Humber College Institute of Technology & Advanced Learning

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Humber, Üyesi Politekniklere Kanada, Öğretme ve öğrenme mükemmelliği ile öğrenci başarısına adamıştır. Humber'nin kariyer odaklı kimlik geniş yelpazesi şunlardır: lisans dereceleri, diplomalar, sertifikalar ve lisansüstü sertifika. Biz de çıraklık eğitimi sunuyoruz. 160 tam zamanlı programları ve 200 sürekli eğitimler programları, seçim ile Humber 27.000 tam zamanlı ve 56.000 part-time öğrenci sürekli öğrenme için birçok fırsat erişebilirsiniz.

Vizyon

Politeknik eğitim Liderlik

Humber Misyon

Humber geniş çok yetenekli, eğitimli geliştirir ve uyarlanabilir vatandaşlar ölçüde ulusal ve küresel, yerel olarak hizmet toplumlara katkıda kariyerlerinde başarılı olmak için.

Değerler

Öğrenci Merkezli - bizim en öncelikli olarak öğrencilerimizin mevcut ve gelecekteki başarı tutun. Mükemmellik - Biz üstün hizmet, akademik programlar ve öğretim taahhüt ediyoruz. Yenilik - Biz tahmin ve bizim yerel, ulusal ve küresel toplulukların değişen ihtiyaçlarını karşılamak için ortaya çıkan eğilimlere yanıt. Saygı - Biz en yüksek etik standartları yüksek tutmaya ve teyit ve bizim farklı topluluğun her bir üyesinin hakkını, haysiyetini ve bütünlüğünü korumak. İçerme - Biz çeşitlilik başarımızın temel olarak tanınan bir çalışma ve öğrenme ortamı yetiştirmek. Sürdürülebilirlik - Bizim kararların, sosyal, ekolojik ve ekonomik etkileri kucaklayan bizim kolektif geleceğimizi korumak.

Konumlar

Toronto

Address
Humber College Institute of Technology & Advanced Learning
205 Humber College Blvd

M9W 5L7 Toronto, Ontario, Kanada

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin