NYIT - Vancouver

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Cybersecurity, Enerji Yönetimi veya Öğretim Teknolojisinde MBA veya Master of Science'ı canlı Vancouver'dan daha iyi nereden bulabilirim? Şehir merkezindeki tüm kamu olanaklarına yakın konumdaki kampüsümüz, inovasyon, teknoloji ve sürdürülebilirlik alanlarında lider olarak Vancouver'ın itibarını yansıtıyor. Dünyanın en popüler seyahat merkezlerinden biri olan Vancouver, orta derecede havaya sahiptir ve dünyadaki en iyi üç şehir arasında sürekli olarak yaşamaktadır. NYIT-Vancouver'dan yüksek lisans derecesi kazandığınızda, NYIT'in küresel üniversitesinin bir parçası olacaksınız. Programınızı Vancouver'da başlatmayı ve New York'ta veya diğer küresel kampüslerde tamamlamayı seçebilirsiniz. NYIT-Vancouver aşağıdaki programları sunmaktadır:

 • Enerji Yönetimi, MS
 • Bilgi, Ağ ve Bilgisayar Güvenliği, MS
 • Öğretim Teknolojisi, MS
 • İşletme Yüksek Lisans, MBA
 • İşletme Yüksek Lisans, MBA, Finans yoğunlaşma

Şehir merkezi merkezinin kalbinde, finans, bankacılık, madencilik, hizmet sektörü, doğal kaynaklar ve BT şirketlerinin kurumsal merkez ofislerinin yakınında yer alan kampüs, bilgisayar laboratuarı, öğrenci yurtları ve uzaktan eğitim merkezi niteliğindedir. Küçük sınıflar, bölgedeki önde gelen ticari ve finansal kurumlarda staj, uygulama ve rehberlik programları için büyük fırsatlar yaratmaktadır. Kampusumuzda bulunan topluluğumuz, özel ilgi kulüpleri, bir öğrenci danışma kurulu ve bir onur toplumu içerir ve yıl boyunca çeşitli sosyal ve rekreasyonel etkinlikler düzenler. Hemen dışında ve çevresinde, çeşitlilik bakımından, sanat ve kültürle canlı, doğal güzelliğinde çarpıcı muhteşem bir kıyı kenti var.

New York'ta eğitim

Vancouver'daki lisans programınızı başlatın ve NYIT'in Global Exchange programının amiral gemisi olan New York'ta tamamlayın. Kampüsümüzde Abu Dhabi veya Çin'de eğitim görebilirsiniz. Ya da Vancouver merkezli Study Tours programımız aracılığıyla New York'ta NYIT'i ziyaret edebilir ve bu harika şehri keşfedebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından sınıf arkadaşlarıyla arkadaş olunurken yeni kültürleri ve kariyer yollarını keşfedin.

Akreditasyon

New York Institute of Technology, Orta Amerika Birleşik Devletleri Yüksek Öğretim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. School of Management, AACSB International (Advance Collegiate Schools of Business'ın Birliği) tarafından akredite edilmiş olup, NYIT'in Vancouver dahil olmak üzere tüm dünyadaki iş programlarını içeren küresel bir akreditasyona sahiptir. Kanada'nın Britanya Kolumbiyasında NYIT, İleri Eğitim Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup, British Columbia EQA tarafından belirlenen Ortaöğretim sonrası Okullar arasında yer almaktadır. NYIT ayrıca, kampüs dışı çalışma izni programına katılımcı olarak Kanada Vatandaşlığı ve Göçmenliği web sitesinde (CIC) listelenir ve Uluslararası Kimlik Bilgisi için Kanada Bilgi Merkezi web sitesinde listelenir.

Kariyer Hizmetleri

Üniversite ve işverenler arasında köprü niteliğinde, NYIT-Vancouver öğrencileri ve mezunlarını iş dünyası için aşağıdaki yollarla hazırlıyoruz:

 • Kişisel kariyer danışmanlığı
 • Özgeçmiş yazma ve mülakat becerileri konusunda eğitim
 • Staj ve istihdam olanakları
 • Enstitü hazırlığı ve danışmanlığı
 • Sektöre özel atölye çalışmaları ve panel sunumları
 • İşletmelere yönelik kariyer odaklı geziler
 • Öğrenciler, mezunlar ve endüstri profesyonelleri için ağ etkinlikleri
 • Kariyer hizmetleri için aktif işveren veri tabanları
 • NYIT'in ana Kariyer Hizmetleri Ofisi tarafından sunulan tüm kariyer hizmetleri fırsatları ve hizmetleri.

Diğer üniversitelerin aksine NYIT, bu değerli kariyer hizmetlerini size hayat için sunar.

Konumlar

Vancouver

Address
NYIT-Vancouver
701 W. Georgia St., 17th floor

V7Y 1K8 Vancouver, Britanya Kolumbiyası, Kanada

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

AACSB Accredited