Mediterranea University of Reggio Calabria

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Akdeniz'in merkezinde yer alan, ÜNİVERSİTE Reggio eğitim ve güzelliği için ilgi çekici bir metropol nefes bir şehirde kendi geleceklerini inşa etmek isteyenler için ideal bir sıçrama tahtası: Bu alanda her yönüyle üzerine inşa bilgi hazinesi sağlar.

1982 yılında kurulan Università Mediterranea reform öngördüğü yeniden yapılanma tamamladı ve şimdi tarım, mimarlık ve mühendislik hukuku, altmış laboratuvarlar ve yenilenmiş bir eğitim teklifi alanlarında altı bölüm ile sunulmaktadır.

Öğrencilerin idari hizmetler, yurtdışında eğitim için bilgisayar dışına ve yabancı öğrenciler, tiyatro atölyeleri ve 200 Erasmus burs taşıma kapasitesini artırmak için ücretsiz kablosuz, burs, yeni Residence adanmış yeni bir alan mevcuttur.

yıl boyunca kültürel etkinlikler tam bir takvim ile, Università Mediterranea araştırma ve öğretim konusundaki kararlılığını birleştirir. Konser, öğrenci dernekleri ile işbirliği içinde atölye ve etkinlikler Üniversite web sitesi bilgilendirme adamış bölümlerde yerleştirilir.

Web de öğrenci için hizmet ana teklifini geçer Gönderen: kayıt, vergi ve kolej kariyeri PC'nize altındadır. Ve kendinizi tarafından haberdar etmek Università Mediterranea Düzenli bültenler, kişiselleştirilmiş e-posta ve Facebook ve Twitter sayfaları. küratörlüğünde oryantasyon öncesi ve sonrası mezun Büyük ilgi UniOrienta okullar ile danışmanlık, staj, servis ve toplantılar ile.

Konumlar

Reggio Calabria

Mediterranea University of Reggio Calabria

Address
Salita Melissari
89124 Reggio Calabria, Calabria, İtalya
Telefon
+39 0965 169 1207

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin