Briercrest College & Seminary

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Briercrest College and Seminary, öğrencileri Tanrı'nın krallığını aramaya, Kutsal Yazılar tarafından derinlemesine şekillendirilmeye ve hizmet yaşamları için ruhsal ve entelektüel olarak şekillenmeye çağıran titiz bir öğrenme topluluğudur. Briercrest College and Seminary, Briercrest Christian Academy'yi de işletmektedir.

Görevimiz

70 yılı aşkın süredir liderler hazırlıyoruz. Hizmetimiz, Tanrı Sözüne değer veren ve Mukaddes Kitap eğitimi vermek isteyen bir inananlar topluluğundan doğdu. Bu taahhüt, ne yaptığımızın ve neden var olduğumuzun merkezinde kalır. Amacımız, öğrencileri İsa Mesih'in tamamen sadık takipçileri olmaya çağırmaktır ve bu hedefe ulaşma yaklaşımımız eğitim ortamında giderek benzersiz hale gelmektedir. "... Tanrımızın Sözü sonsuza kadar kalacak." İşaya 40: 8

Kampüsümüz

Ruhani yansıma için ideal olan birbirine sıkı sıkıya bağlı bir toplulukta bulunuyoruz, ancak Kanada'daki en kapsamlı şekilde geliştirilmiş Hristiyan eğitim kampüslerinden birini sunuyor. Merkez parçası, 2.400 koltuklu Hildebrand Şapeli; ildeki en büyük kilise oditoryumu. Tesisler arasında 25.000 metrekarelik bir kütüphane, dokuz öğrenci yurdu, bir otel, yakın zamanda yenilenmiş yemek salonu, çift kortlu spor salonu, buz pateni pisti, çok sayıda spor sahası, Subway restoranı ve iki kahve dükkanı bulunmaktadır.

Konumlar

Caronport

Address
College Drive,510
S0H 0S0 Caronport, Saskatchewan, Kanada

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin