University of Turin

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University of Turin , en eski ve prestijli İtalyan Üniversitelerinden biridir .

Turin'deki farklı bölgelerdeki 120 bina ve Piedmont'daki önemli yerlerde yaklaşık 70.000 öğrenci , 4.000 akademik, idari ve teknik personel , 1800 lisansüstü ve doktora sonrası öğrenci barındıran Turin University of Turin "şehir içi eğitim" kültürü teşvik etmek, araştırma, yenilikçilik, eğitim ve istihdam üretmek için bir "şehir" olduğunu söyledi.

University of Turin bugün uluslararası en kapsamlı İtalyan üniversitelerinden biridir ve uluslararası araştırma ve eğitim alanlarına açıktır. Mühendislik ve Mimarlık dışında bilimsel araştırmalar yapar ve tüm disiplinlerde dersler düzenler. Kentsel ve banliyö alanları yenilemek, kültürel etkileşimi teşvik etmek, toplumsal entegrasyon ve kalkınmayı teşvik etmek, diyalogu ve mevcut gerçekleri gözlemlemek için hareket eden topluluğun ayrılmaz bir parçasıdır.

Uluslararası Öğrenciler için Burslar

Bilgi: en.unito.it/international-solarships

Dersler

University of Turin neredeyse her bilgiyi kapsar; Tıbbi Teşhis, Biyozensöristik ve Nanoteknoloji araştırma merkezleri, İtalya'daki en iyi laboratuarlar arasındadır.

Sunulan derece derslerinden bazıları İtalya'da Askeri Strateji, Biyoteknoloji, Spor Bilimleri, Restorasyon ve Koruma (Venaria'da) gibi benzersizdir.

University of Turin tarih, felsefe, hukuk, ekonomi ve tıp gibi geleneksel konularda dikkat çekici bir araştırma geleneğine sahiptir ancak şu anda gıda bilimi, sosyal politika, bilişim teknolojisi, gösteri sanatı ve iletişim bilimleri gibi önemli modern sektörlere ayrılmıştır. .

Kütüphaneler ve müzeler

Yaklaşık iki milyon kitaptan oluşan 70'den fazla üniversite kütüphanesi bulunmaktadır: 100.000'i antik cilttir. Botanik Bahçesi ve "Cesare Lombroso" - Cezai Antropoloji Müzesi ve "Luigi Rolando" - İnsan Anatomi Müzesi gibi pek çok Üniversite Müzesi de iyi bilinmektedir.

Üniversite, Mısır'dan Çağdaş Sanat'a uzanan konularda yerel müze ağına yakından ilgi duyuyor ve kendi medya, radyo, televizyon ve film yapım birimlerini işletiyor.

Güçlü bir taahhüt

Üniversite, çevre, uyuşturucu, eşit fırsatlar ve özel ihtiyaç sahibi kişilerin hakları gibi bir dizi sosyal meselede aktif bir duruş sergiliyor. Ayrıca, Hindistan, Çin, Asya, Latin Amerika, Doğu Avrupa, Akdeniz Bölgesi ve bölgede faaliyet gösteren bir dizi uluslararası örgütte gelişmekte olan ülkelerle ortaklık düzenlemeleri yoluyla uluslararası bir düzeye sahiptir.

Piedmont Üniversite Eğitimi Bölgesel Ajansı (EDISU) - öğrencilere yardım sunan bölgesel bir kurum - üniversite öğrencilerine, hak ve ön koşullara dayalı burslar verir: Burs miktarı, öğrencinin maddi durumuna bağlıdır.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek MA\'ler » Görmek MSc\'ler » Yüksek lisans programlarını görüntüle » Görmek Health Yüksek Lisans » Görmek Law Hukuk Yüksek Lisansı (LLM) » Görmek Lisanslar »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Felsefe sanat ustası

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Turin

Ekim 2016'dan itibaren, Torino Üniversitesi felsefede İngilizce olarak tamamen öğretilen yeni bir Yüksek Lisans programı sundu: Felsefe Uluslararası Müfredat. Program, kapsamlı bir felsefi sorun yelpazesine kapsamlı bir bakış açısı sağlamayı ve gelişmiş bir felsefe eğitiminden kaynaklanan ayırdedilebilir devredilebilir becerileri geliştirmeyi amaçlamaktadır. [+]

Ekim 2016'dan itibaren, Torino Üniversitesi felsefede İngilizce olarak tamamen öğretilen yeni bir Yüksek Lisans programı sundu: Felsefe Uluslararası Müfredat. Program, kapsamlı bir felsefi sorun yelpazesine kapsamlı bir bakış açısı sağlamayı ve gelişmiş bir felsefe eğitiminden kaynaklanan ayırdedilebilir devredilebilir becerileri geliştirmeyi amaçlamaktadır. Klasik metinler ve konularla ilgili temel bir müfredatın yanı sıra mevcut felsefede değil, çağdaş siyaset, sanat ve bilimlerle ilgili temel konular üzerinde tartışmalara öncülük eden dersler de mevcuttur.

Felsefe Uluslararası Müfredat, öğrencilerin uluslararası bir araştırma ve çalışma ortamına entegrasyonunu teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Öğrencilere hem metafizik hem de ontoloji, dil ve zihin felsefesi, bilim mantığı ve felsefesi, estetik ve sanat felsefesi ile pratik felsefe alanlarında - İtalyan geleneğinde olduğu gibi - teorik uzmanlık kazandırır. Çalışmalar - felsefi ve bilimsel düşünce tarihi. Müfredat, öğretim, araştırma ve felsefe ile zihin bilimleri arasındaki kesişme ile ilgili bilginin yanı sıra, bir felsefi eğitimin tipik argümantasyonunu ve eleştirel analizini gerektiren herhangi bir istihdam fırsatı için faydalı beceriler kazanmak için önemli bir fırsattır.... [-]


İngiliz ve Amerikan çalışmalarında sanatın efendisi (eas)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Turin

Torino Üniversitesinde İngilizce ve Amerikan Çalışmaları alanında 2 yıllık yüksek lisans programı (Laurea Magistrale), interdisipliner ve karşılaştırmalı bir perspektifle analiz edilen, İngilizce ve Kuzey Amerika dil / dil bilimi, edebiyat ve kültür odaklı beşeri bilimler alanında lisansüstü bir programdır. [+]

Torino Üniversitesinde İngilizce ve Amerikan Çalışmaları alanında 2 yıllık yüksek lisans programı (Laurea magistrale), interdisipliner ve karşılaştırmalı bir perspektifle analiz edilen, İngilizce ve Kuzey Amerika dil / dil bilimi, edebiyat ve kültürleri odaklanan beşeri bilimler alanındaki yüksek lisans programını içermektedir.

Tamamen İngilizce olarak öğretilen program, İngilizce olarak profesyonel olarak meşhur mezunları hazırlar ve bu kültürleri şekillendiren tarihin yanısıra İngilizce, yani Kuzey Amerika ve postkolonyali gibi İngilizce edebiyatları ve kültürleri hakkında derinlemesine bilgi sahibi olurlar. .

Bu program, Lingue e Letterature Moderne (LM-37) lisansüstü programının ("laüre magistrale") bir parçasıdır.... [-]


MSc

Stokastik ve veri bilimlerinde master

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Turin

Yüksek Lisans Stochastics ve Data Science, olasılık, istatistik ve hesaplama yöntemleri ile modern bir eğitim gören öğrencileri hazırlamayı amaçlayan iki yıllık bir lisansüstü dersidir. [+]

Yüksek Lisans Stochastics ve Data Science, olasılık, istatistik ve hesaplama yöntemleri ile modern bir eğitim gören öğrencileri hazırlamayı amaçlayan iki yıllık bir lisansüstü dersidir.

Son zamanlarda ABD ve Avrupa'da başlayan Data Science'daki en iyi programlardan esinlenilerek hazırlanan bu ders, Torino Üniversitesi'nin üç Bölümünün uzmanlığını ve Olasılık, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri araştırma gruplarını bir araya getiriyor ve şu anda bu konudaki tek tekliftir Matematik alanında derece vermek için İtalya'da yazın.

Programın tamamı İngilizcedir ve öğrencilere Uygulamalı Matematik, Olasılık, İstatistik ve Makine Öğrenimi konularında sağlam bir bilgi birikimi sağlayacaktır. Bunlar günümüzde belirsizlik altında matematiksel modelleme yapmak ve alttaki yapıların derin bir matematiksel anlayışıyla karmaşık, yüksek boyutlu veri kümelerini analiz etmek için gerekli araçlardır. ... [-]


Yüksek Lisans

Ekonomi usta

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Turin

Danışmanlık firmaları, düzenleyici kurumlar, büyük imalat ve finans firmaları hem stratejik düşünceye hem de iş trendlerinin sağlıklı ölçülmesine dayalı bir eyleme güvenmektedir. Bu program ekonomi ve ileri kantitatif teknikleri konusunda eğitim birleştirir. ekonomik sistemlerin ve ekonomik politika, makroekonomik verilerin yorumlanması ve tahmin ve pazar yapılarının analizi çalışma programının temel konuları arasındadır. Mezunlar Laurea Magistrale diploması yapacak. [+]

Danışmanlık firmaları, düzenleyici kurumlar, büyük imalat ve finans firmaları hem stratejik düşünceye hem de iş trendlerinin sağlıklı ölçülmesine dayalı bir eyleme güvenmektedir. Bu program ekonomi ve ileri kantitatif teknikleri konusunda eğitim birleştirir. ekonomik sistemlerin ve ekonomik politika, makroekonomik verilerin yorumlanması ve tahmin ve pazar yapılarının analizi çalışma programının temel konuları arasındadır. Mezunlar Laurea Magistrale diploması yapacak.

İlk yıl Ekonomi için Nicel Yöntemler Mikro Ekonomik Analiz Makroekonomik Analiz Sermaye Piyasaları ve Yönetim Kurumsal Finansmanı Ekonometri Aşağıdakiler arasından seçilecek bir ders:Ekonomide Sayısal Yöntemler, Metodoloji ve İktisat Tarihi, Davranışsal ve Deneysel Ekonomi İkinci yıl Ekonomi için Kamu Hukuku Dört ders arasında seçilecekler:parasal ekonomi Çalışma Ekonomisi Büyüme ve gelişme Endüstriyel Ekonomi Uluslararası İktisat Kamu Ekonomisi ve Finans Oyun Teorisi Ekonomik Uygulamaları Politik iktisat Tasarruf ve Emeklilik Ekonomisi Seçmeli Dersler Nihai Tez Çalışması Çift Dereceli ... [-]

Hayvan bilimi uzmanı

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Turin

Hayvan Bilimi Yüksek Lisansı [+]

Sunulan müfredatlar:

Hayvancılık üretim zinciri ve ürün kalitesi (İtalyanca'da ders verilmektedir) Hayvan besleme ve yem güvenliği (İngilizce olarak konferans verilmektedir) Hayvancılık üretim zinciri ve ürün kalitesi

Hayvancılık üretim zincirindeki ve ürün kalitesindeki müfredatın eğitim / öğretim hedefleri, hayvancılık üretim zinciri uzmanlarının geliştirilmesini içerir; bu beceri, hayvan kökenli gıda üretimi ve hayvancılıkta sağlam bir arka plan ve anlama, üniversite sırasında edinilen bilgileri tamamlar Birinci derece. Mezunlar, uluslararası literatürü kullanabilecek ve bu ders sırasında edindikleri bilgi birikimi, hayvancılık alanında birçok yenilikçi konuya yer verecek. Lisansüstü öğrenciler, hayvancılık üretim süreçleri, hayvancılık üretiminin sürdürülebilir yönetimi, hayvansal genetik biyolojik çeşitlilik ve hayvansal orijinli ürünlerin kalitesiyle ilgili derin bilgi ve anlama becerileri kazanacaklardır.... [-]


Hücresel ve moleküler biyoloji master

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Turin

Yaşam Bilimleri ve Sistemleri Biyoloji Bölümü ve Biyolojik ve Klinik Bilimler Hücresel ve Moleküler Biyoloji alanında yüksek lisans derecesi (SPK) sunuyoruz. SPK iki yıllık tamamen İngilizce olarak öğretilir ve Molecular and Cellular Biology bir derinlemesine bilgi arayan BA mezunları için tasarlanmıştır (S1-S4) ikinci düzey derece (Biyoloji sınıfı) ve gelişmiş bu bilgiyi istismar yeteneği Böyle Biyotıp, Biyoteknoloji ve Nörobilim olarak Uygulamalı Biyoloji Bilimleri alanları. [+]

Yaşam Bilimleri ve Sistemleri Biyoloji Bölümü ve Biyolojik ve Klinik Bilimler Hücresel ve Moleküler Biyoloji alanında yüksek lisans derecesi (SPK) sunuyoruz. SPK iki yıllık tamamen İngilizce olarak öğretilir ve Molecular and Cellular Biology bir derinlemesine bilgi arayan BA mezunları için tasarlanmıştır (S1-S4) ikinci düzey derece (Biyoloji sınıfı) ve gelişmiş bu bilgiyi istismar yeteneği Böyle Biyotıp, Biyoteknoloji ve Nörobilim olarak Uygulamalı Biyoloji Bilimleri alanları.

Bu amaçla, SPK ortak bir bölüm ve özel müfredattan oluşur:

Biyomedikal, Biyomoleküler, Nörobiyolojik.

Ortak bir parçası (S1-S2), öğrenciler ileri Biyomoleküler ve Hücresel Biyoloji disiplinleri bir state-of-the-art bilgi kazanacaklardır. Belirli dersler şunlardır: Gelişmiş Hücresel Biyoloji ve Biyoteknoloji, İleri Moleküler Biyoloji, Hücre Fizyolojisi, Biyoinformatik, Moleküler Farmakoloji.... [-]


Işletme yüksek lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Turin

İşletme Yüksek Lisansı (LM 77, İtalyanca'da "Laurea Magistrale in Business Administration" olarak anılacaktır), İşletme Bölümü tarafından sunulan yeni 2 yıllık yüksek lisans dersidir. Busines & Management lisans derecesini ve Uluslararası Muhasebe lisans eğitim programını sunma konusundaki geçmiş tecrübelerinden dolayı, İşletme Bölümü İngilizce olarak gerçek bir Master kursu tasarlamaktadır ve böylece tamamen beş yıllık bir yol olan İngilizce sunumunu tamamlamaktadır. [+]

İşletme Yüksek Lisansı (LM 77, İtalyanca'da "Laurea Magistrale in Business Administration" olarak anılacaktır), İşletme Bölümü tarafından sunulan yeni 2 yıllık yüksek lisans dersidir. Busines & Management lisans derecesini ve Uluslararası Muhasebe lisans eğitim programını sunma konusundaki geçmiş tecrübelerinden dolayı, İşletme Bölümü İngilizce olarak gerçek bir Master kursu tasarlamaktadır ve böylece tamamen beş yıllık bir yol olan İngilizce sunumunu tamamlamaktadır.

Programımız öğrencilere işletme yönetimi alanında üst düzey bir eğitim sunmaktadır. İlk yıl öğretilen ana konular, öğrencilerin büyük, karmaşık ve çok uluslu şirketlerde iş fonksiyonlarını anlamalarını derinleştirir ve genişletir. Raporlama, Uluslararası hukuk ve vergilendirme, Kalite ve çevre yönetimi, İşletme organizasyonu, Uluslararası kurumsal finans ve Sermaye piyasalarının entegrasyonu, makroekonomik senaryonun Yorumlanması ve Değişimi ve yeniliği yönetmek ile birlikte temel ders olarak kabul edilir. İkinci sınıf öğrenciler, seçme derslerinden en çok ilgi ve yeteneklerine uygun olanları seçebilirler. Program, zorunlu bir staj ve nihai bir proje ile sonuçlanır. Proje çalışması, bir organizasyon içindeki derin temas tecrübesine dayanılarak, tüm öğrencilere akademik bilgilerini saha deneyimi ile artırmak için yeni bir fırsat sunmalıdır. ... [-]


Kantitatif finans ve sigorta usta

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Turin

Bu ders, bankaların ve iş dünyasının, finans şirketlerinin faaliyetlerinin, sigorta ve reasürans ve sosyal güvenlik sistemleri faaliyetleriyle yakınsamasını sağlar. Bu örgütler büyük ölçüde özdeş oldukça benzer değilken araçlar, teknikler ve modeller uygulayarak eğitimi aldı birbirlerine ilgili konularda, uğraşmak. [+]

Bu ders, bankaların ve iş dünyasının, finans şirketlerinin faaliyetlerinin, sigorta ve reasürans ve sosyal güvenlik sistemleri faaliyetleriyle yakınsamasını sağlar. Bu örgütler büyük ölçüde özdeş oldukça benzer değilken araçlar, teknikler ve modeller uygulayarak eğitimi aldı birbirlerine ilgili konularda, uğraşmak.

Elbette eğitim amacı, genel olarak, onlar düzenlenen tüm kurs olmak, mali ve sigorta ortamında hem uygun uygulama bulabilir ve bu araçlar, teknikler ve modeller ses hazırlanmasını ve bilgi vermektir İngilizce, İtalya'da ve neredeyse tüm dünyada hem.

Bugüne kadar tüm finans ve sigorta şirketlerinin mesleki ve ticari faaliyetleri için kurulumun hem varlıkların hem de yükümlülüklerin yönetimi ve belgelenmesi ile ilgilenmesi istendiğine inanılmaktadır. Bu çifte yeterlilik de faaliyetlerini ayırdığı Aktüerler Ulusal Sipariş, Tablo A, erişim için Devlet muayene hazırlanması için ders programında planlanan yanı sıra Chartered Financial Hesapları almak için CFA Institute programına erişmek için lütfen unutmayın kimlik bilgileri.... [-]


Malzeme bilimi master

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Turin

Malzeme Biliminde Yüksek Lisans, alanında modern gelişmelere vurgu yaparak, geniş bir materyal yelpazesinin kimyasal, fiziksel ve teknolojik davranışında sağlam bir topraklama sağlamayı amaçlamaktadır. Öğrenciler, mevcut kullanımdaki materyallerin özelliklerini anlamak için eğitilirler ve toplumun ve dünya pazarlarının ihtiyaçlarını (yani, ucuz, güvenli, geri dönüşümlü ve çevre üzerindeki asgari olumsuz etkileri) karşılayan yeni malzemeler yaratmak için özgün fikirler geliştirmeye teşvik eder. Ders, aşağıdaki disiplinlerarası alanlarda gelişmiş ve entegre teorik ve pratik eğitim sunar: malzeme yapılarının ve özelliklerinin karakterizasyonu ve modellenmesine özel dikkat verilerek, katıların kimyası ve fiziği, materyal üretimi, imalatı ve testi. Yüksek lisans için tüm dersler ve sınavlar İngilizce yapılır. [+]

Malzeme Biliminde Yüksek Lisans, alanında modern gelişmelere vurgu yaparak, geniş bir materyal yelpazesinin kimyasal, fiziksel ve teknolojik davranışında sağlam bir topraklama sağlamayı amaçlamaktadır. Öğrenciler, mevcut kullanımdaki materyallerin özelliklerini anlamak için eğitilirler ve toplumun ve dünya pazarlarının ihtiyaçlarını (yani, ucuz, güvenli, geri dönüşümlü ve çevre üzerindeki asgari olumsuz etkileri) karşılayan yeni malzemeler yaratmak için özgün fikirler geliştirmeye teşvik eder. Ders, aşağıdaki disiplinlerarası alanlarda gelişmiş ve entegre teorik ve pratik eğitim sunar: malzeme yapılarının ve özelliklerinin karakterizasyonu ve modellenmesine özel dikkat verilerek, katıların kimyası ve fiziği, materyal üretimi, imalatı ve testi. Yüksek lisans için tüm dersler ve sınavlar İngilizce yapılır.... [-]


Moleküler biyoteknoloji master

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Turin

Hem temel hem de uygulanan biyomedikal araştırmalar, modern disiplinlerarası yaklaşımlar için artan bir talebe sahiptir. Moleküler Biyoloji, Moleküler Görüntüleme ve İlaç Keşfi ve Biyoinformatik alanlarını birleştirerek, Torino Üniversitesi'ndeki Moleküler Biyoteknoloji Yüksek Lisans programı, bu zorlukları yenilikçi bir şekilde karşılamaktadır. Programın disiplinlerarası özelliği, öğrencilerin ilgi alanlarına göre uzmanlaşmalarını sağlar ve onları Yaşam Bilimleri dallarından birinde bilimsel bir kariyer için hazırlar. [+]

Hem temel hem de uygulanan biyomedikal araştırmalar, modern disiplinlerarası yaklaşımlar için artan bir talebe sahiptir. Moleküler Biyoloji, Moleküler Görüntüleme ve İlaç Keşfi ve Biyoinformatik alanlarını birleştirerek, Torino Üniversitesi'ndeki Moleküler Biyoteknoloji Yüksek Lisans programı, bu zorlukları yenilikçi bir şekilde karşılamaktadır. Programın disiplinlerarası özelliği, öğrencilerin ilgi alanlarına göre uzmanlaşmalarını sağlar ve onları Yaşam Bilimleri dallarından birinde bilimsel bir kariyer için hazırlar.

Bu programın odak noktası öğrencilerin çeşitli stajlar sırasında kazandıkları pratik deneyimdir. Öğrenciler, formasyon müfredatlarının çoğunu deneysel çalışmaya katarak, bilimsel yayınlara neden olabilecek bir araştırma laboratuvarında geçirirler. Torino Üniversitesi tarafından sunulan dersler ve seminerler formasyonun bir parçasıdır.... [-]


Uluslararası İşbirliği Alanında Yüksek Lisans ve Küresel Çalışmalar

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı October 2018 İtalya Turin

Uluslararası İşbirliği için Alan ve Küresel Çalışmalar Yüksek Lisans Derecesi dersi, uluslararası işbirliği ve alan çalışmaları alanını oluşturan çeşitli mesleklerde etkin bir şekilde çalışmak için gerekli becerileri sağlamayı amaçlamaktadır. [+]

Uluslararası İşbirliği için Alan ve Küresel Çalışmalar Yüksek Lisans Derecesi dersi, uluslararası işbirliği ve alan çalışmaları alanını oluşturan çeşitli mesleklerde etkin bir şekilde çalışmak için gerekli becerileri sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaçla, yüksek lisans programının müfredatı aşağıdakileri amaçlayan faaliyetleri içerir:

Uluslararası işbirliği ve siyaset alanlarında ileri bilgi edinme; Küresel süreçlere ve fenomenlere ek olarak, belirli coğrafi alanların politik, ekonomik ve sosyal örgütlenmesinin yanı sıra bunları birbirinden ayıran tüzel, tarihsel ve antropolojik boyutlar;toplumsal cinsiyet, ekonomik, bölgesel, çevresel ve kültürel dönüşümlerin, cinsiyet boyutlarında da yorumlanması;uluslararası işbirliği projelerinin hazırlanması ve sonuçların değerlendirilmesi.... [-]

İletişim

Adres Via Verdi, 8
10124 Turin, Piedmont, İtalya
web sitesi https://en.unito.it/
Telefon +39 011 6706111