International University of Japan

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

genel bakış

International University of Japan 1982'de kurulduğunda, misyonu geleceğin liderlerini yüksek düzeydeki uzmanlık kuramsal ve pratik bilgiyle geliştirmenin yanı sıra, dünyanın çeşitli kültürlerine karşı anlayış ve empati kurmalarını ve dünyaya katkıda bulunma yeteneklerini geliştirmelerini sağlamaktı. toplum.

Geçen 35 yılda, yaklaşık 130 ülkeden 4.300'den fazla küresel lider Uluslararası İlişkiler ve Uluslararası Yönetim Enstitülerimizden gelmiştir. Kampüsümüzde, dünyada eşsiz, eşsiz ve küresel bir entelektüel topluluk oluşturduk. 50 ülkeden yaklaşık 300 öğrenci yurtlarda yaşamaktadır, fakülte ile birlikte çalışmaktadır.

Buna ek olarak, bilgi toplumuna uyum sağlamak için zengin bir eğitim altyapısı geliştirdik ve bir bilgi toplumu araştırmasına liderlik eden "Chigyo" yı vurgulayan Merkezi Global Communications (GLOCOM) ile güçlü bir ilişki kurduk. bilgi çalışması.

IUJ , Japonya'nın kırsal sakin kesiminde yer alan, dünyanın her yerinden gelen genç erkek ve kadınlar için birbirinden ve yetenekli ve çeşitli uluslararası öğretim üyelerinden bir araya gelmek ve öğrenmek için ideal bir yerdir. Uluslararası İlişkiler Enstitüsü (GSIR) ve Uluslararası Yönetim Enstitüsü (GSIM), IUJ öğrencileri için en son bilgileri ve iletişim teknolojilerini kullanarak politika bilimlerini ve alan çalışmalarını anlamalarını derinleştirmek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Üstün donanımlı kampüsümüz, muhteşem Matsushita Kütüphanesi ve Bilgi Merkezi (MLIC) ile öğrencilerin hızla değişen küresel ve teknolojik çağa ayak uydurmalarını sağlıyor. İngilizce eğitim dili iken, IUJ Japonca dil kurslarının çeşitli düzeyleri sunulmaktadır. Bu sayede Japonca'da yeterliliklerini geliştirmek isteyen veya Japonca bilgisinin önemli olduğu profesyonel bir kariyer yapmak isteyenler bunu yapabilir. Aynı zamanda, Japonca dil kursları, denizaşırı öğrencilerin Japon kültürünü daha iyi anlamalarına yardımcı olacak ve günlük kültürler arası iletişim ve değişimlerinde yardımcı olacaktır.

Küresel iş ve kamu kuruluşlarında profesyonel kariyer yapmak isteyenler, sadece MBA veya MA dereceleri ile değil, aynı zamanda hayatınız boyunca faydalı bir büyük varlık olacak dünya çapında kişisel ve profesyonel bir ağ ile IUJ bırakacaktır.

GSIM AACSB * Uluslararası Akreditasyon Kazandı

Uluslararası Yönetim Bilimleri Enstitüsü (GSIM) 20 Şubat 2018'den itibaren IUJ , işletme okullarının kalite güvencesi konusunda dünyanın önde gelen otoritesi olan AACSB International'dan akreditasyon elde etti. Lütfen AACSB Genel duyurusu, AACSB'ın Haber Odası ve AACSB tarafından bölgemiz genelinde 100 civarında gazeteciye gönderilen Bölgesel duyuruyu inceleyiniz. IUJ , Japonya'da bugüne kadarki dört AACSB akredite edilmiş üniversiteden biri ve yüksek lisans programları sunan Japonya'daki ilk akredite edilmiş İngilizce ortaokul üniversitesi olmuştur.

GSIM hakkında

Küresel iş ve sosyal liderlik için bilge bireyler yetiştirme görevi ile, GSIM 1988 yılında ABD'de Dartmouth College'da Amos Tuck School of Business'ın rehberliğinde ve işbirliğinde kurulmuştur. GSIM, Japonya'daki ilk ABD stili işletme okulu ve Japonya'daki derslerini sadece İngilizce olarak öğreten ilk MBA programıydı. O zamandan beri GSIM, 120'den fazla ülke ve bölgeye yayılmış uluslararası bir mezun ağı oluşturdu ve kampüsünü dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerden oluşan çokuluslu, çok kültürlü, çok etnik bir çevreye dönüştürdü. GSIM, dünyaca tanınan bir işletme okulu haline geldi ve dünyanın en iyi 100 işletme okulundan (The Economist Intelligence Unit) seçildi.* AACSB Hakkında

1916 yılında kurulan ve merkezi Tampa, Florida, ABD'de, AACSB International (İşletme Fakültelerini İleri Seviye Derneği), iş okulları için eğitimcileri, öğrencileri ve işletmeleri bir araya getirerek gelecek nesil büyük liderleri oluşturmak için en uzun süredir hizmet veren küresel akredite kuruluştur. . AACSB International, dünyanın en büyük işletme eğitimi ittifakıdır.

AACSB akreditasyonu, işletme okulları için en yüksek düzeyde akreditasyon, işletme eğitiminde “mükemmelliğin ayırt edici özelliği” ve en yüksek kalite standartlarıyla eşanlamlı olarak kabul edilmektedir. AACSB Akreditasyonu, dünyadaki iş okullarının yüzde 5'inden daha az bir oranda kazanılmıştır.

AACSB hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.aacsb adresini ziyaret edin.

Konumlar

Niigata

Address
International University of Japan
777 Kokusai-cho, Minami Uonuma-shi

949-7277 Niigata, Niigata Eyaleti, Japonya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

AACSB Accredited