STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

OKULUN YENİ BİR KAVRAMI

Hakkımızda

Okulun Benzersiz konsepti, derslerdeki akademik derslerin birleşiminden kaynaklanır ve müşteriler ve tedarikçilerle özgün projeler üzerinde çalışır.

- saha denetimleri ve yerinde deneyim - atölye, laboratuvar, fabrika ve mağaza ziyaretleri ile birlikte. Kurslar, dünyaca ünlü tasarımcılar ve mimarların ifadeleriyle en önemli uluslararası akademik araştırmanın sonuçlarını dikkate alır. Hemen hemen tüm yeni fikirler, sanat eserleri ve sanatçılarından esinlenmiştir. Birlikte okuduğumuz bilimsel ve pratik etkinliklerin yanı sıra felsefe, sanatçılar, güncel olaylar ve tasarım ve mimarlık alanındaki son eğilimler hakkında metinleri tartışıyoruz.

Firmamız Floransa'da bulunan bir mimarlık ve tasarım stüdyosudur. Bu harika şehri birçok nedenden dolayı seçtik.

Her şeyden önce, Floransa'nın merkezi konumu yoğun çalışma ilişkileri geliştirdiğimiz Milano, Roma ve Venedik gibi birçok şehirde ziyaret etmemize, çalışmamıza ve çalışmamıza izin verdi. Aslında, Floransa'nın coğrafi konumu, İtalya'nın tüm bölgelerine hızlı ve kolay erişim sağlar.

İkincisi, burada en ilginç tarihsel bağlamın geleceğin vizyonuyla buluştuğu, İtalyan Uluslararası Tasarımının ortaya çıkması.

Üçüncüsü, çünkü İtalya'daki en duygusal şehir.

Dahası, konumumuz, sanatsal üretim tarihi ile tanınan, şehrin en büyük sanatçı bölgesi olan "Via degli Artisti" de.

Kurslarımızın özellikleri, öğretim ve uluslararası iş deneyimini teorik derslerle birleştirmeleridir.

Pratik bir çalışma anlayışı ve şantiyede tasarım ile şehir ziyaretleri sayesinde, profesörlerimiz hem tasarım (mobilya ve iç mekan) hem de mimarlıkta projelerin geliştirilmesinde yer alan çeşitli yönleri öğretmektedir.

ÖĞRENİN, DO IT

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
  • Italyan

Yüksek lisans programlarını görüntüle » Görmek Ders »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


İçişleri Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl October 2019 İtalya Florence

MASTER İÇ MEKAN TASARIMININ YENİ BİR KAVRAMI Bu derslerin özelliği, teorinin gerçek işler alanında uygulama ile birleştirilmesidir. Tasarım kompozisyonunda ileri düzeyde "Güzellik" ve onun kimliği ile ilgili büyük sorulara odaklanır. Saha planlamasına giriş yaptıktan sonra kurs, evler, yeşil sergi alanları, uluslararası showroom, sürdürülebilir ofisler ve manevi alanlar gibi çeşitli temalar üzerinde genişler, boşluklar, şekiller ve ışık hakkında derin bir bilgi ifadesini ifade etmek için kullanılan araçlar olarak ifade edilir. içsel benliğimizin ve müşterimizin. [+]

MASTER İÇ TASARIMIN YENİ BİR KAVRAMIBu derslerin özelliği, teorinin gerçek işler alanında uygulama ile birleştirilmesidir.

Master, "Güzellik" in büyük sorularına ve tasarım kompozisyonunda gelişmiş yöntemlerle kimliğine odaklanır. Saha planlamasına giriş yaptıktan sonra kurs, evler, yeşil sergi alanları, uluslararası showroom, sürdürülebilir ofisler ve manevi alanlar gibi çeşitli temalar üzerinde genişler, boşluklar, şekiller ve ışık hakkında derin bir bilgi ifadesini ifade etmek için kullanılan araçlar olarak ifade edilir. içsel benliğimizin ve müşterimizin.

Eskiz: Yaratıcılığınıza derinden bakın

Bu ders, uluslararası iç tasarım master projelerinin temel unsurlarını anlamamıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Şeklin temel öğelerinin hızlı bir şekilde çizilmesiyle, tasarım fikirlerinin özünü emer ya da ifade ederiz.... [-]


İletişim

Studium Architecturae Florence Design School

web sitesi https://www.studiumarchitecturae.com/florence-design-school
Telefon + 39 055 2692248