Raffles Milano Istituto Moda e Design

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İnsanlardan oluşan bir okul.

RM Istituto Moda e Design Milano, en yüksek profilde bir eğitim kursu sunacak sayılara sahiptir: eğitim sektöründe deneyime, finansal ve organizasyon gücüne, piyasa taleplerine duyarlılığa, en yeni fikirleri üretme yeteneğine sahiptir. eğitim ve iş, fikir ve iş, yaratıcılık ve sürdürülebilirlik kaynak. Ama her şeyden önce, bunu yapmak için doğru insanlara sahip.

Şu anda var olan okul.

Henüz bilmediğiniz zorluklarla yüzleşmeye hazırlandınız. Kendinizi aşırı uçlara karşı test edeceğiniz ve limit duygusuyla bankada oynamayı öğreneceğiniz. Dilinizi konuştuğunuz kişi ve diğerleri. 13. Asla gitmek istemeyeceğiniz bir tanesi.

RM Milano Moda ve Tasarım Enstitüsü

Milano'da yeni bir moda ve tasarım okulu mu? Evet, adı RM Istituto Moda e Design Milano. Geleneksel olmayan bir ruha ve yönteme sahip bir okul. Geleceği doğrudan gözlerine bakmak isteyenler için tasarlanmış bir okul. Ve her şeyden önce, birçok durumda uluslararası stil ve tasarım sahnesinin önde gelen isimlerinden müthiş bir öğretmen ekibi topladı.

Başlangıç ​​çizgisinde, Ürün Tasarımı, Görsel Tasarım ve Moda Tasarımı, İtalyanca ve İngilizce olmak üzere üç yıllık kurslar ve kahramanlardan öğrenilecek bir dizi Yüksek Lisans bulunmaktadır.

Sınırsız bir ağın gücü

Raffles Milano Singapur'da yirmi beş yıl önce kurulan ve şu anda on dört ülkede 26 kolej ile birlikte büyüyen uluslararası Raffles Group ağını güçlendirecek.

Milano'yu adına dahil etme tercihi, dünyadaki proje kültürünün bir başkenti olarak tanınan bir şehirle mükemmellik ve derin yakınlık gerginliğini yansıtıyor.

Daha fazla veren bir okul

RM Milan'ın eğitim yöntemi, "Rönesans atölyesi" nin esinlenmesinden ilham alıyor ve gerçek müşteriler için gerçek projeler üzerinde çalışmanın etkinliği üzerine pusulayı hedefliyor.

Öğretmenler ve öğrenciler hemen ayırma duvarları olmayan bir ilişkide yer alırlar. Diyalog, yeni yollar arayışı ve usta / öğrenci güveni, bireysel gelişim yolunun ve geleceği eğiten bir ekibin temelini oluşturur. Yani, bunu, günümüzün doğal bir evrimi olarak yaşamaya hazırlar. Öğrenciler yarının zevklerini ve hayallerini ölçüyorlar.

Zaten bir iş olan bir okul

RM, orada olmayan bir okuldu, ancak şirketlerin bilgi birikiminden daha azını yapma alanında güçlü, uzun zamandır soruyorlardı.

Projelerin bir amacı, bir bağlamı, bir kaynak stoku, daha önceki deneyimlerin zenginliği, doğması gereken bir dizi neden ve elbette kırılacak bir dizi duvar var. Öğrencilerin her adımda nefes aldıkları şey budur.

İş dünyası, eğitim yollarının temelinde. Üç yıllık derslerde öğrenciler, teori ve pratik arasında, fikir ve yürütme arasındaki maksimum bağlantı ile yaparak öğrenirler. Yüksek Lisans'da öğrenciler sınıftaki piyasanın kahramanları ile tanışır ve yanlarında çalışma fırsatı bulurlar.

Konumlar

Milan

Address
Via Felice Casati, 16
20124 Milan, Lombardiya, İtalya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin