Ritsumeikan Asia Pacific University (APU)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

100 yılı aşan bir gelenek ve tarihle Ritsumeikan Academy, APU'yu Nisan 2000'de Japonya'nın ilk uluslararası üniversitesi olarak açtı. Yüksek lisans okullarımız, öğrencileri, benzersiz çok kültürlü bir ortamda İngilizce tabanlı tamamen müfredata davet ediyor. APU'daki Enstitüler, Asya Pasifik çalışmalarına odaklanırken, Asya tarzı toplumların ve çevrelerin karşılaştığı karmaşık sorunları ele alan çalışma seçeneklerinin yanı sıra yönetimi de Japonya'nın iş stiline ve dinamik dünyaya odaklanarak gerçekleştirmektedir. Uluslararası iş. APU Enstitüsü, Japon Eğitim, Kültür, Spor, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı'nın (MEXT) tamamen akredite olmuşlardır.

Dünya standartlarında eğitim

APU'nun lisansüstü programları, "Ortak Japonya / Dünya Bankası Lisansüstü Burs Programı" ve "Asya Kalkınma Bankası-Japonya Burs Programı" da dahil olmak üzere, son yıllarda seçkin bazı prestijli burs programlarına seçildi. Yüksek lisans öğrencilerine sponsorluk yapan diğer bazı kuruluşlar arasında Endonezya Maliye Bakanlığı, Japon şirketleri, yerel yönetim organları ve Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (JICA) yer alıyor.

Gerçekten Uluslararası Bir Çevre

Kampus, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ve fakültüyü çeken, dünyaya eşsiz bir kapıdır. Japon öğretim üyelerimiz ayrıca bize çeşitli uluslararası kariyerler ve akademik deneyimlerle gelirler. Bu son derece zengin dil ve kültür karışımı APU'ya Japonya'nın "küresel köyü" olma ününü kazandırdı.

Japon Deneyimi

Yüksek lisans dersleri tamamen İngilizce olarak yürütülürken, Japonca'nın önceden bilgisi olmamalıdır. Bununla birlikte, Japonca öğrenmek için yoğun bir ilgiyle karşılananlar için, başlangıç ​​seviyesindeki dersler, lisansüstü öğrencilere ek bir ücret ödemeden özel olarak düzenlenmektedir. Öğrenciler, Japonya kültürüne dalmış yeni dil becerilerini günlük olarak kullanabilirler.

Uluslararası Akreditasyon

- Ağustos 2016 itibarıyla - Ritsumeikan Asia Pacific University, AACSB International'ın Akredite Üyesidir - Advance Collegiate Schools of Business ( http://AACSB.edu/ ) Ritsumeikan Asia Pacific Üniversitesi, Japonya'da sadece üç kurumdan biridir. bu akreditasyon. Bu kurumların dışında hem İngilizce hem de Japonca'da bir lisans işletme müfredatı sunan tek kurumuz ve Japonya'da AACSB tarafından akredite edilmiş İngilizce dil MBA programına sahibiz.

Konumlar

Beppu

Ritsumeikan Asia Pacific University

Address
1-1 Jumonjibaru, Beppu, Oita
874-8577 Beppu, Prefectureita Bölgesi, Japonya
Telefon
+81-977-78-1119

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin