Saint Mary’s University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Saint Mary's Üniversitesi'ni seç!

Saint Mary's Üniversitesi 1802 yılında kuruldu ve Kanada'nın Nova Scotia eyaletindeki Halifax şehrinde bulunuyor. Üniversite, öğretim ve araştırma alanında uzun bir akademik mükemmellik geleneğine sahiptir. Kampüsümüz 115 ülkeden 7.000'den fazla öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Saint Mary's Üniversitesi, Kanada'daki en uluslararasılaştırılmış öğrenci popülasyonlarından birine sahip olarak kabul edilmektedir.

Sloganımız doğrultusunda, Age Quod Agis - Yaptıklarınızı yapın, Liberal Sanatlar, Çevre Çalışmaları, İşletme, Bilim ve Mühendislik alanındaki lisans çalışmalarında mükemmellik elde ettik. Ayrıca, özellikle güçlü alanlarda lisansüstü programlar sunuyoruz. Tüm akademik programlarımız, öğrencilerin dünya genelinde istihdam ve lisansüstü çalışmalara erişebilmelerini sağlamak için uluslararası düzeyde onaylanmakta ve kabul edilmektedir.

Sobey İşletme Fakültesi içindeki tüm programlarımız en üst düzeyde uluslararası akreditasyon almıştır. AACSB akreditasyonu Ticaret Lisansımızdan İşletme Yönetimi Doktora'ımıza kadar uzanır.

Lisans öğrencileri için mevcut olan araştırma olanakları için bilinen bir lisans programına sahibiz. Yeşil kimya alanlarını inceleyen kişiler, yeni Atrium ve Global Learning Commons'ın yeşil çatı araştırma tesislerinden faydalanabilirken, Astrofizik öğrencileri kampüsteki Burke Gaffney Gözlemevinde zaman geçiriyorlar.

Saint Mary's Bachelor of Arts derecesi, esnekliği ve Uluslararası Gelişim Çalışmaları, Kriminoloji, Asya Etütleri ve Atlantik Kanada Etütleri gibi çok özel bazı ana dalları da içeren çok çeşitli kurs teklifleriyle tanınmaktadır.

View of downtown Halifax from Dartmouth with the waterfront and the Purdy's Wharf. Halifax, Nova Scotia, Canada.

Saint Mary's Üniversitesi'ni Seçmek için En İyi 5 Neden

1. Zengin destekleyici bir topluluk

Kampüs tek ve güzel bir şehir bloğundadır. Diğer öğrencilerle hızlı bir şekilde anlamlı bağlantılar kuracak ve yeni evinizde sıcak bir şekilde kendinizi rahat hissedeceksiniz. İlgilendiğiniz zaman, daha fazlasını başarabilirsiniz.

2. Seni tanıyan profesörler

Ortalama 40 sınıf tanıtım sınıfı boyutuyla, yalnızca diğer öğrencilere bağlı hissetmezsiniz, aynı zamanda profesörlerinizi de tanırsınız. Akademik performansınızı ve geleceğinizi önemseyen profesörlere erişiminizle fark yaratan kişisel destek türünüz vardır.

3. Yaparak öğrenme

Saint Mary's'de, öğrencilerin teoriyi gerçek dünyada işe koyduklarında daha iyi ve daha hızlı öğrendiklerine inanıyoruz. Bu amaçla, deneyimsel öğrenme fırsatları, laboratuvarlar, kooperatif, (tüm fakültelerde staj), yurtdışına seyahat ve gerçek araştırma olanakları sunuyoruz.

4. Çok sayıda araştırma fırsatı

Akademik kariyerinizde daha ileride olursanız, sunduğumuz birçok lisansüstü program fırsatına göz atın (birçoğu bölgede benzersizdir).

5. Akademik mükemmellik geleneği

Tam zamanlı profesörlerimizin yaklaşık% 98'i, eyaletteki diğer üniversitelerden daha fazla olan doktora derecelerine sahiptir. Bu başarılı profesörler, sizin yararınız için kendi derin deneyimlerini sınıfa getirir ve zengin mezunlar topluluğumuz size gerçek dünyayı getirir. Yol boyunca yardıma ihtiyacınız olursa, akademik destek, sağlık, kariyer ve kabul yardımı hizmetinizdedir.

Konumlar

Halifax Bölge Belediyesi

Address
Robie Street, 923
B3H 3C3 Halifax Bölge Belediyesi, Nova Scotia, Kanada

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar