Resmi açıklamayı okuyun

İsviçre İşletme Okulu, Roma, İtalya

Sihirli Roma'da olur!

Swiss School of Management, Roma'nın tarihi şehir merkezindeki Washington Üniversitesi kampüsünde bulunan ve tamamen akredite edilmiş bir yüksek öğrenim kurumudur. Tüm dünyadan gelen, akredite yüksek lisans ve lisans diploma programlarımızı inceleyen farklı bir öğrenci grubuna sahibiz.

Akreditasyonlar:

SSM, UNESCO / Uluslararası Üniversiteler Birliği onaylı bir okuldur.

SSM, IACBE ABD tarafından akredite edilmiştir.

SSM, EduQua tarafından sertifikalandırılmış, kalite sertifikalı bir yüksek öğretim kurumudur.

SSM, ABD Gaziler İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış bir kurumdur.

İsviçreli Yönetim Okulu'nda hedefimiz bilgi birikiminizi teşvik etmek, güveninizi artırmak ve size yenilikçi sınıflar ve zamanında materyal sunmaktır. Çok çeşitli akademik ve profesyonel kurslar ve programlar sunuyoruz. Başarılı bir kariyer, sağlam bir iş bilgisi temeli gerektirir. Bu yüzden sadece iş temellerini etkili bir şekilde öğretmiyoruz, aynı zamanda liderlik yeteneklerinizin gelişimini sağlamak için bir adım daha ilerliyoruz.

Odak noktamız öğrencilere sınıfta gerçek hayat deneyimi yaşatmaktır. SSM'de, verileri analiz etmek, alternatifler geliştirmek, önerilerinizi yapmak ve uygulamak ve savunmak için çağrılırken, işletme liderlerinin karşılaştığı gerçek zorlukları simüle edersiniz. Bu hedefe sadece örnek olay incelemelerini kullanmakla kalmayıp, aynı zamanda derslerimizi gerçek dünya deneyimi ile zenginleştiren ve uluslararası iş dünyası mensuplarına sahip olan ve derslerin gerçek zamanlı olacağı bir ders vermeyi başarabilen kursiyer programlardan daha iyi hale getiriyoruz.

Şirket ziyaretlerini, misafir konuşmacıları ve sektördeki konuşmacıları ve kurs alanımızdaki çalışma alanını konuşmacılar olarak örüyoruz. Ek olarak, her bir kurs, adayların kavramları kararlara, bilgiye dönüştürmelerine olanak sağlayacak bir liderlik, etik ve girişimcilik bileşeninin birbirine bağlanmasını içerir. sınıfta öğrendiklerinizi gerçek hayata uygulama fırsatı sunan eyleme ve fikirlerin değişmesine Her sınıfta, iş dünyasının gerçekte nasıl çalıştığına dair düşüncelerinizi açacağız, profesyonel görünümünüze ve davranışınıza katkıda bulunacağız.

Kapsamlı müfredatımız sunum ve halkla konuşma, kültürel duyarlılık ve ekip çalışması gibi pratik becerileri vurgulayarak daha da desteklenmektedir. Uluslararası kabul görmüş derecemiz ile mezun olduktan sonra öğrencilerimiz; geniş kapsamlı uluslararası yönetim kavramlarına hakim olmak, stratejik düşünmek, motivasyon sanatını anlamak ve bağımsız iş analizi yapabilmek ve karmaşık iş sorunlarına çerçeve çözümlerini yapabilmek.

Web sitemizi http: /ssm.swiss'i görmenizi bekliyoruz, SSM derecesinin size en yüksek kariyer hedeflerinize ulaşmada yardımcı olmak için size eşsiz ve değerli bir eğitim fırsatı sunacağından eminiz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Swiss School of Management, Rome Italy

Bu eşsiz Yüksek Lisans Programı türünün bir örneğidir. Sadece yönetim tarafını değil, aynı zamanda yeni bir markalaşma ve değer yaratma kavramı geliştirmenin yenilikçi yo ... [+]

Lüks Yönetim, Yenilik ve Markalaşma Ustası

Küresel ekonomik krize rağmen, lüks malların satışı dünya çapında artmaktadır. Bir sembolden daha fazlası, lüks ürünler başarı, avantaj, imtiyaz, zevk ve hayalleri gösterir. Lüks piyasa, yöneticileri bu eşsiz sektörü anlama, yönetme ve büyütme konusunda güveniyor.

Lüks Yönetimi, İnovasyonu ve Markalaşma Konusunda Ustamız, özellikle günümüzün dinamik küresel pazarının lüks yönetimi sektöründe kariyer yapmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Geleceğe özel önem veren lüks yönetimin dinamiklerini ve özelliklerini anlamak bu Üstadın odak noktasıdır.

Program, tam bir akademik yılda 60 ECTS verir. İtalya'daki önde gelen markaların ve Lüks Eşya üreticilerinin şirket ziyaretleri, Konuk Öğretim Görevlileri, Bilimsel Araştırma ve saha gezileri ve Liderlik eğitimi sunmaktadır. Program İngilizce olarak yürütülecektir. Fakülte Roma kentinde bulunan veya yakınında bulunan uluslararası uzmanlardan oluşur.... [-]

İtalya Roma
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Swiss School of Management, Rome
Address
Swiss School of Management c/o University of Washington Rome Center Piazza del Biscione 95
00186 Roma, Lazio, İtalya
web sitesi
Telefon
+39 338 778 44 37