Rocket Sky 3D Animation School | ONLINE

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Rocket Sky Team'e katılmak hayatınızı değiştirecek bir deneyimdir ve mezunlarımızın% 96'sı bugün profesyonel animatörlerdir.

ROKET SKY EKİBİ NEDEN KATILIR?

Farklıydı. Rocket Sky, gerçek dünyadaki bir animasyon stüdyosunu taklit eden öğrenmeye “benzetim yapılmış bir üretim ortamı” yaklaşımını kullanır. Bu süreç, öğrencilerimizi hala okulda iken gerçek dünyada çalışmaya ikna ederken becerileri en üst düzeyde geliştirir.

ROKET SKY YAKLAŞIMI

Roket Gökyüzü Öğrenme Sistemi, yıllarca süren profesyonel üretim tecrübesi ve yıllarca süren mesleki eğitim deneyiminden doğmuştur. Klasik animasyon ilkelerine ve temel temellerine odaklanıyor ve bunları 3D yazılımına uyguluyoruz. Bu basit yaklaşım, sanat ve sanatçıyı geliştirir. Tekrarlama, becerinin anasıdır ve öğrenmeye eşsiz, bire bir, mentor tarzı yaklaşımımızı ve yazılım yerine temellere odaklanmayı kullanarak, Roket Gökyüzü öğrencileri bu aldatıcı sanat formunun tüm yönlerinde ustalaşır ve sonuçta, bu becerileri sergilemek için en yüksek kalitede portföy çalışması üretebilecek.

ÜYELERİMİZ

Eğitim ekibimiz dünyanın önde gelen stüdyolarından bazıları için çalışıyor. Oyun, televizyon ve sinema endüstrisindeki ortak mesleki deneyimimiz, eğitim geçmişimiz ve gelişimsel eğitime olan temel yaklaşımımızla bizi diğerlerinden ayıran şeydir. Animasyon kredilerimiz arasında Köfte Şanslı Bulutlu I

ÜYELİĞİMİZ YAŞAM İÇİN

Animasyon iyileştirme için hiç bitmeyen bir arayış ve öğrencilerimiz içeriğimizi kullanarak ve yıllar boyu eğitmenlerimize erişmeyi öğrenmeye ve iyileştirmeye devam edebiliyorlar. Mutlu bir aileyiz ve ağımız geniş ve büyümeye devam ediyor.

MALİYETLERİ

Rocket Sky'ın harç masrafları, dünyadaki en üst seviye karakter animasyonu eğitiminde en düşük fiyatlardan biri. Öğrencimizin portföyleri 100.000 ABD Doları, 4 yıllık lisans programları ile karşılaştırılabilir. Dersimiz şu an için başlangıç fiyatı olan 5,400 ABD Doları olarak ayarlanmıştır ve 2019'un başlarına kadar bu oranda kalacaktır.

Ayrıca, öğrencilerimize eğitirken ders ücretlerini ödemelerinde yardımcı olmak için Öğrenim Taksit Planları sunuyoruz. Bize finans programlarımızı sorun.

Konumlar

Edmonton

Address
ONLINE


Edmonton, Alberta, Kanada

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: