University College Of The Caribbean

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Genel bakış

Karayip University College Diploması, Önlisans, Lisans ve Yüksek Lisans eğitim düzeylerinde özel bekletilen University College sunan dersleridir. Odak Bizim temel alanlarda İş Araştırmaları, Bilgi Teknolojileri ve Hukuk bulunmaktadır.

tarih

2002 yılında, Yönetim Bilimleri Enstitüsü (IMS - est Est - Ocak 1992), Yönetim ve Üretim Enstitüsü, (IMP edinilmiş Ocak 1976) Jamaika büyük özel yükseköğretim konsorsiyum oluşturmak için. Birleşme yarattı Karayip University College (UCC). UCC 2004 yılında ana kurum haline gelmiştir. Florida Uluslararası Üniversitesi (Mali İstihbarat Birimi), Florida Üniversitesi (UF) ve Florida State University (ESB) ile ortaklaşa yeni bir işletme daha sonra Jamaika yeni iş, bilgi teknolojisi ve mühendislik eğitim programlarının bir dizi başlatmak için büyük bir girişim başlattı hangi Haziran 2005'te başladı. 2008 yılının Mayıs ayında, UCC Londra Üniversitesi ile ortaklaşa Hukuk Diploması sunmak için izin verildi. Bugün, Kanunlar Londra'nın Lisans Üniversitesi, Bankacılık ve Finans Bilim Lisans Bankacılık ve Finans Bilim Lisans de UCC sunulan / teslim edilir.

UCC'nin temel amacı ortaokul mezunları ve giriş için üçüncül eğitim bazı derecesi ile orta düzey profesyoneller, ya da iş veya sanayi yukarı doğru hareketlilik için daha hazırlıklı üzerinde duruluyor. Kurulduğu (UCC / IMS / IMP) bu yana, yaklaşık 65.000 kişi başarıyla çeşitli programlarından mezun olmuştur. Şu anda, örgütün, tüm yukarıda belirtilen programları desteklemek için bir yıllık yarı zamanlı ve yaklaşık 4.000 tam zamanlı öğrenci nüfusu (başlıca çalışan profesyoneller) ve 192 sırasıyla 250 yüksek nitelikli ve deneyimli idari ve akademik kadroya sahiptir.

Kayıt

Karayip University College tescil ve tanınan ve programları birkaç Jamaika Üniversite Konseyi (UCJ), Jamaika yüksek öğrenim için resmi akreditasyon kuruluşu tarafından akredite edilmiştir ve üniversitelerin, Commonwealth ve OAS konsorsiyumlar bir üyesi olan eğitim Amerikan Konseyi (ACE) ve Üniversite Başkanları Uluslararası Birliği (IAUP).

İş Modeli

UCC Eski Hope Road ve Oxford Terrace Kingston yerleri ve Montego Bay, Mandeville, Ocho Rios, Savanna-la-Mar ve Mayıs Kalem noktada beş bölgesel kampüslerinde uydu kampüsü ile 17 Worthington Avenue merkezi. UCC özellikle Antigua & Barbuda, St Vincent ve Grenadinler, Grenada, Dominik ve Turks & Caicos, kendi online programlarının teslim yoluyla Doğu Karayip bölgesi içine genişleme başladı.

UCC, iştiraki vasıtasıyla, IMS, öncelikle (yani lisans ve lisansüstü sadece) iki ana yurtdışı ortakları, Florida International University tarafından sunulan yüksek öğretim hizmetlerinin ve programların ithalat ve ihracat için Karayipler'de bölgesel bir merkez olarak kurulmuştur Londra Üniversitesi. IMP ile UCC yerel Jamaika pazar için yerel, yerli profesyonel sertifika, ön lisans ve lisans derece geliştirme ve teslimat için sorumlu kurumdur.

yönetim

UCC Dr Başkanlığı altında faaliyet Winston Adams ve CEO'su, Bayan Geraldine Adams ve bir Başkan Yardımcısı ve disiplinlerden çeşitli nitelikli doktora derecesine sahip profesyoneller dahil Başkan Yardımcısı, Yönetim ve Yöneticileri, bir ekip tarafından yönetilmektedir. UCC da kurum optimum öğrenci ve paydaş sonuçlar sağlamak amacıyla büyüdükçe çıktılarının kalitesi geliştirilmiş olmasını sağlamak için istihdam ve sürekli hedeflere göre yönetim sistemi geliştirir.

Rekabet avantajı

University College kavramı sıkıca esneklik, mesleki standartlar ve iş yeri maruz dayalı bir eğitim felsefesi yatmaktadır. UCC programları ve seviyeleri geniş çeşitliliği, giriş yeterlilik esnekliği ile ayırt edilir, mesleki uygulama, mezunların farklı yetki karşı benchmarked açıkça tanımlanmış çıkış standartları; alaka, adil erişim, finansal canlılığı, öğretim üyeleri, personel ve programların çeşitliliği , yüksek kaliteli yerel ve yurtdışı programları, uluslararası ortaklık düzenlemeleri ve örnek yönetişim.

Üniversite Koleji olarak statüsünde, UCC, bakalorya ve yurtdışı ortakları adına sunulan master programları eşit derecede ilgili barut tarafından tamamlanmaktadır titiz ve zamanında yerli bakalorya derecesi ve diploma programları bir seçim ile öğrenciler her iki sistemin en iyi avantajları tanıyor Florida Uluslararası Üniversitesi ve Londra Üniversitesi.

UCC ayrıca muhit A içinde bulunur Karayip Vakfı University College Bu UCC'nin öğrencilere burs ve yönetmek için sorumluluğu ile tahsil edilir. Bunu yaparken Jamaika genelinde öğrenciler için yüksek öğrenim fırsatları maksimize, burs geniş bir yelpazede sunuyor.

UCC Vakıf ayrıca kendi imkanları yükseltmek ve programı teklifleri genişletmek için burs programları değil, aynı zamanda faaliyetlerini değil, sadece desteklemek UCC'nin için bağış toplama faaliyetleri üstlenen ile tahsil edilir. UCC Vakfı (ABD) Incorporated 502 c 3 kamu sadaka gibi, Florida eyaletinde kayıtlı.

Pazar Büyüklüğü ve Açıklama

UCC çekirdek öğrenci nüfusunun sanayi geniş bir dizi çekilir. Genellikle üst düzey büro denetim ve yönetim kademelerinde istihdam ve main de 30'lu ve 40'lı yaşlarında. Yeni Kingston Worthington Caddesi Kampüsünde tam zamanlı programları sunan içine genişleme ile, UCC şimdi de büyük ölçüde onların geç gençler erken ve orta yirmili için esas yaşları kurumsal alanda, gelen son lise mezunlarının ihtiyaçlarına hitap etmektedir.

2012 yılının ortalarında, UCC Üniversitesi'nin uluslararasılaşma girişimine önemli destek sunacak bir Uluslararası Ofisi kuruldu. Bu girişim UCC topluma kendi bilgi katkıda ama aynı zamanda UCC akademik müfredat yoluyla Jamaikalı kültürünü yaşayacaksınız değil sadece dünyanın her yerinden öğrenci çeken, diğer şeyler arasında içerir.

Konumlar

Kingston

Address
University College of the Caribbean,
17 Worthington Avenue

Kingston, Andrew Parish, Jamaika

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin