello

Address
Via Terra delle Rosse, 12
41053 Maranello, Emilia-Romagna, İtalya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin