Fanshawe College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Fanshawe College , Londra, Ontario, Kanada'da bulunan ve kamu tarafından finanse edilen büyük bir Fanshawe College - Toronto ve Niagara Şelaleleri'ne yaklaşık iki saatlik mesafededir. 97 farklı ülkeden 6.000'den fazla uluslararası öğrenci de dahil olmak üzere 21.000 tam zamanlı öğrenci bulunmaktadır.109858_109779_T-Building_01_06_017_Panorama1.jpg

Londra, Ontario, Kanada

Londra şehri, büyükşehir bölgesinde yaklaşık 400.000 ve 500.000'in üzerinde bir nüfusa sahiptir. Fanshawe College ve Western Üniversitesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. Londra muhteşem sanatlara, pazarlara, tiyatrolara ve gece hayatına sahiptir. 200'den fazla parka ve dünyanın en büyük tatlı su gölleriyle çevrili bir bölgede bulunan “Orman Şehri” olarak bilinir. Londra uluslararası bir havaalanına sahiptir ve ayrıca araba, Greyhound Otobüs veya VIA treni ile de ulaşılabilir.

Programlar

Fanshawe, iki yıllık diploma ve üç yıllık ileri diplomalardan mezuniyet sonrası programlara (bir yıl) ve lisans derecelerine (dört yıl) kadar değişen 200'den fazla akademik program sunmaktadır.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

Kabul şartları

Burada Kabul Koşullarımıza bir göz atın: href = "https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students109859_109778_M-Building_01_06_017-92.jpg

EAP - Akademik Amaçlı İngilizce

Önce İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için, Fanshawe bir EAP programı sunmaktadır (Akademik Amaçlı İngilizce). EAP programında, bir seferde sekiz hafta süren on seviye vardır. Ücretsiz bir uygulama testi mevcuttur, böylece öğrenciler hangi seviyenin en anlamlı olduğunu tahmin edebilirler.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

Fanshawe Grads iş ilanları

En son KPI (Temel Performans Göstergeleri) anket sonuçlarına göre, Fanshawe'nin% 87,6'lık lisansüstü istihdam oranı il ortalamasını yüzde 2'yi aşıyor. Mezuniyetten altı ay sonra araştırıldığında, Fanshawe mezunlarının% 80.2'si üniversite eğitiminden memnun olduğunu bildirdi - ve işverenlerin% 94.2'si Fanshawe mezunlarının yeteneklerinden ve katkılarından memnun.

Fanshawe Cares

Fanshawe, tüm yeni uluslararası öğrenciler için Fanshawe Cares adlı bir Varış Hizmetleri paketi sunar. Fanshawe Cares şunları içerir:

  • Öğrenci elçileri tarafından yürütülen Havaalanı Selamlama Hizmeti;
  • Toronto’daki Pearson Havaalanı’ndan Londra’ya, Ontario’ya;
  • İki gece konaklama (gerekirse);
  • (Gerekirse) yaşayacak bir yer bulma ve bir banka hesabı açma konusunda yardım.

Ayrıca, Fanshawe Cares programının bir parçası olarak Uluslararası Merkez, sizi her bir dönemde Kolej ve hizmetleri ile tanıştırmak ve diğer uluslararası öğrencilerle bağlantı kurmak için bir Hoş Geldiniz Oturumu'na ev sahipliği yapar.109860_109777_Gates_01_06_017-61.jpg

Burslar

Fanshawe her yıl 5 milyon dolar burs, ödül ve burs veriyor. Giriş bursları gibi sadece uluslararası öğrenciler için fırsatlar var.

href = "https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-awards

Ekstralar

Londra Oxford Street kampüsündeki tüm tam zamanlı öğrenciler, tam zamanlı LTC otobüs bileti, Öğrenci Sağlıklı Yaşam Merkezi üyeliği ve Morcare aracılığıyla sağlık ve diş sağlığı hizmetlerinden yararlanır. Fanshawe'de birçok kulüp ve spor takımı var - oyuncular ve hayranlar için!

Konumlar

Londra

Address
London Campus
1001 Fanshawe College Blvd.
London, ON N5Y 5R6
Canada

Londra, Ontario, Kanada

Simcoe

Address
Simcoe/Norfolk Regional Campus
634 Ireland Road
Simcoe, ON N3Y 4K8
Canada

Simcoe, Ontario, Kanada

Saint Thomas

Address
St. Thomas/Elgin Regional Campus
120 Bill Martyn Parkway
St. Thomas, ON N5R 6A7
Canada

Saint Thomas, Ontario, Kanada

Woodstock

Address
Woodstock/Oxford Regional Campus
369 Finkle Street
Woodstock, ON N4V 1A3
Canada

Woodstock, Ontario, Kanada

Clinton

Address
169 Beech Street
N0M 1L0 Clinton, Ontario, Kanada

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin