Resmi açıklamayı okuyun

Alberta Üniversitesi 1908 kurulmuştur. Geçtiğimiz yüzyılda, UofA önde gelen bir araştırma, yoğun Üniversitesi Kanada'da en Üniversiteler biri olarak dünya çapında en iyi 100 Üniversiteler arasında kendisi kurmuştur!

UofA of Business Alberta Okulu Ticaret, Yüksek Lisans, Doktora ve Yönetici Eğitim programlarının Lisans sunan Kanada'nın önde gelen işletme okullarından biridir.

Alberta MBA 20 aylık tam zamanlı bir programdır. Küçük sınıflar sayesinde, Alberta MBA ayrıca programın öğretim üyeleri tarafından geliştirilmiştir kişiselleştirilmiş ve yüksek kaliteli bir deneyim, eğitim ve diğer mükemmellik ödülleri çoğu kazananlar sağlar.

İşbirlikçi 80 tam zamanlı öğrenciler her yıl Alberta MBA katılmadan ile, sınıf arkadaşlarının her biri ile güçlü bir ilişki kurmak mümkün. Öğrenme bir takım tabanlı yaklaşım, farklı geçmişlerden gelen akranlarıyla öğrenmek elde ederken takım ve liderlik becerilerini geliştirmelerine olanak sağlamaktadır.

Esnek Alberta MBA önemli iş temel dersler ve seçmeli dersler bir karışımını tamamlamak için tüm öğrencilerin gerektirir. 9 seçmeli dersler sayesinde, kendi çıkarları için en uygun dersler karışımı ile derecenizi terzi ya da resmi uzmanlık birini tamamlamak edebiliyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Alberta School of Business