University of Cagliari

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1606, yılında kurulan Cagliari Üniversitesi kapsamlı ve benzersiz kamu eğitim veren öğrenci topluluğu için ileri araştırma ve çoklu disiplin eğitim programlarını kesme adanmış bir devlet üniversitesidir.

Bu üç temel ve iç içe unsurlar üniversitemizin en büyük gücü olmayı vaat entelektüel canlılık ile öğrencilere misyonumuzun temellerini bulunmaktadır.

Böylece, Cagliari Üniversitesi rehberlik ve teşvik ederek öğrenci topluma hizmet ve aynı zamanda üzerine inşa ve geçmiş deneyimlerden öğrenme sırasında, onların bilgi ilerletmeye kararlıdır.

Yüksek kaliteli öğretim Üniversitemize temel bir öneme sahiptir. Onun 6 fakülte, 39 lisans, 40 yüksek lisans ve 35 yüksek lisans programları ile, Cagliari'nın ana misyonu Üniversitesi daha giderek küresel toplum için onları hazırlayacak bir yüksek kaliteli eğitim sistemi ile öğrencilere sağlamaktır.

Birlikte lisans ve lisansüstü öğrencileri ile yaklaşık 400 uluslararası anlaşmaların, üniversitemizin, birlikte, aktif Avrupa ve dünyanın geri kalanı ile bizim yerel kültürü birleştiren bir eğitim sürecinde yer almaktadır.

Araştırma ve burs programları Cagliari'nın eğitim sisteminin Üniversitesi bünyesinde ve genişleme ya da dünyanın anlayışımıza önemlidir. Üniversitemiz aktif ağırlıyor ve entelektüel düşüncenin derinleşmesini teşvik ve bilgi ve yeni fikirler peşinde sürdürmek bizim fakülte ve öğrenciler destekler.

Cagliari Üniversitesi bilgide kendi araştırma ve geliştirme sonuçlarının paylaşımı ve Cagliari, sosyal, ekonomik, kültürel ve entelektüel yaşamı ve Sardunya bölgeyi geliştirmeye kararlıdır.

Teşekkür olağanüstü öğrencilerin beden, fakülteler, personel ve yöneticilere, Üniversitemiz başarıyla akademik misyonunu yürütmek için yapabiliyor. Tüm geçmişleri ve değerlerden yetenekli insanlar açıktır ve tüm çabalar adalet, bakım ve mükemmellik olarak wel olarak, açık soruşturma destekleyen liyakata dayalı bir Kurumu YURTKUR olmak için yola koyulur.

Cagliari Üniversitesi ve bugünkü yapısı

Şu anda Cagliari Üniversitesi aşağıdaki fakülte vardır:

Biyoloji ve Eczacılık Fakültesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Tıp ve Cerrahi Fakültesi Fen Fakültesi İktisadi Bilimler Fakültesi, Hukuk ve Siyasal Bilimler Edebiyat Fakültesi

Caglari Üniversitesi kamu devlet Üniversite ve 1000 öğretim elemanı üzerinde yaklaşık 31.102 kayıtlı öğrenciler, teknik-idari personel 1.000 'den fazla profesyonel bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra, yıllık yaklaşık 200 visting profesörler Cagliari'nin Üniversitesi'ne geliyor.

Şu anda Cagliari Üniversitesi Sardinya Bölgesi'nin en büyük kuruluşlarından biri, uluslararası politika, çalışmalar ve Avrupa'da ve dünyada saygın üniversiteleri ile sayısız anlaşmalar sayesinde. Cagliari Üniversitesi'nde okuyan faydaları, akademik mükemmellik, yenilikçi programlar, kendi değişim olanakları, (her düzeyde ve spor tesislerinin türleri dahil) tesislerinde güzel Sardunya sahilinde yerini ve yaşam düşük maliyetli vardır.

Konumlar

Cagliari

University of Cagliari

Address
Via Università, 40,
09124 Cagliari, Sardunya, İtalya
Telefon
+39 070 6751

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin