Executive Hotel Management College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

EHMC anda, Atölyeler, Staj, Sınıf Eğitimi ve Sanayi Etkinlikler yoluyla Eğitim mevcut ve yeni Ağırlama Profesyonelleri konusunda uzmanım.

Executive Otelcilik Yüksekokulu yüksek düzeyde eğitim ve İcra Dairesine doğrudan yolunun gerçekten eşsiz birleşimini sunuyor. Son 35 yıldır sektörde tecrübemiz başka hiçbir üniversite sağlayabilir önde gelen otel ve restoran şirketler içinde ilişkiler ve temas sağladı. Biz ödenen staj ve practicums içine bizim öğrenci yerleştirmek biz üst düzey yöneticileri olarak çalışan hayallerini gerçekleştirmek için şanslarını en üst düzeye çıkarmak, böylece biz şahsen ev sahibi kuruluşların sahipleri ve yöneticileri ile öğrencilerimizin her kariyer hedeflerini tartışmak.

EHMC ana şirket Kanada, ABD ve Avrupa'da önde gelen otellerden eğitim ve yüksek kaliteli otel yönetim sistemleri sağlayan, 1979 yılından bu yana otelcilik iş olmuştur. EHMC kurucusu Ken Honborg, Kanada'da kadar ve gelecek otelciler eğitimde önemli bir boşluk olduğunu fark etti. Çok fazla Okullar ve Üniversiteler teorisine dayalı eğitim ile mezun sağlayan edildi, onlar işgücü girdiğinde, Genel Müdürleri ve sahipleri mezunlarının çoğunluğu kabul edilebilir bir düzeyde gerçekleştirmek olamayacağını bulmak için şaşırdık.

EHMC mezunlarımızın sektöründe gerekli beklenen düzeyde gerçekleştirebilirsiniz garanti etmek için birçok önde gelen otel ve restoran şirketleri ile güçlü ortaklıklar ve ilişkiler sağladı. Biz onların ağlarını genişletmek ve mezun olduklarında, hemen liderlik rolleri almak için onların beceri ve deneyime sahip eminiz ki onların özgeçmişlerini oluşturmak.

Sayın Honborg katıldı Fairmont Hotels & Resorts Yönetim hazırlık programına benzer, EHMC iyi bir World Class otel veya restoran Genel Müdürü olma hayallerini gerçekleştirmek için öğrencileri hazırlamak için endüstri standardı AHLA tabanlı eğitim ile gerçek dünya pratik deneyimini birleştirir.

EHMC eğitim Top 10 Neden

İyi Yönetici Seviye Ağırlama Kuzey Amerika'da Yönetim Koleji Sadece AHLA Koleji Binbaşı Otel Zinciri ile Bağlaç faaliyet Onaylı EHMC en Exclusive AHLA Çift Diploma Programı - 1 Yıl 2 Diploma kazanın Bizim Öğrenci Çalışmaları Daldırmanın ile Teorisi ve Pratik Uygulama birleştirin edebiliyoruz Ay, 6 - ay - 1 - Yıl & 2 - Yıl Seçenekleri 3 Programı Esneklik Küçük sınıflar ve Deneyimli Fakültesi & Kurmay Bireysel Dikkat Yurtiçi ve Uluslararası Öğrenciler için Burs, Burs ve Finansman Seçenekleri Aşkın tutkulu Ders kombine Ağırlama Deneyimi birçok Vancouver Kalp bulunan A World Class Kampüsü Yönetim Düzeyi, Multi-bölüm, Uygulaması ve Staj

Konumlar

Vancouver

EHMC - Executive Hotel Management College

Address
1311 Howe St
V6Z1W2 Vancouver, Britanya Kolumbiyası, Kanada
Telefon
+1 604-428-3462

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: