Unicaf University (ZM)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Unicaf Üniversitesi, uluslararası eğitimin en iyi unsurlarını birleştiren ve yüksek kalitede akademik nitelikler sunan pan-Afrika bağımsız, tanınmış bir üniversitedir .

Üniversite, Zambiya, Malavi ve Zimbabve'de son teknoloji kampüsler kurdu ve çok geçmeden diğer birçok Afrika ülkesinde ek kampüsler açma sürecindedir. Unicaf Üniversitesi kampüslerine ek olarak, öğrenciler Afrika'daki Unicaf öğrenme merkezlerinin modern tesislerini de kullanabilirler.

Unicaf Üniversitesi Malavi, Zambiya ve Zimbabve'de lisanslı üniversite ve aynı zamanda Kenya öğrenci almak için onaylanmıştır. Unicaf Üniversitesi, Birleşmiş Milletler Akademik Etki'nin (UNAI) ve Güney Afrika Bölgesel Üniversiteler Birliği'nin (SARUA) bir üyesidir . Zambiya ve Malawi'deki Unicaf Üniversitesi kampüsleri de Bağımsız Yüksek Öğrenim Sağlayıcısı olarak İngiliz Bağımsız İleri ve Yüksek Öğrenim Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir.

Unicaf Üniversitesi, elverişli bir akademik ortamda öğretim , öğrenci başarısı ve memnuniyetinde mükemmelliğe sahiptir . Üniversite, Sahra-altı Afrika'da öğretim, öğrenim ve araştırmaya yaptığı olağanüstü katkılarından ötürü önde gelen üçüncül kurum olmayı hedeflemektedir.

Unicaf Üniversitesi, öğrencilere, yalnızca çevrimiçi teslimat yoluyla veya kampüs çalışması yoluyla, öğrenci sosyal kulüplerine ve etkinliklerine geleneksel yüz yüze öğretim ile aktif katılımı dijital öğrenme araçlarıyla birleştirerek, düşük maliyetle yüksek kalitede nitelikler kazanma fırsatı sunar. modern öğrenen.

Unicaf Üniversitesi, sürdürülebilir kalkınmayı anlayan ve destekleyen sorumlu vatandaşlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır . Üniversite, doktora araştırmasının ürettiği yeni bilgileri, 'yeşil girişimleri', (kağıt, plastik ve alüminyumun geri dönüşümü, ağaçların düzenli ekimi) aracılığıyla, öğrencilere açık olan seçkin konuşmacıların dersleriyle hizmet ettiği topluluklara geri vermeyi amaçlamaktadır. lise mezunları ve çalışan yetişkinler için ücretsiz bilgisayar dersleri, temel mesleki beceriler üzerine ücretsiz atölye çalışmaları, hastane ve okullara bağışlar yoluyla ve önemli sosyal nedenlerin desteklenmesi yoluyla kamuya açıktır.

Unicaf Üniversitesi, Yönetim, Ekonomi ve İşletme, Psikoloji, Öğretim, Hukuk, Muhasebe ve Finans, İngiliz Edebiyatı, Bilgisayar Bilimi, Web Tasarımı ve Geliştirme ve çeşitli konularda lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerini tamamen çevrimiçi ve kampüste sunmaktadır. çeşitli endüstriler ve sektörler için özel MBA programları .

Ortaklıklar

Unicaf şu anda Suffolk Üniversitesi (İngiltere) , Liverpool John Moores Üniversitesi (İngiltere ), Güney Galler Üniversitesi (İngiltere), California Üniversitesi, ABD'deki Riverside Extension ve Afrika'daki çok kampüslü Unicaf Üniversitesi ile ortaktır . Başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, öğrenciler kampüs içi öğrencilere sunulan dereceye özdeş olan ilgili ödüllendirme organı tarafından alırlar. Mezunlar ayrıca ev kampüsündeki mezuniyet törenine de katılabilirler (uygulanabilecek vize kısıtlamalarına tabidir).

Konumlar

Larnaka

Address
UNICAF Building 52 Famagusta Avenue

6019 Larnaka, Larnaka, Kıbrıs Cumhuriyeti

New York

Address
1745 Broadway
10019 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Atina

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Atina, Merkez Atina, Yunanistan

Bükreş

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bükreş, Bükreş, Romanya

Londra

Address
Kemp House, 152 City Road

EC1V 2NX Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Kahire

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Kahire, Kahire Valiliği, Mısır

Akra

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Akra, Büyük Accra Bölgesi, Gana

Lilongwe

Address
Unit 1 Shopers Mall (Opposite Fame & Shoprite), Area 4, Plot 67

Lilongwe, Merkezi Bölge, Malavi

Louis Limanı

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Louis Limanı, Port Louis Bölgesi, Mauritius

Nairobi

Address
West Park Suites,
7th Floor, Ojijo Road,
opp. Parklands Police Station

Nairobi, Nairobi İlçesi, Kenya

Lagos

Address
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagos, Lagos, Nijerya

Mogadişu

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadişu, Banaadir, Somali

Lusaka

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, Lusaka Bölgesi, Zambiya

Irbid

Address
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, Irbid Valiliği, Ürdün

Kıbrıs Online

Address
Kıbrıs Online, Kıbrıs Cumhuriyeti