University of Pavia

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Pavia Üniversitesi. 1361 yılından bu yana Bilgi ilerlemek

A Pavia Üniversitesi Dünyanın en eski akademik kurumlarından biridir: 1361 yılında kurulmuş ve 20. yüzyıla kadar Milano alanda sadece üniversite ve Lombardiya bölge idi. Pavia olmuştur Şehir-kampüs Kuruluşundan ve bugün bile onun 24.000 öğrenci, Avrupa'da İtalya'da eşsiz ve nadir bir deneyim sunuyor beri: okuyan 20 Üniversite kolejleri Üniversitenin idari yapısı büyük ölçüde bağımsız olduğunu. Pavia Üniversitesi her konu alanları kapsar ve oluşan 18 Bölümler Lisans derece, her düzeyde eğitim programlarını sunan programları Doktora için.

Pavia 70000 nüfuslu ve üzeri 24.000 öğrenci ile Kuzey İtalya'daki küçük bir şehirdir. Bölgesel ve banliyö trenleri ile sadece 30 km güneyinde Milan, yer alan, her 10 dakikada bir. Pavia İsviçre sınırına, Como ve göller yanı sıra Cenova ve Liguria kıyılarında kolayca ulaşılabilecek seviyededir. Roma döneminde kurulan iki yüz yıl boyunca Lombards Krallığı'nın başkenti ve dar sokakları, eski kiliseler, zarif binalar bu büyüleyici mirası sevdikleri buluşma noktalarını zevk öğrencilerle sağlam ve diri gündüz ve gece devam oldu.

Pavia kültürel hayat 19 müze ve koleksiyonlarda (Üniversitesi bünyesinde 14), 2 kültür merkezleri, 4 halk kütüphaneleri ve 18 üniversite kütüphaneleri, 4 sinema ve tiyatro, 10 sosyo-kültürel toplantı salonu, bir müzikal kolej ve 2 sivil okullar ile yoğun Müzik ve sanat. Pavia Yaşam özellikle Lombardiya Milano'da çok daha yüksek konut ve yaşam maliyetleri ve diğer kent merkezlerinde kıyasla, hoş ve uygun fiyatlı hem de. Pavia kampüsü her düzeyde, olaylar, festivaller, sergiler, konserler ve spor aktiviteleri sayısız keyfini öğrencilere eşsiz bir üniversite deneyimi sunuyor

Üniversite sistemi: İtalya'da benzersiz

Pavia, İngiltere'de Oxford ve Cambridge gibi olan İtalya'da eşsiz Üniversite sistemi, 16. yüzyıla kadar uzanan. Toplam konak, yaklaşık 2.000 öğrenci de, kendine özgü bir tarihi ve imkanlara sahip olduğunu Pavia 20 kolejler her biri yurtdışında birçok çalışmada programları ve spor aktiviteleri erişim dahil olmak üzere, teklif. A Advanced Study Institute for (IUSS) bizim okullarımızın en iyi performans öğrencilere fazladan dersler vermektedir. İnsan Bilimleri, Sosyal Bilimler, Fen ve Teknoloji ve Biyomedikal Bilimler: Yüksek başarı için bu ileri düzey programlar dört farklı akademik alanlarda içine temaya göre düzenlenir. Başarıyla IUSS kendi çalışmalarını tamamlayan öğrenciler üniversite diplomasına yanında ek bir diploma elde ederiz. Üniversite hayatı, akademik başarıları, geleneksel etkinlikler, partiler ve spor rekabetleri tüm bir rol oynayabilir, açık toplumu yaratmayı hedefliyor. Üniversitede öğrenciler de ilk profesyonel ağ oluşturabilirsiniz. Kolejler Erişim liyakat ölçütlerine ve ebeveyn gelir bazlı ücret sistemine dayanmaktadır. Bugün, Pavia 4 liyakat temelli kolejler güvenebilirsiniz; 12 kamu okulları; ve 4 özel kolejler.

Sporun Pavia, şehir

Pavia için başlık 'Sporda 2014 Avrupa Şehri' için hak ettiği uluslararası tanınması olarak hizmet bizim Sporda kalıcı mükemmellik. Üniversite Sporları Merkezi (KUS) geniş bir kurs yelpazesi sunan ve Şampiyonluklar düzenleyerek üniversiteye kayıt yaptıran öğrenciler arasında spor teşvik etmektedir. Ekipleri ile KUS Pavia Dünya Üniversite Oyunları gibi ulusal ve uluslararası yarışmalarda katılmaktadır. Özellikle, Pavia spor anlama gelir:

 • Olimpiyat ve Dünya Şampiyonası düzeyinde kürek
 • Pavia-Oxford-Cambridge-Pisa kürek yarışı
 • Ana Takım sporlarında Üniversite şampiyonası
 • Intercollege turnuvalar
 • Spor programları özellikle engelli öğrenciler için tasarlanmış
 • Tüm öğrencilerin fiziksel refah için tasarlanmış İmkanlar, üniversite eğitimi ile entegre.

Pavia, sağlık, teknoloji ve araştırma şehir

Üniversite teklifler 17 uluslararası doktora programları 5 makro alana organize: • Fen ve Teknoloji • Bilim Mühendisliği • Yaşam Bilimleri • Beşeri • Sosyal Bilimler Pavia Üniversitesi gerçekten üst düzey bir araştırma geleneği vardır ve tam profesörler (Camillo Golgi, Giulio arasında üç Nobel Ödülü kazananlar sayar Natta ve Carlo Rubbia). Via Alessandro Volta, Albert Einstein, Gerolamo Cardano ve Ugo Foscolo burada da öğretti. Üniversite Pavia am yapma dünyanın en prestijli akademik kurumlar ile işbirliği içinde aktif bir araştırma promotör olanİleri araştırma odern teknoloji merkezi Sismik riskin (EUCENTRE), kanser tedavisi (CNAO), nükleer enerji (LENA) azaltılması üzerinde. Yedi araştırma merkezleri Pavia dayanır ve daha 21 temel devam eden ve disiplinler arası yürütmek ve uygulamalı araştırma 42 arası araştırma merkezlerine ek olarak diğer kurumlarla işbirliği içinde farklı yerlerde bulunur. 25 sadece son bir yıl içinde üretilen: Aynı zamanda start-up ve spin-off girişimlerini desteklemektedir.

Araştırma faaliyetleri 2013 yılında 7 uluslararası patent sonuçlandı. Üniversite sadece amiral gemisi projeleri seçme yeni bir süreç başladı ve yakın zamanda Universitiamo başlattı: ilk İtalyan crowdfunding üniversite projesi platformu. Pavia Üniversitesi de etrafında 12.000 profesyonel istihdam edilmektedir önde gelen üç üniversite hastanelerinde araştırma ve tedavi birleştirir. 1987 yılında kurulan Üniversite kendi Uluslararası İşbirliği ve Kalkınma Merkezi (CICOPS). Burs veren ve ortak çalışmalar ve uluslararası araştırma projelerini destekleyerek, CICOPS yabancı üniversiteler, hükümetler ve uluslararası sivil toplum örgütleri dahil uluslararası temasların giderek büyüyen bir ağ oluşturulması, doğru çalışıyor. 1998 yılından bu yana, 200'den fazla burs Pavia araştırma yürütmek için 55 farklı ülkeden akademisyenlerin verildi.

Uluslararası Boyut

Pavia Üniversitesi hayat boyu öğrenme ve giderek daha karmaşık ve farklı dünya karşılaşılan zorluklar için öğrencileri hazırlamak adamıştır. Bugünün uluslararası ilişkilerin küresel boyutta öğrencilere ve personele tanıtmak, 200'den fazla değişim programları, dünyanın çeşitli yerlerinde bulunmaktadır.

Böyle Erasmus çalışmaları için + ve staj gibi Hareketlilik şemaları İşbirliği ve bilgi birikimi Fonu ve diğer birçok AB ve AB dışı uluslararası programlar hem gelen ve giden, yerel ve uluslararası öğrencilere burs sunuyoruz. Katılımcıların her yıl birkaç yüz bu fırsatlardan yararlanmak ve onların müfredata değerli uluslararası bir boyut eklemek için bir şans var.

Pavia Üniversitesi'nden uluslararası strateji tutmak ve dünyanın önde gelen araştırma yoğun üniversiteleri arasında yerini güçlendirmek için üç net hedefler ortaya koymaktadır:

 • Bizim temel öğretim ve araştırma faaliyetlerine uluslararasılaşma gömülmesi
 • Yüksek kaliteli uluslararası öğrenciler sürdürülebilir işe oluşturma
 • Gelişmekte olan ve dünyada ortakları ile Ortak Programları yanı sıra tüm yüksek kaliteli stratejik ortaklıklar sürdürmek

Kurslar

Pavia Üniversitesi aslen hukuk ve beşeri okulların etrafında oluşturulan, yakında tıp izledi. Yüzyıllar boyunca, sunulan derslerin aralığı ve böylece multidisipliner bir üniversite olarak Pavia meslek teyit psikoloji, iletişim ve spor bilimleri, daha yakın zamanda doğa bilimleri, saf bilimler, mühendislik, siyasal bilimler ve farmakoloji ve genişletti.

Pavia Üniversitesi sunuyor 83 ders (her ikisi de Lisanslar ve yüksek lisans) 'De:

 • Mühendislik ve Mimarlık
 • Matematik, Fizik ve Doğal bilimler
 • ekonomi bilimi
 • hukuk
 • Tıp
 • Edebiyat, Dil ve Felsefe
 • farmakoloji
 • Sağlık meslekleri
 • Siyaset bilimi
 • psikoloji
 • İletişim çalışmaları
 • Spor bilimleri
 • müzikbilim
 • turizm

Sekiz uluslararası yüksek lisans dersi İngilizce akademik personel tarafından -taught ve içinden üniversiteyi internationalizing ve yurtdışı öğrenci sayısında önemli bir artış kutluyor professors- ziyaret.

1 Tek döngüsü yüksek lisans derecesi (6 yıl):

Tıp ve Cerrahi

7 yüksek lisans derecesi kursları:

Pavia Üniversitesi araştırma tabanlı programlardan belirli mesleklere girmesini kazanma amaçlı kurslara lisansüstü, onun çok sayıda sıyrılıyor:

 • Bilim sektörüne medikal, sağlık ve ilaç alanlarında aralığı 29 Profesyonel Master kursları. Bunlar arasında bir ortak özelliği son derece uzmanlaşmış alanlar yanı sıra benimsenen disiplinlerarası bir yaklaşımla incelenmiştir çığır açan temalar olduğunu.
 • 17 5 makro alanlara düzenlenen Uluslararası Doktora Programları (Science Mühendisliği; Bilim ve Teknoloji Yaşam Bilimleri, Edebiyat ve Sosyal Bilimler) ve AB Üniversiteleri ile 4 ortak doktora dersleri.
 • 51 Tıpta Uzmanlık okulları
 • Yasal meslekleri için Uzmanlık 1 Okul

Master Dersler, ileri eğitim kursları ve Doktora Programları da Pavia Institute for Advanced Study (IUSS) tarafından sunulmaktadır.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce
 • Italyan

Görmek MSc\'ler » Yüksek lisans programlarını görüntüle » Görmek Health Yüksek Lisans » Görmek Hazırlık Yılı » Görmek Doktora »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Bilgisayar mühendisliği master

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 İtalya Pavia

Program bilgisayar teknolojisi veya bilimsel disiplinlerde bir lisans ile lisansüstü öğrencilerine yüksek düzeyde eğitim verilmektedir. Müfredat uygulamalı matematik, ekonomi, yönetim ve müfredat özgü konularda odaklanmaktadır. [+]

Mühendislik Fakültesi sunuyor Laurea Magistralis (Master of Science) Bilgisayar Mühendisliği programı.

A Bilgisayar Bilimi ve Multimedya müfredat Çok İşlemcili Mimarileri, Bilgisayar Ağları, Performans Değerlendirme, Multimedya Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Vizyonu ve İnsan Bilgisayar Etkileşimi. Hizmetler Mühendislik müfredat İş Analizi, Kurumsal Sistem Tasarımı, Servis ve Web Sistemleri Tasarımı. Çift Usta Hizmetler Hizmetler Mühendislik A ve çift Master Mühendislik B müfredatı öğrencilerin üniversitemizde ve ortak üniversitelerde zorunlu dönem harcama, iki Usta Derece almak için izin verir. Bu bağlamda, anlaşma peer to peer zaten Çinli Üniversiteler, yani Tongji (Shanghai), HIT (Harbin), UESTC (Chengdu) ile aktive edilmiştir.... [-]


Doğal Tehlikelerden Risklerin Azaltılması İçin İnşaat Mühendisliğinde Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 İtalya Pavia

University of Pavia ve İleri Araştırmalar Okulu IUSS Pavia, Doğal Tehlikelerden Kaynaklanan Risklerin Azaltılması için İnşaat Mühendisliğinde yeni bir uluslararası yüksek lisans programı sunmaktadır. Program iki müfredatta yapılandırılmıştır: Sismik Riskin Azaltılması (ROSE); Hidrojeolojik Risk Değerlendirmesi ve Azaltma (HYRIS). Doğal Tehlikelerden Risklerin Azaltılması için İnşaat Mühendisliğinde Yüksek Lisans University of Pavia İleri Araştırmalar Okulu (IUSS) tarafından ortaklaşa sunulmaktadır. [+]

University of Pavia ve İleri Araştırmalar Okulu IUSS Pavia , Doğal Tehlikelerden Kaynaklanan Risklerin Azaltılması için İnşaat Mühendisliğinde yeni bir uluslararası yüksek lisans programı sunmaktadır. Program iki müfredatta yapılandırılmıştır:

Sismik Riskin Azaltılması (ROSE)Hidrojeolojik Risk Değerlendirmesi ve Etki Azaltma (HYRIS)

Dersler, uluslararası alanda tanınmış bir bilimsel etkinlikle yüksek nitelikli profesörler tarafından İngilizce olarak verilmektedir.

Doğal Tehlikelerden Risklerin Azaltılması için İnşaat Mühendisliğinde Yüksek Lisans University of Pavia İleri Araştırmalar Okulu (IUSS) tarafından ortaklaşa sunulmaktadır .... [-]


Elektronik mühendisliği yüksek lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 İtalya Pavia

Program elektronik, iletişim ve diğer bilimsel disiplinlerde bir lisans ile lisansüstü öğrencilerine üst düzey eğitim verilmektedir. Geleneksel derslerin yanı sıra, ders üç farklı pistlerde en son gelişmeler maruz kalma diğer endüstri odaklı dersler ve fırsatlar içerir. [+]

Program elektronik, iletişim ve diğer bilimsel disiplinlerde bir lisans ile lisansüstü öğrencilerine üst düzey eğitim verilmektedir. Geleneksel derslerin yanı sıra, ders maruz kalma diğer endüstri odaklı dersler ve fırsatlar içerir üç farklı pistlerde en son gelişmeler.

Mikroelektronik entegre devreler ve sistemler derinlemesine bilgi sunmak için tasarlanmıştır. Mikroelektronik iki yıllık bir program zorlu bir üst düzey eğitim ve teknoloji veya önemli kalite ve seviye bilimi lisans derecesine sahip yetenekli öğrencilere teşvik edici bir araştırma ortamı sunmak için tasarlanmıştır. Önerilen program Pavia oldukça benzersiz bir tuhaflık da güçlendirir: şehir sıkıca yüksek profil öğrenciler yetiştirmek Üniversitesi ile işbirliği, uluslararası yarıiletken şirketlerinin çeşitli tasarım ve araştırma merkezleri evler. Çoğu şirket, mezuniyet projeleri için öğrencileri barındırmak ve ulusal ve Avrupa araştırma programlarında, Üniversitesi ile işbirliği içinde, katılmak. STMicroelectronics kampüs içinde bulunan bir Laboratuvarı destekler. Austriamicrosystems'den, Broadcom, Conexant, Elpida Memory, Huawei, Uluslararası Rectifier, Marvell, Maxim, MaxLinear, Micron, Ulusal Semiconductor, Qualcomm, STMicroelectronics: Laurea Magistralis günümüzde İtalya'da ve yurtdışında en önemli uluslararası yarıiletken şirketlerin çalışanları mühendisleri mezun oldu. ... [-]


Endüstriyel otomasyon mühendisliği yüksek lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 İtalya Pavia

Master programı Elektrik Mühendisliği veya bilimsel disiplinlerde bir lisans ile lisansüstü öğrencilerine üst düzey eğitim verilmektedir. [+]

Master programı Elektrik Mühendisliği veya bilimsel disiplinlerde bir lisans ile lisansüstü öğrencilerine üst düzey eğitim verilmektedir. ders aşağıdaki alanları konuları ihtiva eder:

Elektrik Mühendisliği: Elektrik Sürücüler, Endüstriyel Sistemler, Endüstriyel Ölçümler, Telsiz Haberleşme Sistemleri Otomasyon ve İletişim Otomasyon: İleri Kontrol Sistemleri, Endüstriyel Otomasyon, Proses Kontrol, Robotik, Gömülü ve Gerçek Zamanlı Sistemler Ekonomi ve Yönetim: Yalın üretim, Örgüt Teorisi ve dijital toplum için tasarım, Ekonomi, Stratejik Yönetim ve İşletme Planlama, Lojistik Yönetimi

Teorik dünyanın her yerinden gelen endüstri liderleri ve ziyaret profesörler tarafından verilen laboratuvar çalışmaları, seminerler ve eğitimler ile entegre edilmiştir. Program iki parça halinde düzenlenmiştir:... [-]


Moleküler biyoloji ve genetikte ustalaşmak

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Pavia

Bu 2 yıllık ikinci seviye derecesi (Biyoloji sınıfı), yoğun bir tam zamanlı lisansüstü programı tamamen Moleküler Biyoloji özel dikkat, Biyoloji gelişmiş alanlarda yeterlilik arıyorlar BA düzeyinde mezunları için İngilizce öğretiliyor ve tasarlanmış Genetik, Biyokimya ve. [+]

A Fen Fakültesi Bir bir Kursu sunar Moleküler Biyoloji ve Genetik Yüksek Lisans. Bu 2 yıllık ikinci seviye derecesi (Biyoloji sınıfı), yoğun bir tam zamanlı lisansüstü programı tamamen Moleküler Biyoloji özel dikkat, Biyoloji gelişmiş alanlarda yeterlilik arıyorlar BA düzeyinde mezunları için İngilizce öğretiliyor ve tasarlanmış Genetik, Biyokimya ve. Mezunlar bu disiplinlere ilişkin temel ve uygulamalı yönlerini hem de ilgili güçlü bir teorik ve metodolojik arka plan kazanacaklardır.

Program biyomoleküler yapıları çalışma ve fonksiyon kendi bağlantılı genomik insan ve hayvan organizmaların Proteomikte en son gelişmeler de dahil olmak üzere yaşam bilimlerine bir devlet-of-the-art bilgi ve eğitim, sağlamak ve genetik olarak edecek bakteri, insan ve hayvan hücreleri ve tohum bitkileri manipülasyonu. Belirli dersler şunlardır: Biyokimya Yöntemleri, İleri Moleküler Biyoloji, Yapısal Biyoloji ve Farmakoloji, Biyoinformatik, Moleküler Mikrobiyoloji, Mikrobiyal Genetik İnsan Moleküler Genetik, Moleküler Farmakoloji, Hücresel Biyokimya, Gelişimsel Biyoloji ve Bitki Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji. Aşağıdaki kurslar da opsiyonel olarak sunulacak: Moleküler Genetik, Moleküler İmmünoloji Genel ve Gelişmiş Mikroskobu, Makromoleküllerin Biyokimya, Bitkilerin Çevre Biyokimya, Moleküler Entomoloji.... [-]


Yüksek Lisans

Araç Dinamiği Tasarım ve Geliştirme lisans programı

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl October 2018 İtalya Pavia Milan + 1 daha

Program, araç dinamiği tasarımında sağlam bir altyapıya sahip yüksek nitelikli profesyonelleri eğitmek ve dinamik simülasyondan prototip ve ön üretim aracını test etmek için aracın tasarım ve geliştirmenin tüm aşamalarında çalışabilir. [+]

Yeni Basım Akademik Yılı 2018-2019: 28 Eylül'de son başvuru tarihi!

Sınıflar başlangıç: 22 Ekim 2018

Program, araç dinamiği tasarımında sağlam bir altyapıya sahip yüksek nitelikli profesyonelleri eğitmek ve dinamik simülasyondan prototip ve ön üretim aracını test etmek için aracın tasarım ve geliştirmenin tüm aşamalarında çalışabilir. Kurs, öğrencilere gerçek anlamda araç (CAE) ve gerçek araç üzerinde (pistte ve yolda) deneysel olarak araç test teknikleri konusunda özel ve özel yeterlilik kazandırır.

Programın tanıtım videosuna bakın

Eğitim programı, tamamen yenilikçi bir unsur olarak, ön eğitimin yanı sıra, Quattroruote Güvenli Sürüş Merkezi'nin pistindeki test oturumlarını içerir, bu süre boyunca katılımcılar test, muayene ve testlerde kullanılan teknikleri ve yöntemleri öğrenmede birinci elden çalışırlar. Araç dinamik davranışını kontrol eder ve ince ayar yapar. Tüm katılımcılar, İleri Sürüşte özel olarak tasarlanmış bir ders alacak ve daha sonraki aşamada devre üzerinde test ve inceleme aşamasına yönlendirilecektir.... [-]


Dünya siyaseti ve uluslararası ilişkiler yüksek lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 İtalya Pavia

A İki yıl Dünya Siyaseti ve Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans (Laurea Magistralis) öğretti Eğer bu süreçlerin ortaya çıkan büyük sorunları analiz yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Eğer sivil toplum örgütlerinde veya özel sektörde ulusal veya uluslararası kamu hizmetlerinde, bir kariyer hedefleyen olsun, önemli meseleleri kavramak için multidisipliner bir yaklaşım gerekir. [+]

Dünyamız birleşik ve parçalanmış. Siyasi olaylar giderek bölgesel dinamiklerin ve güvenlik, zenginlik ve kimlik, ulusal perspektifler çelişkili tarafından tahrik edilir ise ortak bağlantılar ve zorluklar, birlikte uluslararası toplumu bağlamak. Küreselleşme, bölgesel entegrasyon ve yeni devletlerin yayılması süreçlerinde birlikte hareket hala. Askeri güç hala devlet düzeyinde konsantre edilir, ama aynı zamanda devlet dışı aktörler mevcut hale geliyor. Teknoloji ve bilgi küresel yayıldı ve çeşitli işbirliği ve çatışma güçleri dönüştürülür.

A İki yıl Dünya Siyaseti ve Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans (Laurea Magistralis) öğretti Eğer bu süreçlerin ortaya çıkan büyük sorunları analiz yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Eğer sivil toplum örgütlerinde veya özel sektörde ulusal veya uluslararası kamu hizmetlerinde, bir kariyer hedefleyen olsun, önemli meseleleri kavramak için multidisipliner bir yaklaşım gerekir.... [-]


Ekonomi, finans ve uluslararası entegrasyon yüksek lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Pavia

A Yüksek Lisans Programı İktisat, Maliye ve Uluslararası Entegrasyon (Laurea Magistralis) (MEFI) Bir lisansüstü ders uluslararası bir bakış açısı uygulanan ekonomi ve finans alanında ileri düzey çalışmaları takip etmek amacıyla İtalyan ve yabancı öğrencilere açıktır. [+]

A Yüksek Lisans Programı İktisat, Maliye ve Uluslararası Entegrasyon (Laurea Magistralis) (MEFI) Bir lisansüstü ders uluslararası bir bakış açısı uygulanan ekonomi ve finans alanında ileri düzey çalışmaları takip etmek amacıyla İtalyan ve yabancı öğrencilere açıktır. MEFI ulusal ve çok uluslu firmaların ve Kamu Yönetimi içindeki profesyoneller veya yöneticileri gibi üst düzey kariyer başlatmak için öğrenciler özlem eğitir. Bu Yüksek Lisans Programı tamamen bizim Bölümü içselleştirilmesi amaçlarını yerine, İngilizce olarak verilecektir akademik yılı 2013-2014 itibaren. Bölüm zaten yüksek lisans öğrencileri için birçok uluslararası hareketlilik programlarına katılır. Üstelik Ekonomi birkaç çift diploma programları zaten kabul edilmiştir ve bazı büyük Avrupa Üniversiteleri ile yürütülmektedir. İngilizce tüm MEFI dersleri öğretmek için karar daha sonra bizim içselleştirme stratejisi sadece bir başka yoludur.... [-]


İşbirliği ve Kalkınmada Usta

Kampüs Tam zamanlı 15 ay October 2018 İtalya Pavia

İşbirliği ve Kalkınma Yüksek Lisans Programı (Pavia, İtalya), farklı kültürel ve akademik geçmişlerden gelen öğrencilere açık 15 aylık bir programa sahiptir. Kapsayıcı gelişime özel bir odaklanma ile 500 saatten fazla ders ve seminer öngörmektedir. Program tam zamanlı ve tamamen İngilizce olarak öğretilmektedir. Pavia'daki ikamet süresini takiben, tüm öğrenciler en az 3 aylık bir staj yaparlar, bu da ortak kuruluşun biriyle ya da Uluslararası Kurumda bir araştırma dönemi ile sahada deneyim olabilir. Master gereksinimlerinin kısmi olarak yerine getirilmesinden dolayı, öğrencilerin staj deneyimlerine veya ilgi alanlarına yönelik bir araştırma konusuyla bağlantılı bir tez yazmaları gerekmektedir. [+]

İşbirliği ve Kalkınma Yüksek Lisans Programı (Pavia, İtalya), farklı kültürel ve akademik geçmişlerden gelen öğrencilere açık 15 aylık bir programa sahiptir. Kapsayıcı gelişime özel bir odaklanma ile 500 saatten fazla ders ve seminer öngörmektedir. Program tam zamanlı ve tamamen İngilizce olarak öğretilmektedir. Pavia'daki ikamet süresini takiben, tüm öğrenciler en az 3 aylık bir staj yaparlar, bu da ortak kuruluşun biriyle ya da Uluslararası Kurumda bir araştırma dönemi ile sahada deneyim olabilir. Master gereksinimlerinin kısmi olarak yerine getirilmesinden dolayı, öğrencilerin staj deneyimlerine veya ilgi alanlarına yönelik bir araştırma konusuyla bağlantılı bir tez yazmaları gerekmektedir.... [-]


Psikoloji, Nörobilim ve İnsan Bilimleri Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Pavia

Psikoloji, Nörobilim ve İnsan Bilimleri bölümü University of Pavia Beyin ve Davranış Bilimleri Bölümü (DBBS) tarafından koordine edilen ve University of Pavia Bilişsel, Sosyal ve Davranış Bilimleri Alanı tarafından koordine edilen yeni kurulmuş 2 yıllık bir yüksek lisans kursudur. İleri Araştırmalar Okulu (IUSS). [+]

PSİKOLOJİ, NÖTRİYAT VE İNSAN BİLİMLERİ Yüksek Lisans Derecesi

Psikoloji, Nörobilim ve İnsan Bilimleri bölümü University of Pavia Beyin ve Davranış Bilimleri Bölümü (DBBS) tarafından koordine edilen ve University of Pavia Bilişsel, Sosyal ve Davranış Bilimleri Alanı tarafından koordine edilen yeni kurulmuş 2 yıllık bir yüksek lisans kursudur. İleri Araştırmalar Okulu (IUSS). Bu derece, İtalyan Mükemmellik Departmanı ağında kökleri vardır ve aynı zamanda, Psicologia'da (LM-51) bir İtalyan Laurea büyücüsüdür ve böylece tüm öğrenciler Albo degli Psicologi'ye götüren zorunlu lisansüstü eğitim için yeterlilik kazanırlar. Klinik psikoloji uzmanları için İtalyan kaydı.... [-]


Uluslararası iş ve girişimcilik yüksek lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Pavia

Bu 2 yıllık kurs yoğun, tam zamanlı lisansüstü programı tamamen İngilizce olarak öğretilir ve İşletme ve Yönetim uluslararası bir nitelik arayan mezunları için tasarlanmıştır. [+]

Bir bakışta MIBE

'Uluslararası İşletme ve Girişimcilik Master'(MIBE"Laurea Magistralis" - - İşletme ve Yönetim) yoğun, full-time Yüksek Lisans Programı olduğunu. Bu tamamen İngilizce olarak öğretilir ve iki akademik yıl, yani 4 dönem (120 ECTS kredisi) kapsar. Üç ana sütun üzerinde duruluyor: - Uluslararası ortam, dünyanın her yerinden gelen öğretim üyeleri ve öğrencilerin gösteren; - Derinlemesine teori ve yenilikçi öğrenme yöntemleri dahil olmak üzere pratik deneyim arasındaki Denge; - Güçlü Topluluğu - 'Mibers' - Avrupa'nın en eski üniversitelerinden biri tarafından verilen eşsiz athmosfere ve arka plan ile birleştiğinde.

Çekirdek konular... [-]


Yarış Mühendisliği Yüksek Lisans (Post-lisans Programı)

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl October 2018 İtalya Pavia

Yarış Mühendisliği Yüksek Lisans programının süresi bir yıldır ve 1500 saatlik bir zaman çizelgesi vardır. [+]

Master kursun süresi bir yıldır ve aşağıdakileri içeren 1500 saatlik bir zaman çizelgesine sahiptir:

frontal dersler (“öğretim modülleri” olarak adlandırılır) : University of Pavia - Saray Vistarino mekanı ve Vairano - Vidigulfo (PV) 'de yer alan Quattroruote Otomotiv Güvenlik Merkezi ASCASC ve Autodromo Nazionale Monza'da (Monza pisti) pratik oturumlarotomotiv sektöründe faaliyet gösteren fabrikalarda ve fabrikalarda rehberli turlar , ortak firmalarda son staj , seminerler, didaktik aktiviteler ve bireysel hazırlıkModül ÖğretimiAraç Dinamiği TemelleriSanal Dinamik Tasarım ve SimülasyonVI Sınıfı Statik Simülatör eğitimiTahrik: ICAraç Dinamiği KontrolüGelişmiş Sürüş KursuSkydriveDynamic SimulatorYarış Pisti Yönetimi ve Performans İçin Araç KurmaIrk Mühendisliği BilimiVeri toplamaBiyomekanik: Sürücü / Araç etkileşimi... [-]

Videolar

University of Pavia: advancing knowledge, creating the future

Erasmus Day 2016 at University of Pavia

İletişim
Yer adresi
Corso Strada Nuova, 65
Pavia, Lombardy, 27100 IT
Yer adresi
Milan, Lombardy, IT