STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

DÜNYAYI ZORLAMAK GÜZELLİK. İNANIYORMUSUN?

Hakkımızda

Okulun Eşsiz kavramı, derslerdeki akademik derslerin birleştirilmesinden ve profesyonel ve tedarikçilerle otantik projeler üzerinde çalışmanın sonucudur. Her gün, her saat, her gün dünyayı altüst etmek.

- saha denetimleri ve yerinde deneyim - atölye, laboratuvar, fabrika ve mağaza ziyaretleri ile birlikte. Kurslar, dünyaca ünlü tasarımcılar ve mimarların ifadeleriyle en önemli uluslararası akademik araştırmanın sonuçlarını dikkate alır. Hemen hemen tüm yeni fikirler, sanat eserleri ve sanatçılarından esinlenmiştir. Birlikte okuduğumuz bilimsel ve pratik etkinliklerin yanı sıra felsefe, sanatçılar, güncel olaylar ve tasarım ve mimarlık alanındaki son eğilimler hakkında metinleri tartışıyoruz.

Firmamız Floransa'da bulunan bir mimarlık ve tasarım stüdyosudur. Bu harika şehri birçok nedenden dolayı seçtik.

Her şeyden önce, Floransa'nın merkezi konumu yoğun çalışma ilişkileri geliştirdiğimiz Milano, Roma ve Venedik gibi birçok şehirde ziyaret etmemize, çalışmamıza ve çalışmamıza izin verdi. Aslında, Floransa'nın coğrafi konumu, İtalya'nın tüm bölgelerine hızlı ve kolay erişim sağlar.

İkincisi, burada en ilginç tarihsel bağlamın geleceğin vizyonuyla buluştuğu, İtalyan Uluslararası Tasarımının ortaya çıkması.

Üçüncüsü, çünkü İtalya'daki en duygusal şehir.

Dahası, konumumuz, sanatsal üretim tarihi ile tanınan, şehrin en büyük sanatçı bölgesi olan "Via degli Artisti" de.

Kurslarımızın özellikleri, öğretim ve uluslararası iş deneyimini teorik derslerle birleştirmeleridir.

Pratik bir çalışma anlayışı ve şantiyede tasarım ile şehir ziyaretleri sayesinde, profesörlerimiz hem tasarım (mobilya ve iç mekan) hem de mimarlıkta projelerin geliştirilmesinde yer alan çeşitli yönleri öğretmektedir.

ÖĞRENİN, DO IT

Konumlar

Floransa

Studium Architecturae Florence Design School

Telefon
+ 39 055 2692248